Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bezire

Jakie leki przeciwbólowe można brać???

Polecane posty

Witam dziewczyny, mam pytanie dotyczące leków... Aspiryny i ibubrofenu już wiem że w ciąży nie można brać, bo są niebezpieczne dla maleństwa. W takim razie jakie można przy silnym bólu, by nie zaszkodzić dziecku??? Bardzo proszę o odpowiedzi z góry już dziękuję i 🌼 🌼 🌼 dla was \"D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi lekarz przez pierwsze 3 misiące nie pozwolil wziąc nic mimo ze mialam migreny, mogłam sobie zrobic zimny oklad i pozmarowac sie amolem, ale po 3 misiącu juz moglam 2 apapy na dobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panadol jest bezpieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paracetamol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli musisz koniecznie na początku ciązy-paracetamol .Lek o takiej nazwie jest w aptece.Wiem, ze pod koniec ciązy,jakos 8,9 miesiąc przeciwbolowe brac b.niebezpiecznie z powodu mozliwosci powaznego opoznienia porodu. W 1szej ciązy zażylam z 2 razy na samymy początku Cefalgin-nie wiedzialam , ze juz jestem w ciazy.Teraz to samo , a potem swiadomie wlasnie paracetamol. Pozdrawiam i zycze ulgi w bolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ciąży i podczas karmienia
tylko apap i paracetamol ....dużo tego musiałam zażywac w ciąży..:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko mozna co ma tylko
paracetamol w skladzie, bez innych dodatkow. mnie lekarka zawsze mowi, ze bol mamy moze zrobic wiecej szkody dziecku, niz tabletka przeciwbolowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej czytac sklad, ale ja moge polecic bezpieczne i dobre leki, np www.galena.pl/produkty sama kupuje i jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×