Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość la_parisienne1981

mój facet jest Francuzem

Polecane posty

Gość gość
Up :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co up,jak nic nie masz do powiedzenia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jestem w związku z Francuzem już ponad rok, poznaliśmy się co prawda na portalu randkowym e-polishwife.com ale uważam, że w dzisiejszych czasach to nic nadzwyczajnego. Miałam okazję przeszukać bogatą ofertę biura, zorganizowali nam spotkanie, jestem bardzo zadowolona i nie zamieniłabym mojego chłopaka na innego! Nie rozumiem takiego podejścia, że związek z obcokrajowcem ma być gorszy od związku z Polakiem. Najważniejsze jest uczucie. Pozdrawiam wszystkie wahające się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e-polish gooowno! co za żałosny spam! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przebrzydka polczyno, a dajesz sie rochac w dopalka, czy tylko na cycki się można ci spuszczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy może ktoś orientuje sie na tym forum w temacie tradycji francuskich. Chodzi mi o takie cos: czy jak dziewczyna pisze z francuzem to czy to może oznaczać że on ma w stosunku do niej plany weselne? ONa mieszka w polsce a on we francji, mają taki własnie "pismienny" kontakt kilka lat. I jej rodzina wymysliła ze jemu moze chodzic o ślub jesli tak długo utrzymuje z nią kontakt, że niby mają taką tradycje. Ona traktuje go jako kolege, przyjaciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, przyznam, ze dobrze sie usmialam z tymi slubnymi planami. Moze po prostu lubi pisac listy. Musisz wiedzec, ze we Francji jest duzo par bez slubu, zyja tak latami i maja dzieci. Nikomu to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Francja-pogański kraj, pogańskie obyczaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poganski kraj, i tym lepiej. Nie ma cyrku przed jakims gosciem w sukiennicy i jest forsa na ladna podroz. Co kraj, to obyczaj i nikomu nic do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catherine123
Cześć dziewczyny, Po prawie 3 latach związku z francuzem muszę nauczyć się tego pięknego ale jakże trudnego języka. Macie jakieś sprawdzone sposoby jak Wy to osiągnęłyście? Pozdrawiam Serdecznie Cat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×