Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość atma666

CALVIN KLEIN EUPHORIA

Polecane posty

Gość atma666

szukam zapachu zbliżonego do euphorii, najchętniej bi-es, możecie coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empok
treselle AVON< ta nowa fioletowa butelka .super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego szukasz cos zblizonego?? euforia sama w sobie ci nie odpowiada?? dla mnie jest cuudna:) a to treselle to naprawde takie fajne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EMPOK
EXTASIA EAU DE PARFUM - TRWAŁE ELEGANCKI I NIEBANALNY KSZTAŁT FLAKONU EXTASIA woman - to seksowny zapach działający na wyobraźnię. Zapach został stworzony dla kobiet, które dążą do absolutnej wolności. Są pewne siebie i charakteryzuje je wrodzona elegancja. Kompozycję otwierają egzotyczne owoce granatu, które wzbogacono zielonymi nutami. Środek zapachu to zmysłowa kombinacja kwiatu lotusa, champaca i czarnej orchidei. Całość uzupełnia zmysłowy czarny fiołek, połączony z płynną ambrą i piżmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EMPOK
Zapachy zbliżone do Calvin Klein Euphoria: Green Tea - Elizabeth Arden, I Love Love - Moschino, Light Blue - Dolce & Gabbana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toretto89
mam perfumki bi-es nowe mama dostałą i ich nie chce ;) juraski16@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia88
"Green Tea - Elizabeth Arden, I Love Love - Moschino, Light Blue - Dolce & Gabbana." No nie powidziałabym, że te zapachy są zbliżone do CK Euphoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapachy zbliżone do Calvin Klein Euphoria: Green Tea - Elizabeth Arden, I Love Love - Moschino, Light Blue - Dolce & Gabbana. litości...masz gówniane pojęcie o zapachach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polka79
Calvin Klein Euphoria Woman Eau de Parfum spray 100 ml poj.: 100 ml Seria: Calvin Klein Euphoria Woman Nr kat.: 088300162505 Marka: Calvin Klein Ocena klientów: Woda perfumowana spray 100ml damska Euphoria to historia nieskończonej podróży. Zainspirowana na nowo odkrytą swobodą opowiada o marzeniach. - Calvin Klein Najnowszy zapach Calvina Kleina. Euphoria to narkotyczny orientalny zapach, którego kompozycja opiera się na kontrastujących nutach egzotycznych owoców i kwiatów oraz akordu kremowego. Seksowny i zmysłowy, jak żaden działa na wyobraźnię. Stworzony dla kobiet eleganckich i pewnych siebie. Pragnących wolności. Nuta zapachowa: owoc granatu, kaka, daktyl, kwiat lotosu, kwiat champaca, czarna orchidea, płynna ambra, czarny fiołek, drzewo mahoniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba 13 w federico mahora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polkoi000
kupiłam Oryginalne CALVIN KLEIN EUPHORIAi pokryskałam sie . ale dokupiłam sobie podróbke .PERFUMY EXTASIA- EUFORIA ZMYSŁÓW- AMBRA I PIŻMO (numer 289869310). jestem w szoku ,POdróbka jest EXTRA , bardziej trzyma zapach i jest o ton ładniejsza i trwała, nigdy bym sie nie spodziewała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja pierdykam
EMPOK (empik2@o2.pl) Zapachy zbliżone do Calvin Klein Euphoria: Green Tea - Elizabeth Arden, I Love Love - Moschino, Light Blue - Dolce & Gabbana. CO TY ZA BREDNIE PLECIESZ???????????? te zapachy sa w ogole niepodobne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mka1971
Oryginalne markowe kosmetyki kupisz jeszcze taniej rejestrując się na stronie www.miedziak.com.pl i wybierając sklep Strawberrynet.com - oprócz b.korzystnych cen na markowe kosmetyki otrzymasz dodatkową refundację do 10%. Jest jeszcze wiele innych znanych sklepów internetowych w których kupisz taniej.Ważne, żeby zawsze logować się do nich przez ten portal, bo oprócz rabatów, które oferują dostawcy firma wynegocjowała częściowy zwrot dla klienta w formie nagrody pieniężnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggrtyy77
z bi-es odpowiednik euforii to taka mala perfumetka o nazwie Orchid Aroma :-) kazdy sie pytał czym tak pieknie pachnę a kupiłam je za 8 zł :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Identyczny a nie zbliżony jest od www.zapachowiec.pl maja najlepsze odpowiedniki perfum na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam takie delikatne perfumy jak Calvin Klein - Euphoria i myślę, że godne polecenia są także Giorgio Armani - Emporio. Miałam oba z goia.pl bo tam kupuję wszystkie perfumy od około roku i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×