Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samurajski miecz

ile płacicie alimentów?????????????

Polecane posty

Gość gość
Moze na islam przejdźmy i przestrzegajmy, tamta religia jest bardziej restrykcyjna i napewno rozwodów by nie było, kobiety nawet nie spojrzałaby na innego tylko radośnie wychowywalyby 15 dzieci i usługiwali mężowi.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie! Katolicyzm jest fajniejszy: można pić pier/doli/ć, nie żałować... Kraść, brać, nie oddawać... A potem sie wyspowiadać, poklepać po cyckach, pomamrotać coś pod nosem i..... posprzątane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozzalona
chcą mi zabrać alimenty !? jakim prawem? jakim prawem ojciec dziecka ma nie odczuwać tej odpowiedzialności za mała istotę, jakim prawem państwo daje mu komfort dalszego trwania i umacniania go w swojej patologii ??? czy tylko z takich względów, ze jestem sprytna i przekraczam dochód mój syn ma mieć mniej a ojciec może mieć wszystko gdzieś ??? rozżalona . . . co robić ??? próg dochodowy nie zmienia się od 2007 r. czyż to nie kuriozum? wartość życia się zmienia, zarobki i najniższe wynagrodzenie tez ??? gdzie tu sprawiedliwość ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozzalona
strajk strajk strajk !!! jak nie my to nikt tego nie zmieni.... to my ustalamy polskie prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ileż można o tych alimentach? do moderatów: rozdzielcie forum rozwodników i wdowców/ wdów, bo to dwie różne sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozzalona pretensje do tatusia nie do kryterium dochodowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozzalona pretensje do swojej dopy! Że jej dałaś bucowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc gosc gosc
mam pytanie ,moj ex chce dawac mi 200 zl na dziecko,corka ma niecale dwa lata ja nadal ucze sie on zarabia 1000 zl mies.jak myslicie ile moge dostac dodam ze on mieszka z rodzicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
".jak myslicie ile moge dostac" Trzy razy w ryj i dwa razy do buzi. Mało? Jak skończysz studia to dostaniesz więcej. Albo częściej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś -> dlaczego kłamiesz? I bierzesz za to pieniądze? W podanym linku nie ma nic na temat wysokości alimentów!!! "Dziś dowiedziałam się, że prawo działa wstecz" Przypominam że dziennikarz pełni rolę opiniotwórczą w społeczeństwie. Ta pani bez zgłebienia tematu wydała opinię. Bezmyślnie. Ciekawe czy ta pani powiedziałaby to samo gdyby sąd podwyższył jej alimenty z wyrównaniem za dwa lata wstecz? Należy się smucić tym, że mamy takie dziennikarki..... Czy istnieje jakaś procedura cofnięcia KONCESJI DZIENNIKARSKIEJ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liskowaa
wniosek o alimenty jest stworzony odgórnie więc możesz sobie podglądnąć jego wzór np tutaj http://www.czosnyka-komornik.pl/ wypełnić i złozyć. Natomiast jeśli chodzi o wysokość to tutaj już nie możesz mieć żądań z kosmosu niestety :) sąd chyba ustala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.09.20 gość dziś -> dlaczego kłamiesz? I bierzesz za to pieniądze? W podanym linku nie ma nic na temat wysokości alimentów!!! "Dziś dowiedziałam się, że prawo działa wstecz" Przypominam że dziennikarz pełni rolę opiniotwórczą w społeczeństwie. Ta pani bez zgłebienia tematu wydała opinię. Bezmyślnie. Ciekawe czy ta pani powiedziałaby to samo gdyby sąd podwyższył jej alimenty z wyrównaniem za dwa lata wstecz? Należy się smucić tym, że mamy takie dziennikarki..... Czy istnieje jakaś procedura cofnięcia KONCESJI DZIENNIKARSKIEJ? xxxxxxxxxxxx Bo tej pani pomerdały się role ;) Chciała jako "dziennikarka" ugrać coś dla siebie jako "matki". Co poradzić. Ogólny poziom intelektualny społeczeństwa leci na pysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz Zniecierpliwiony
To jest problem wychowania Ale i Pani dziennikarki. Oraz poziomu kształcenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość i dość
GDYBY pocieraniem brzucha można było zaspokoić głód...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi mąż sam zaproponował 2000zl na jedno malutkie dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa opieka naprzemienna jak dziecko jest karmione piersią byłaby idealna :) Albo najlepsza byłaby wtedy kiedy ojciec dziecka mieszka z rodzicami i to ich ewentualnie obarcza opieką, bo sam ma mnôstwo innych spraw na głowie. Zrobił dzieciaka to teraz niech się poczuwa w minimalnym stopniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza opieka naprzemienna jest taka: opiekujesz się na przemian raz dzieckiem, raz mężem... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość E
Mam konkretne pytanie do osob ktore sie na tym naja: ile alimentow moge oczekiwac na gimnazjaliste? Obecnie ojciec placi 400 zl miesiecznie, nie podwyzszalam od 5 lat. Dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość F
Mam RÓWNIE konkretne pytanie do osob ktore sie na tym naja: ile stosunków mogę oczekiwać w przyszłym tygodniu? W zeszłym roku o tej porze były 3. Partnera nie zmieniałam od 5 lat. Też dziękuję za odpowiedź :D p.s. Też mam pod górke z rozumem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1000 zł na każde z 3 dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to jest 100 zł na 1 dziecko? To bardzo mało, chyba musisz zarabiac naniższa krajową, jeśli to sąd takie wyznaczył. Ja teraz dostaję po 800 zł na dziecko, ale mój były maż strasznie kombinował i dopiero interwencja mojego prawnika jakoś pomogła. Jeśli chodzi o sprawy alimentacyjne to w rejonie Chorzowa skuteczna jest kancelaria prawna Lesława Mrozka http://www.kancelaria-mrozek.pl/pl-PL/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto placi 100 zl? Jakiś nieudacznik życiowy moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość345
Witam zarabiam 1300 zl neetto ex zada odemnie alimetow w wysokosco 800 zl chyba ja poj... I do tego we wniosku napisala ze zarabiam 2200 i dorabiam na lewo jeszcze ,a w cale tak nie jest :( Prosze o jakos rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zacznij dorabiać pieprzony dzieciorobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We wniosku to sobie można pisać co się chce. :D W odpowiedzi na pozew i/lub na rozprawie przedstawiasz dowód na wysokość swoich zarobków i uzasadniasz że w obecnej sytuacji nie jesteś w stanie zarabiać więcej. Przedstawiasz koszty pozaalimentacyjne jakie ponosisz na dziecko (kupiłeś ubranko, zabawkę, przyjeżdżasz, spędzasz czas, odwiedzasz...). Na pytanie w sądzie ile alimentów proponujesz - dajesz 200 zł. Ona schodzi na 600. Ty - ni ..uja! I zaczyna się wzajemne opluwanie przez ok. 10 min/stronę. I zasądzają ci 300 zł. Prościzna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość345
Czyli umowa o prace wystarczy o moich zarobkach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej zaświadczenie o zarobkach, które wystawia pracodawca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaświadczenie z trzech ostatnich miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość345
Ok bo zamierzam pojsc jeszcze do radcy zeby mi to jakos jeszcze rozjasnil a wiem ze ona ma adwokata i pytanie czy ja tez potrzebuje zeby sie obronic o nisze alimety w razie wu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×