Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosiula 26

zapraszam wszystkie dziewczyny siedzace w domu z małymi dzieciaczkami

Polecane posty

a no nie dobrze, ze nie spi jeszcze, moj ma za dwa tygodnie tez ma urodziny, przyjdzie o 2 w nocy z pracy to cos musze przygotowac, poogldalam sobie Wasze zdjecie super, ja nie mam pojecia jak taka strone zrobic hi,hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
exilia, bardzo prosto taki album zalozyc, ja tez na poczatku nie kumałam co i jak ale jak julka zasnela na dobre to sie wzielam i zrobiłam, a jaka dumna z siebie byłam :) :P ale mi sie zrymowało;) musisz sciagnac progam picasa, no i miec konto w google, potem picasa wyszukuje ci zdjecia ktore masz w kompie, umieszcza je u siebie a ty wybierasz, przyszpilasz (hold) i umieszczasz w albumie - nadajesz albumowi nazwe i idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba ktoregos pieknego wieczoru sie zdecyduje rozpoczac proby, nawet zaproszenia na chrzciny wyprodukowalam, sama no tylko te madre teksty posciagalam z internetu, az mnie bratowa chwalila, ze mam talent, a to juz cos uslyszec pochwale z jej ust, oczywiscie zartuje, ale ja dzis sprzatam wyobraz sobie od poludnia hi,hi a za niecale 3 godzinki mezus wroci i chyba mnie zastanie nie spiaca, to mu powiem, ze na niego czekalam i sie jeszcze ucieszy do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Mam nadzieję,że Wam też noc spokojnie minęła.Mój syn dopiero od niedawna zaczął w miarę przyzwoicie spać (tzn. nie muszę wstawać do niego co godzinę) więc jak się rano budzę po prawie przespanej nocy to jestem szczęśliwa. W Katowicach sypnęło śniegiem,bielutko za oknem.Ja zimę lubię najbardziej wlaśnie w takiej formie-patrząć na nią zza okna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobry dziewczyny niestety u mnie noc minela fatalnie od 3 co godzine mialam pobudke bo to albo jesc albo pic albo brzuchy bolaly:( Z reguly moje maluchy pzesypiaja cale nocki ale dzisiaj to normalnie zwariowaly,mam nadzieje ze w dzien zlapie jakis lekki sen:) U mnie snieg jest od przedwczoraj wiec juz taki szary moze dzisiaj spadnie swiezy. uciekam bo moje glody marudza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z zasypanych Łazisk ! Ledwo dzisiaj w tym śniegu dotarłyśmy z moja Tosią na tą rehabilitację , ale sie udało i już jestesmy w domku. I znowu muszę ... jeździmy na te rehabilitację do Ośrodka Wczesnej Interwencji w Mikołowie bardzo fajne miejsce ... raz albo dwa razy w tygodniu zależy kiedy nasza pani Kasia ma wolną godzinę , jedna taka sesja trwa 45 minut i jest to 45 wrzasku mojej córci (drze sie jakby ktoś ją ze skóry obdzierał) , pod koniec jest już tak zmęczona ,że zasypia i śpi conajmniej 2 godziny co normalnie w dzień jej sie nie zdarza ... zaczęło sie od tego ,że miała 4 miesiące i podciągnieta za rączki do siedzenia nie potrafiła utrzymać prosto głowy (odchylała jej sie do tyłu) a kiedy bralismy ją na ręce to sie wyginała w łuk i to właściwie wszystko , zaniepokoiło to pediatrę i wysłał nas do neurologa i tak trafiliśmy do tego osrodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamunia Mart i Tosi to mnie teraz nastraszylas moje dzieci tak robia tzn odchylaja glowke do tylu jak podnosi sie je za raczki a wlasnie skonczyli 4 miesiace. Czy ktoras z Was tez tak ma? Moje maluchy wlasnie spia to i ja sie poloze,musze odpoczac po tej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się w końcu to nie odrazu musi oznaczać jakiś problem , nam lekarz powiedział , że czasami mija tydzień i dziecko już głowę trzyma , ale na wszelki wypadek skierował nas do neurologa i dobrze bo to już było trochę późno zazwyczaj takie rzeczy diagnozuje się w pierwszych tygodniach życia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle się ostatnio słyszy o tego typu problemach u niemowląt.Obniżone napięcie,wzmożone napięcie,asymetria.Strach czytać bo potem dotrzega sie podobne objawy u własnych dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój syn dzisiaj padł o nietypowej,póżnej dla siebie godzinie i spodziewam się,że będę miała dłuuugi wieczór.A miałam w planach "położyć sie spać z kurami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Czy mozna sie do was przylaczyc moj synek skonczyl 9 miesiecy i jest cudny ale mnie brakuje rozmow z kims troszke starszym chociaz to bubu i baba jest slodkie.Nie mam zbyt wielu znajomych mieszkam w Hiszpanii i czuje sie troche samotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej troche nas porozganialo po swiecie prawda no ale takie zycie fajnie ze jest internet i mozna choc chwilke z kim pogadac .Swietny macie ten topik ciesze sie ze tu trafilam. Przepraszam ze nie pisze polskich znakow ale oprogaramowanie hiszpanskie i nic nie moge na to poradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echh moja Mania tez jeszcze nie siedzi a powinna ale wczoraj bylismy u neurologa i jest wsjo ok. Ma lekko obnizone napiecie ale wszystko w normie. Lekarz kazal ja sadzac. Mania tez dlugo nie dzwigala glowki i nie trzymala jej sztywno a z plecków na brzuszek nauczyla sie odwracac 2 tyg temu. Rozwija sie troche wolniej niz inne dzieci tzn ruchowo wolniej bo jesli chodzi o gadanie to jest w normie :P nawija juz \"baba, dzidzia, mama tata\" :D:D Lekarka mówi ze wszystko jest jeszcze w normie tylko w tej jej dolnej granicy wiec nie ma co sie martwic na zapas. Poczekaj jeszcze ze 2 tyg i jak cos do mozesz sie przejsc do neurologa tak dla swietego spokoju. Nam poelcili takie cwiczenia na to ciagniecie glówki zeby polozyc mala na swoich udach i podciagac swoje nogi do góry i odchylac sie w tyl tak zeby jej sie unosila glówka. Cwiczylismy ale powiem ci ze nie jakos namietnie :) a mala teraz slicznie glowke podnosi i nawett do siedzenia sie ciagnie tylko niestety nie usiedzi sama bo sie chwieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do wszystkich mam. Jak juz wspominalam moj synek ma 9 miesiecy,mysle ze rozwija sie prawidlowo nawet zaczyna juz chodzic ale nie ma ani jednego zabka.Widze jak bardzo cierpi wklada wszystko do buzi jest marudny i rozdrazniony a ja nie umiem mu pomoc.Stosuje jakies zele ale nie na wiele to sie zdaje.Niby pediatra mowi ze nie nalezy sie martwic ale jakos nie wydaje mi sie to normalne.U mojego starszego syna nie bylo takich problemow. Czy ktoras z was wie cos wiecej na temat zabkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani -Jacek dopiero niedawno zaczął siedzieć,ja juz też się martwiłam,ale pediatra powiedziała,żeby poczekać jeszcze.Czekam i czytam i coraz bardziej się zastanawiam czy sie jednak nie wybrać do neurologa bo owszem siedzi ale jednak ruchowo jest nieco do tyłu w stosunku do swoich rówiesników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mam porownanie w rozwoju swoich dzieci bo to blizniaki i u nas jest tak ze Szymon rozwija sie szybciej umyslowo,zaczął szybciej sie smiac i gaworzyc Julka jest o2 tygodnie do tyłu w tych sprawach ale za to fizycznie jest sprawniejsza a syn to taki maly leniuszek no ale wazy kilogram wiecej od niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak podejrzewałam, moje dziecię poszło spać wyjątkowo późno.Szkoda,że to się nigdy nie przekłada na póżniejsze ranne wstawanie. Macierzyństwo jednak ogłupia, ogladałam \"Tylko mnie kochaj\".Parę lat temu bym pokpiła taki film a dziś się nawet wzruszyłam.Chyba się starzeję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie \"wypoczete\" mamy, nie martwcie sie wszystkie o to ze dzieciatka nie siedza albo zebow nie maja, to wszyswtko w swoim czasie nastapi, a porownywanie do rowiesnikow to tylko teoria, ktora z para przewaznie nie idzie, nasza corka tez w poniedzialek skonczy 7 miesiecy i jak ja posadzimy to siedzi, ale samam mimo, ze juz bardzo dlugo sie podciaga do gory to jednak nigdy tego nie sfinalizuje siedzeniem na pupie, glowke trzymala bardzo sztywno prawie od poczatku i lekarz mowil tylko, ze jest bardzo bardzo silna, ale za to nie mowi jeszcze ani mama, ani papa i czekamy z niecierpliwoscia kiedy to nastapi pozdrowienia dla wszystkich, wieczorem zajrze milej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejhej :) Ja sie dzois wyspalam bo Filip zajmuje sie mala od rana a w nocy ladnie spala :):D:D Ja wczoraj oglądalam \"czerwony kapturek prawdziwa historia\" czy jakoś tak :D:D Tylko mnie kochaj widzialam juz dawno temu drugiego tak dennego filmu nie znam. Nawet \"nigdy w życiu\" bylo dużo lepsze :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak cos tu cicho sie zrobilo a tak fajnie sie zapowiadalo. Ja to malo pisze bo moje maluchy juz coraz mniej spia w dzien i walcza o moją uwage,czasem jak w dwojke zaczna plakac to mam ochote sie gdzies schowac.Moja corka zaczyna powoli ząbkowac i jest troszke marudna. Kurcze czasem to mysle ze przydalyby mi sie jeszcze dwie dodatkowe rece,takze mam wesolo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie wszystkie dziewczyny maja ten problem , im skarby wieksze tym więcej potrzebują naszego czasu i uwagi , ale ja jednak mam nadzieję ,że odżyje jeszcze nasz temacik ... w każdym razie będę zaglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, widzę, że faktycznie topik już prawie umarł.Mnie nie było bo po pierwsze dopadła mnie chandra ( co u mnie objawia się tym, że zrywam na jakiś czas wszystkie kontakty), po drugie mój TŻ ma wolne ( to znaczy, że on okupuje komputer),po trzecie : kafeteria w godzinach wieczornych coś mi ostatnio szwankuje i nie mogę odpowiadać na Wasze posty.Dziś się podniosłam z dołka psychicznego, wygoniłam TŻ-a i mam chwilkę, żeby napisać.Będę zaglądać.Mam nadzieję, że kafeteria nie zawiedzie i uda mi się wysłać tą odpowiedż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda,że temat podupadł, bo to jedyny w którym się udzielałam.Ciężko się wkręcić w istniejące już dłuższe wątki bo tam wszystkie mamy się znają a i przeczytać trzysta stron,żeby się rozeznać to nie lada wyczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallosien to chyba kazdy ma tak samo, u mnie tez wieczorem strasznie mozolnie dziala kafeteria i po prostu brak mi cierpliwosci, zeby cokolwiek napisac i wyslac, ale tez zagladam tu jak mam czas, chociaz ostatnio mi go jakos brakuje mam nadzieje, ze Wasze pociechy mimo pory roku sa zdrowiutkie i nie dokuczaja mamusiom tez za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallosien to chyba kazdy ma tak samo, u mnie tez wieczorem strasznie mozolnie dziala kafeteria i po prostu brak mi cierpliwosci, zeby cokolwiek napisac i wyslac, ale tez zagladam tu jak mam czas, chociaz ostatnio mi go jakos brakuje mam nadzieje, ze Wasze pociechy mimo pory roku sa zdrowiutkie i nie dokuczaja mamusiom tez za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallosien to chyba kazdy ma tak samo, u mnie tez wieczorem strasznie mozolnie dziala kafeteria i po prostu brak mi cierpliwosci, zeby cokolwiek napisac i wyslac, ale tez zagladam tu jak mam czas, chociaz ostatnio mi go jakos brakuje mam nadzieje, ze Wasze pociechy mimo pory roku sa zdrowiutkie i nie dokuczaja mamusiom tez za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×