Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosiula 26

zapraszam wszystkie dziewczyny siedzace w domu z małymi dzieciaczkami

Polecane posty

gosiula dziekuje Ci bardzo. Jasne jesli masz ochote to mozemy sie spotkac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiula 26
jakos sie umowimy napewno a napisz mi cos wiecej o somie ...jak oczywiscie chcesz ... bo ja mam dwojke dzieci 25 lat i cudownego meza :-) maz ma na imie michal i pracuje w firmie zakladajacej internet i robiacej alarmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój maz na imie Filip i pracuje w biurze podatkowym i jest trenerem pingponga :D:D wiem ze to smiesznie brzmi ale to jego pasja :) Narazie mamy jedną Manie ale myslimy juz o 2 dziecku. Ja sie ucze zaocznie w szkole medycznej A twoje starsze malenstwo ile ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiula 26
czesc aneta 81 widze ze mamy tyle samo lat :-) fajnie ze jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiula 26
moje starsze ma 5.5 i tez clopczyk ..a Ty dokladnie gdzie mieszkasz na azorach bo ja mam tez na azorach ciocie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, To ja tez chce sie przylaczyc :) Moj synek ma 7 tyg. i tez siedze z nim w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiula doklądnie to nie ale bardzo niedaleko pozatym na azorach mam mame i tesciów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiula 26
witamk Dee :-) napisz cos wiecej o sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Też jestem /jak na razie/ mamą siedzącą w domku z maluchem :D Mati ma 9 miesięcy (dziś dokładnie kończy ) :) Mieszkam w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez witam;) \"siedze\" w domu z 6 miesieczna corcia.. jestem wykonczona psychicznie i fizycznie - moja mala zabka ma niezly charakterek( chyba po mamusi:P:P).. ale ciesze sie ze jestem z moim maluchem - nie wyobrazam sobie by ktos mial sie opiekowac moja corka przez wiekszosc czasu.. w zasadzie taka osoba ksztaltuje charakter, sposob bycia, uczy radzic sobie z emocjami i reagowac na poszczegolne sytuacje w okreslony sposob takiego malucha wiec uwazam ze osoba ktora powinna to robic jest matka lub ojciec swoja droga jak sie jest z dzieckiem 24 na dobe to mozna dostac zajoba:P:P jestem na granicy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam 24 latka i - tak jak juz napisalam - nasz synek Beniaminek urodzil sie 27 wrzesnia tego roku i jest to nasze pierwsze dziecko. Jestem mamutkiem mieszkajacym daleko od Polski i siedze w domku z moja niunia. Fajnie, ze taki topik powstaje ... bedzie z kim sobie pogadac, bo czasem mi tego brakuje w ciagu dnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Exilia28- :D Zgadza się....mój maluch to gość pełen miłości :p...a tak na marginesie ;tego roczne Walentynki były dla nas naprawdę wyjątkowe :)!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowa --- ja tez ostatnio pomyslalam, ze opiekowanie sie szkrabem to taki 24 godzinny etat. Ja mam dopiero 7 tygodni doswiadczenia, ale czasem ciezko tak. Szczegolnie jak maz cale dnie w pracy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na temat przebywania z niemowletami 24 godziny na dobe i malymi dziecmi do tego, chyba wszystkie mamy moglyby wymieniac doswiadczenia i rzeczywiscie czesto nie jest latwo, podziwiam kobiety, ktore jeszcze do tego pracuja zawodowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ten koomfort ze dwa razy w tygodniu wychodze do ludzi na caly dzien :) Powiem wam ze dopiero wtedy czuje jak mi sie tęskni za malą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry pomysl widzialam na wystrojenie mieszkania dla meza w dniu kiedy ma urodziny, moj ma niedlugo i wraca w nocy z pracy wiec jak wieczorem dzieci poloze spac, to cos wyczaruje z tymi balonami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale chyba niezle sobie wszystkie radzimy skoro mamy czas na kafe zagladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak jak Mamani, wyrywam się z domku, zapisałam się na kursy i nie ma mnie 3 razy w tyg kilka godz. do południa! I zgadzam się ; tak bardzo tęskni się wtedy za dzieckiem!!!!! Ale przyznam się, także że te kilka godz poza domkiem robi mi dobrze :) Kocham Mateo nad życie, ale siedzenie z nim non-stop \"męczy\" mnie czasem bardzo....gł. psychicznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja niestety tez jeszcze nie jest na etapie fajnych tekstó narazie ma okres wypowiadania sylab typu \"baba mama tata papa\" itd... no i oczywiscie piski i swoje wlasne dzwieki ktorych nie potrafie powturzyc a co dopiero zapisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dziewczyny piszcie cos ciekawego pozniej poczytam bo moj czasu relaksu na kafeterii dobiegl konca moje dwie szefowe krzycza musze doo pracy ciezkiej ale i przyjemnej pozdrowienia dla wyzstkich papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajnie sie temacik rozwija , jak tylko mam chwilkę to zaglądam i widzę ,że dużo mam siedzi w domku ze swymi pocieszkami :) moja starsza meczy się nad lekcjami , a młodsza smacznie już śpi :) dlatego teraz mogę sie poudzielać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiula 26
oj widze ze moj pomysl na tpik byl trafiony :-)ja tez nieraz psychicznie wysiadam przy mich synkach ....acha czesc kamilla widze ze Ty tez jestes z krakowa a z jakich okolic ja z okolic wieliczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×