Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosiula 26

zapraszam wszystkie dziewczyny siedzace w domu z małymi dzieciaczkami

Polecane posty

Gość gosiula 26
ja chwilowo usypiam jedna reka synka a druga pisze bo fajnie ze mozemy sie podzielic swoimi prblemami i radosciami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiula 26
no moze nam sie uda a Ty z kad jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiula 26
aha to tez nie tak daleko :-) moj synek sie jednak obudzil juz i musze spadac bo nie chce lezec :-) takze narazie pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja mama
ale wiesz co aneta ja myslalam ze twoje dziecko to syn dopoki nie przeczytalam ze jest inaczej bo z wygladu to chlopca tez przypomina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodzianka24
hej jesli moge to rowniez dolacze do Waszwgo grona.Tez siedze w domku z synkiem Damiankiem ma 3 latka.Jestem z Bydgoszczy.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku witam wszystkie mamusie serdecznie.Potem coś o sobie napiszę bo teraz mój syn mi na to nie pozwala. Mamunia_Marty i Tosi -mam rodzinę w Łaziskach Górnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko już śpi, więc mam chwilkę czasu, zanim i mnie dopadnie zmęczenie.Mam na imię Klaudia,jestem mamą siedmiomiesięcznego chłopca o imieniu Jacek.Mam 24 lata i mieszkam w Katowicach.Siedzę w domu i zajmuję się dzieckiem.Nie pamiętam,kiedy ostatnio wyszłam gdzieś do ludzi a w dodatku tydzień temu nabawiłam się kontuzji kolana,nogę mam unieruchomioną i już nawet na zakupy czy spacer z dzieckiem nie mogę wyjść.Także przyszłam tu sobie z Wami pogadać.Witam się jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiula 26
czesc wszystkim nowym dziewczyna :-) moi synowie jeszcze nie spia a ja juz padam :-( Znowumusze wspolczu j e kontuzji :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt jest to uciążliwe ale po tygodniu już sobie jakoś wszystko zorganizowałam.Zresztą noga mnie już nie boli i kuśtykanie idzie mi znacznie sprawniej. Faktycznie coś tu sie spokojnie zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łaziska to bardzo sympatyczne miasto jest,zawsze się tam lepiej czułam niż w Katowicach. Idę a raczej kuśtykam do łazienki się umyć.Może jeszcze jakąś książkę poczytam i spać.Życzę wszystkim spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem :) mąż dopadł do komputera jak się obudził a teraz znów jest w pracy więc piszę :) Mała zasnęła co mnie cieszy bo w dzień dziś dużo spała (jak nigdy) i bałam się że nie zaśnie wieczorem a tu miła niespodzianka :) witam nowe dziewczyny 👄 im nas więcej tym lepiej, fajnie sobie z kimś pogadać :)nawet jeśli tylko wirtualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka83 dzielnica koziny (niestety) mieszkam tu 3 lata a nadal sie nie przyzwyczailam, meczy mnie ta dzielnica Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam to i ja sie przylacze:) Mam na imie Marzena mam 25 lat i jestem mamą 4 miesiecznych blizniakow:) Acha no i jestem z Gdanska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu muszę... dziękuję za komplement :) ja też lubię te zdjęcia :) a teraz kupiłam małej malutkie rajstopki to ją wystroimi i zrobimy sesję małej damie ;) witam nowe koleżanki :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna23
czesc wam dziewczyny ja tez siedze w domu mam corcie ktora w styczniu skonczy 2 latka mieszkam daleko bo w UK i szukam mam z doncaster!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzka82 - podwójna porcja szczęścia Ci się trafiła.Przy bliźniakach to chyba trzeba być mistrzynią organizacji.O trojaczkach czy czworaczkach to nawet nie wpomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu musze....-to fakt ze trafilo mi sie podwójne szczescie ale z organizacja to jest krucho,w domu balagan a jak mam z nimi wyjsc na spacer to juz wogole katastrofa,jeszcze jak bylo cieplo to ok ale teraz to jestem cala mokra zanim wyjde z domu:( Zawsze chcialam miec jedno dziecko ale teraz niezamienilabym ich,są poprostu wspaniali i wcale nie jest tak ciezko jak myslalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny :) 🖐️ marzka, wierzę że musi ci być teraz ciężko ale pomyśl sobie że w przyszłym roku dzieciaczki będą się ze sobą bawić a ty będziesz miała trochę spokoju :) pamiętam jak byłam nad morzem na kwaterze u ludzi którzy mieli bliźnięta - chłopca i dziewczynkę i ich opiekunka mówła że ma czas npna zrobienie obiadu bo Wojtuś bawi się razem z Wiktorią i jest spokój a z jednym dzieckiem to wiadomo - samo się na dłużej nie zabawi :) a gdzie reszta dziewczyn?? halooo! a Julka zasnęła - gadaliśmy z nią 40 min, cieszyłą się jak nie wiem, odpowiadała po swojemu, moje szczeście kochane :) i padła w końcu ze zmęczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Mania nie chce zasnąc. Piszczy jak opetana i sie smieje, a otrzy trze... Bardzo ladnie dzisiaj zjadla zupe- jarzynowa z cielencikną jestem z niej naprawde dumna :):D:D Na 15 jedziemy do lekarza i troche sie denerwuje jak przed kazdą wizyta u lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam my jeszcze w łózeczku, bo za oknem brzydko :( witam nowe Panie na kafe 🖐️ mam dzis troche na glowie bo jutro przyjezdzaja moi rodzice na pare dni a potem wszyscy jedziemy do polski(po polrocznej przerwie) na chrzciny. nie moge sie juz doczekac :-) wiec uciekam bo i zakupki i sprzatanko i obiadek ufffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×