Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosiula 26

zapraszam wszystkie dziewczyny siedzace w domu z małymi dzieciaczkami

Polecane posty

Gość gosiula 26

czesc mam na imie Gosia mam 25 lat i siedze w domu z malym synkiem ....mam nadzieje ze sie ktos znajdzie kto chcialby zemna podzielic sie swoimi doswidczeniami z dzieckiem i wogole pogadac zeby sie troche rozweselic i wkoncu miec do kogo odezwac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiula 26
czesc bardzo sie ciesze e napisalas ja mam prawie 5 miesiecznego synka mam nadzieje ze bedziesz tu zagladac i ze bedziemy sie wspierac pomagac i wogole ze sie lepiej poznamy :-) a z kad jestes bo ja z okolic Wieliczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ja tez siedze w domu z moja Manią. Ucze sie zaocznie a caly tydzien w domku z malutką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno bede zagladac bo brakuje mi kolezanak :( obecnie mieszkam w UK a w Polsce mieszkalam niedaleko Lodzi. narazie pisze bez polskich znakow bo korzystam z telefonu, jak usiade do laptopa to sie poprawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiula 26
czesc MamaMani zapraszam do nas mam nadzieje ze zbieze nas sie pare i uda nam sie utrzymac ten topik i spedzic fajnie czas ...a ile ma twoja mania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc MaMani :) zawsze lubilam czytac Twoje wypowiedzi, fajnie ze sie odezwalas, choc pewnie zleca sie zaraz pomarancze i zjade cie jak lysego konia 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ja tez siedze w domu z moim malym synkiem.ja mam 21 lat a Igorek niecale 11 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiula 26
ziarenko_piasku nie martw sie ja tez nie mam kontaktu z kolezankami i chetnie z wami po gadam o roznych waznych i i mnie waznych tematach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiula z tego co przeczytałas to mieszkasz niedaleko odemnie :) ziarenko piasku nie az takiego powodzenia u pomaranczowych nie mam. Poprostu sa dwie osoby ktore sie w ten sbosów dowartosciowywują i zmieniajac nicki pisza rózne pierdoly ale tym nie nalezy sie przejmowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc z tego co przeczytalam :) Iwonka ja równiez mam 21 lat :) tez rocznik 86 a Mania ma skonczone 7 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani sliczna masz core naprawede,a to zdjecie w czerownym stroju poprostu rewelacja:). Co umieja robic juz wasze dzieciaczki?Maja zabki? jak tak to ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
Czesc dziewczeta fajnie,ze jest ten topik i mozna z kims pogadac.Jestem mama 2 chlopcow,pierwszy ma 5 lat,a drugi 8 mies.mieszkam w Irlandii od 2 lat siedze wlasnie sama synek starszy w szkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiula 26
witam:-) Monika no co Ty jaka stara taka roznica to nie roznica :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiula 26
witam:-) Monika no co Ty jaka stara taka roznica to nie roznica :-) Ma Mani a gdzie mieszkasz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiula 26
witam:-) Monika no co Ty jaka stara taka roznica to nie roznica :-) Ma Mani a gdzie mieszkasz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej piekne. Ja siedze na pol etatu :) mam 5,5 miesiecznego synka Oskara. Ja mam 28 lat. Mam wlasna firme i ta mozliwosc, ze moge byc w niej na pol etatu. Predzej pracowalam w innej firmie na etacie i prowadzilam dodatkowo ta swoja dzialanosc. TEraz nie chcialam juz tak wracac. Chce wiecej czasu spedzac ze synkiem. Choc niezawsze jest kolorow :) czy moge do Was dolaczyc?? gosiula kiedy rodzilas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja tez siedze w domu, czasem mam tego dosyc ale nie wyobrazam sobie zostawic maluszka np. w zlobku myszka83 ja tez jestem z Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokokllo
🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika ja tez sobie nie wyobrazam :( w pon, wtorki i pol pitakow moja mama jest z Oskarem. Ale moze jak sa osoby , ktore nie maja innego wyjscia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiula 26
czesc myszka my spotkalysmy sie w topiku czerwcowek bo ja rodzilam 27 czerwca ...a co u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Czy ja również mogę sie przyłączyć??? :) Mam 32 lata i siedzę w domku z dwiema córkami choć właściwie to z jedną , bo Marta ma juz 10 lat i większość czasu spędza w szkole , ale za to Tosia ma dopiero 6 miesięcy i jest ciągle ze mną w domu .Powiem szczerze ,że trochę brakuje mi towarzystwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiula 26
witam mamunie :-) oczywiscie ze mozesz sie dolaczyc im nas wiecej tym fajniej bo zawsze ktoras jest obecna na topiku ja mam tez dwoje dzieci jeden synek ma 5 lat i ma na imie bartus a drugi 5 miesiecy i ma na imie kacperek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi kafe padło i nie mogłam wejść na forum :( my w sumie mamy jednych znajowmych z którymi utrzymujemy kontakt, no i znam jeszcze jedną dziewczynę z mojego miasta ale jeszczenie osobiście, narazie mamy kontakt na gadu i telefoniczny. Ci znajomi mają 4miesiecznego synka i czasem tam do nich zajrzymy, np byłam u tej koleżanki tydzień temu ale oni mają taki grzyb w domu że szkoda słów :O ja na ich miejscu to spieprzałabym z tak zagrzybionego mieszkania czym prędzej. Po tej wizycie moja Juka była srasznie marudna, zasnąć nie mogła a mnie drapało w gardle (grzyby wywołują infekcję dróg oddechowych) a że dodatkowo jestem uczulona na pleśnie to nastęnego dnia myślałam że się zadrapię :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiula 26 dokladnie :) brakuje mi kafeterii wiec moj come back tutaj :) ja rodzilam 1 czerwca. Jak dajesz sobie rade z 2? :) ja sie boje, ze na drugie sie nie zdecyduje :( M_MiT mi tez barkuje :( wiec dobrze, ze sie tu wszystkie zebralysmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×