Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosiula 26

zapraszam wszystkie dziewczyny siedzace w domu z małymi dzieciaczkami

Polecane posty

cześć 🖐️ Exilia, wszystkiego najlepszego dla Twojego męża :) oby imprezka wam się udała ;) I znowu muszę... , mam nadzieję że Jacek nie złapie przeziębienia a i u Ciebie ono się nie rozwinie 🌻 a swoją drogą - może cię coś bierze właśnie dlatego że nei wychodzisz z domku co :P ;) a moja Mała coś spać nie chce, przy cycu jest dobrze, a jak tylko odejde bo czuję że juz nie je tylko \"mymle\" to od razu jej się spać odechciewa :O ech... Buziaki! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . . . . . . . . .. .
Exilia 28..... gdzie dokladnie mieszkasz, jesli moge spytac? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu muszę... no w koncu zycie sie do mnie tez usmiechnelo chociaz w totka nie wygralam bo imprezki sie zdarzaja, a nie tylko pieluszki, no na szczescie, ale co tam imprezki mina i znowu nic sie nie bedzie dzialo, a do pracy dopiero w 2010 tej nie w domu mam na mysli ha,ha ziarnko_piasku ... witaj, a nie jestes przypadkiem ze slaska, ze mowisz mymle hi,hi dzieki za zyczenia przekaze mezusiowi , tak sie cieszy, ze sie zestarzeje, ze az sobie urlop wzial na czwartek i piatek to mamy duzo czasu na szalenstwa ale nasze dziecko chyba trzeciego zabka dostaje bo okropnie marudzi od wczoraj, ale tylko w dzien na szczescie, no ale lepiej puk puk odpukacbo jeszcze uslyszy i sie obudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziarnko_piasku... znam to moja starsza to chyba do 1,5 roku spala na moim brzuchu, ale niemielismy wyjscia albo, albo w ogole, ale sprawiedliwosc jest na swiecie malenka \"idzie\" do lozeczka i az sie usmiecha, ze w koncu dajemy jej spokoj i moze spac u siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziarnko_piasku ... to wlasnie dzis nadszedli ten wieczor kiedy to zmobilizowalam sie do zdjec chos tylko na fotosiku pojelam o co chodzi, no ale coz jestem tylkomatka siedzaca w domu z dziecmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Exilia, śliczne masz córeczki :) przeurocze po prostu :) a ja właśnie wziełam prysznic :O bo Mała zasneła a sama jestem bo mąż w pracy i nie miałam jak jej zostawić bo co do łóżeczka odkładałam to awantura... no mam nadzieję że i nasza kiedyś tak chętnie będzie spać w swoim łóżeczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziarnko_piasku ... na pewno bedzie spala w lozeczku jak pozna co to za ulga wygodnie lezec na swoim hi,hi Wasza corenka tez jest slodziutka, mnie sie wydaje, ze moje to juz tak dawno takie male byly i niewinne, bo teraz to juz diabliki w oczach obie maja a torcik tez Ci sie podoba,l sama robilam na chrzciny, tylko zdjecia zamawialam jadalne moj maz tez za pol godzinki z pracy wraca to musze zaraz przypilnowac, zeby nie przegapic i szampana otworzyc, swieczki pozapalac, zeby mi tylko dziewczyny od strzalu korka nie powstawaly, musze sie skupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć 🖐️ I znowu muszę...jak wam minęla nocka?My dziś wyspane i wypoczęte,aż chce się żyć!u Malutkiej też jeszcze nie widać ząbków ale już gryzie co tylko jej wpadnie w łapki i ma napuchnięte dziąsełka.Życzę zdrówka Tobie i Jackowi 🌻 Exilia jak ja ci zazdroszczę tych imprezek;) U mnie same nudy. Zwariować mozna. co do rehabilitacji to my juz powoli wychodzimy na prostą,ale na początku nie było łatwo.Było dużo łez Malutkiej z bólu a później ze złości no i naszych,że ona cierpi.Ale pomóc mogliśmy jej jedynie jeżdżąc tam.Ale są efekty a to najważniejsze. Ziarnko_piasku moja mała też obrażona na łóżeczko,służy jej tylko do zabawy...a śpi z nami niestety.Ale dzięki temu karmię ją prawie przez sen i mogę choć trochę sie wyspac.Usypia przy cycusiu a jak wstaję to nawet o tym nie wie :) Sliczne wasze maluszki 🌻 Miłego dnia kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki.. Ja coś mam problemy z wchodzeniem na cafe.. od 2 dni:( Dzis mój maluszek miał straszne zaparcia.. i cherbatka koperkowa poszła w ruch.. i coo?? i teraz nienadążam zmieniać pampersów:P:P:P mądra mamusia sie wczoraj obiadła ciastakmi w czekoladzie.. nigdy wiecej bo niemogłam patrzec jak moje maleństwo cierpi.. jeszcze godzinka i zmykamy go kąpać.. hehe on to uwielbia wiec znów sie bedziemy radowac.. hm.. gorzej jak narobi do wanienki:-o oki spadam moze jeszcze kolacje zdąze opracowac.. Ps. któaś pytała z kąd jestem a wiec jestem z irlandii. mieszkam na małyzm zadupiu o nazwie kilcock niedaleko Dublina. pozdrawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny mam 25 lat, jestem mamą miesięcznej Julii i też narazie siedzę w domku. Czy mogę dołaczyc do waszego grona??? od miesiąca borykam się z depresją poporodową, jest mi cholernie ciężko. Szukam kogos z kim mogłabym sobie ot tak pogadac, wyżalic się od czasu do czasu, posłuchac mądrych rad. Mam nadzieję ze poznamy się lepiej :-) pozdrawiam serdecznie!!! ❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka82 - witam Ciebie I Twoja córcię serdecznie. NApisałabym coś ale rozchorowałam się na całego.Oczy mi łzawią i ledwo widzę litery na klawiaturze.Zajrzę do Was jak będzie ze mną nieo lepiej.Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny🖐️ Emilka 82 witaj 🖐️ po to tu jesteśmy żeby się nawzajem wyżalic,wysłuchac i zwyczajnie pogadac.Mozesz się żalić bez oporów ;) zawsze ktoś doradzi i podtrzyma na duchu. Ja sama chyba bym zwariowała gdyby nie kafe,bo to na razie jedyne miejsce gdzie mogę się odezwać do kobiet,które mnie rozumieją,bo maja takie same problemy. :) pisz jak najczęściej ja też postaram się zaglądać tu jak tylko czas pozwoli 🌻 Bebolek20 z Fabim już dobrze? Ja też mieszkam na zadupiu tylko w Polsce :) I znowu muszę... trzymaj się i wracaj szybko do zdrowia. 🌻 pozdrawiam resztę dziewczyn :) gdzie jesteście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie mamy ja juz ciacha dzis popieklam, teraz sie relaksuje jutro zaliczymy urodzinki i ostatki za jednym zamachem, a w niedziele mamy turniej z sanyana z naszego mama-dziecko klubu, to musze sie dobrze prezentowac i dbac o kondycje moja desana jakos tak marudzi strasznie od kilku dni, kurcze chyba zabki jej beda wychodzic, bo nie umiem tego inaczej wytlumaczyc, nie mozemy jej w dzien zostawiac samej na chwile w pokoju , bo zaraz krzyczy okropnie, albo taka towarzyska he,he Emilka82 ... witaj masz tak samo piekne imie jak ja hi,hi trzymajcie sie kobitki ja spojrze jutro po imrezie co wyprodukowalyscie jak bede jeszcze w stanie, zrobilam dzis jakies nowe ciacho fajnie wyglada jak bedzie pycha to Wam powiem Papatki i pozdrowionka dla wsyzstkich mam i Waszych pociech glowy do gory do nas tez sie zycie usmiechnie jak dzieci podrosna to sobie wtedy odbijemy jak nasze nerwy to wytrzymaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane wybaczcie z sie nieodzywam ale jakoś niemam weny.. Maluszek coraz mnieśpi w dzięń wiec mam co robic:) Jest grzeczniutki ale czasem potrafi sie domagac już swojego:P miałam mały kryzys pokarmowy bo zaczoł mi sie kończyc pokarm w piersiach... mały wypróżniał 2 i nadal był głodny.. wiec dawałm mu herbatke koperkowa bo niemam w domku sztucznego mleka. Ale zaczyna być lepiej pije po przynajmniej 8 bawarek dziennie i kaoś dajemy rade i Fabi niegłoduje. Kobietki kiedy zaczełyście używać wiekszych pampersów??? mój Fabi ma 3 tygodnie dzis i nadal lecimy na newbornach.. zy tylko moje maleństwo jest takie małe??? A ja sama czyje sie fatalnie... mam straszne problemy z wypróżnianiem sie... niepomaga owsianka , siemie lniane ani suszone śliwki jabłka gotowane.. poprostu nic!!!! mam wszytkie objawy schorzenia zwanego przewlekłymi stanami bolowe odbytnicy:(:(:( najgorzej jak mnie złapią w czasie jak karmie małego.. musze go wtedy odstawiać oid piersi bo łży ak grochy mi leca:( dziś załatwiłam sobie od znajomej maść znieczylajaco na hemoroidy ale niewiem czy to cokolwiek pomoże bo to nie są hemoroidy:( niewiem co już robić:( oj uciekam bo mały zaraz bedzie wołał jesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu pusto.Ja do Was wracam szczęśliwa.Wczoraj byłam u ortopedy i pozwolił zdjąć szynę.Jedyne zastrzeżenia jakie mial to zanik mięśnia ale tu pozostaje tylko ćwiczyć.Według niego to, że nie umiem zginać kolana jest winą długiego unieruchomienia nogi i powinno niebawem wrócić do normy.Także śmigam dziś na pierwszy od czterech tygodni spacer z synem.Co za ulga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu muszę... super, ze z Twoja noga troche lepiej, a krotkie spacerki z malenstwem na pewno pomoga znowu odzyskac pelna kondycje, glowa do gory juz terza bedzie na pewno tylko lepiej Bebolek 20... moge sobie wyobrazic jak sie czujesz w trzy tygodnie po porodzie karmiac piersia, moja polozna zawsze powtarzala, ze pomoc bawarki przy karmieniu to mit, ale jesli Tobie to pomaga to super, a na twoje zaparcia to najlepiej bardzo duzo herbatki koperkowo -anyzowej to tez wskazane przy karmieniu i naczczo(o kurde nie wiem czy razem czy osobno,a le zrozumiesz o co chodzi) po wstaniu rano z lozka wypic ok. 2 szklanki soku sliwkowego, u nas taka butelka z sokiem nazywa sie kuracja sliwkowa i to na prawde pomaga probuj wszytskie ketody, bo to nic przyjemnego jak od tycz zaparc dostaniesz porzadne hemoroidy powodzenia trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze jednak nie udalo nam sie nawiazac wspolnych tematow, ja wlasnie zamawiam prezent dla starszej corki na swieta i tak tu wsakuje, ale nic sie nie dzieje jak ktoras zabladzi i tu zajrzy to napiszcie jak Wam sie to widzi, czy dobrze wybralam, bo zawsze mam problem z prezentami dzieki z gory pozdrowionka dla wszystkich mam i ich pociech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam córce ten wózek i do tego ten komplet z łózeczkiem, nosidełkiem, fotelikiem. jestem bardzo zadowolona i córa też:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julwika
Cześć Dziewczyny. Mam na imię Agnieszka i mam dwoje dzieci 4-letnią Julię i 10-miesięcznego Wiktorka. Siedzę w domu i nie mam do kogo się odezwać, czy mogę się do Was przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo mam nadzieje, ze jeszcze kto tu zajrzy, bo jakos tak zawsze tu zagladam z nadzieje, ale nic sie nie dzieje pozdrowionka dla wszystkich mam i Waszych pociech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zagladam codziennie ale z pisaniem u mnie kiepsko bo mi maluchy nie pozwalaja. Dzisiaj to padam na twarz,bo mam za soba nieprzespana noc,moje dzieci zakatarzone i maja przez to problem z oddychaniem,mam nadzieje ze ten katarek szybko sobie pojdzie bo zwariuje:( Pozdrawiam Was mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzka82 ... no to trzymam kciuki zeby szybciutko przeszlo malenstwom zanim sie cos powazniejszego rozwinie, moje tez cos pokichuja, to ta beznadziejna pogoda ciagle mokro trzymaj sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ a co tu tak puściutko??? pewnie wszystkie już myślami przy świątecznych przysmakach,prezentach i choince :) ale się rozmarzyłam ;) to nasze pierwsze święta we czwórkę,już nie mogę się doczekać. Poradźcie co kupić półrocznej dziewczynce w prezencie? kto przynosi prezenty pod choinkę u was gwiazdor,mikołaj,czieciątko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzikowa ... hejka u nas byl zawsze mikolaj a teraz tutaj to dzieciatko, wazne ze w ogole ktos przynosi he,he nie poradze niestety co mozesz kupic bo sama mam problem z moja mlodsza tez nie wiem co jej kupic, te wszystkie zabawki podobne z muzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×