Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katis

Czym mogę zatkać tę dziurę?

Polecane posty

Dzisiaj nad ranem usłyszałam dosyć dobitne szmeranie. Tak jakby drapała mysz, ale było to znacznie głośniejsze. Pomiędzy meblościanką a szafą mam dziurę w podłodze (dotyka ścianę). Nigdy nie zwracałam na nią uwagi, ale zaczęła mnie drażnić jej obecność i zatkałam ją płatkiem kosmetycznym (płatek wystawał, także go widziałam). szmer był coraz głośniejszy. Zapaliłam lampę i światło, bo podejrzewałam, że to mysz. Nagle płatek zaczął się unosić, został całkowicie wypchnięty, a mysz wyskoczyła z dziury. Swoje przeżyłam.:( Czym mogę teraz zatkać tę dziurę? Mysz postaram się unicestwić, ale przez dziurę mogą wejść kolejne szkodniki z piwnicy. Myślałam nad gipsarem, cementem albo gipsem, ale jak to będzie wyglądało? Jestem tak zdesperowana, że zatkałabym tą dziurę plasteliną, ale chciałabym pozbyć się problemu raz na zawsze. Pomóżcie niewyspanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamurować dziurę. Mysz ma zawsze wyjście ewakuacyjne, to inteligentne stworzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusesita, nie zamuruję jej. Prawdopodobnie są jakieś dziury w deskach, także ona z mojego pokoju może przemieszczać się do piwnicy. Nie wiem czy teraz siedzi w pokoju, czy w dziurze. Nawet nie mam odwagi tam wejść. Zatkam czymś tę dziurę, a potem się zobaczy. Koty nie złapią myszy. Wyłożą się przed telewizorem i ani drgną. Już to testowałam.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwiżdżą kiedy obok nich przechodzę. Nie miałabym odwagi ich teraz zagadać.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą- dziurę najlepiej potraktuj gipsem, ale nie masz gwarancji,że ci mokrego gipsu mysz jakoś nie rozwali:o bleee nie cierpię myszy:o najpierw chyba ją unicestwij !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup silikon budowlany. kupuje się w takich \"tubkach\" i zaklej tę dziurę. mysz przez to nie przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczy zwykły gips ale...z
domieszką szkła potłuczonego albo waty szklanej. mysz gips przegryzie ale szkła nie ruszy. sprawdzone!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×