Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naprawdę warto żyć

Naprawde Warto Życ! - reaktywacja

Polecane posty

Gość JaToJaRozczochranyŁep
aaaaa nie strasz😭 dobrze ze u nas w grupie są w miare normalni ludzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a do
20 12 07 sie nie da? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak samo mozna mowic otylym dziewczynom, ze na pewno kogos znajda. A wiadomo, ze malo w tym prawdy. Jak mozna pisac, ze czlowiek kogos znajdzie, jak sie go w zasadzie nie zna? Zeby pocieszyc? Raczej oszukac. Chociaz moze komus podniesie to wiare. Mnie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, nie ma szans na zmiane tego stanu rzeczy. A samo sie nie zmieni. Czyli tak, jak piszesz, trzeba to zaakceptowac? Bo na to wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedni co chwila wyrywaja panienki, a inni nawet jednej nie moga :o Na tym to polega? Ze musi byc zachowana rownowaga? Czyli trafilem pechowo na drugi typ? To juz bylo wiadomo od urodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie myslalem tak bardzo o kobietach nawet, jak pracowalem, do poki nie zatrudnila sie ta dziewczyna. Wtedy wszystko powrocilo :( Dlatego nie wiem, jak Ty mozesz wytrzymac na tym kursie tanca. Tyle tam kobiet, a zadna nie jest Twoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie jest Ci z tym zle, ze tylko z nia tanczysz? Jest fajna, ladna i w ogole, ale dobrze wiesz, ze nic z tego nie bedzie? Ze po skonczonym kursie, wracasz do domu, ze nadal jestes sam, bez dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej jest z dala od kobiet, przynajmniej tak bardzo o nich nie mysle. Pewnie jakbym chodzila na kurs tanca, to cierpialbym jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananananna
dobrze to znam - teraz jestes kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzył na mnie... jego oczy nic nie mówiły... do końca na mnie patrzył... a ja musiałam... musiałam go uderzyć. chyba go zabiłam... leżał tak... już się nie ruszał... wracałam jeszcze kilka razy, ale dalej się nie ruszał!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak. chyba trochę przesadziłam. aż mu sie czaszka wgniotła... teraz myślę, że mógł jeszcze popływać w wannie... ale jak go mój ojciec przyniósł w foliowym worku ledwo dyszącego to mi się żal zrobiło i w pierwszym ludzkim odruchu walnęłam go tłuczkiem do mięsa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faith Hope Glory zamknij się już, bo pierdolisz aż głowa boli. :p Wiecznie to samo. Kurde i tak już od ładnych paru miesięcy. Weź wreszcie coś zrób ze swoim życiem, bo jak na razie to tylko wegetujesz i wyniszczasz swoją psychikę durnymi teoriami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co racja to racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×