Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naprawdę warto żyć

Naprawde Warto Życ! - reaktywacja

Polecane posty

JaToJaRozczochranyŁep - a moze? Dlugo by o tym rozmawiac, ale w skrocie to wyglada tak, ze do milosci potrzebne jest jeszcze porzadanie. Poza tym, co kobieta mowi mezczyznie, kiedy nie chce z nim stworzyc zwiazku? \"Zostanmy przyjaciolmi\" :D Ale jest taki cytat, \"Gdy kobieta odmawia miłości, a proponuje ci przyjaźń, nie bierz tego za odmowę; znaczy to, że chce postępować według kolejności.\" Chociaz do mnie i tak nie trafia :D bławatek - a czemu pytasz? Angol - ja tez pamietam, fajnie bylo :P Ale ostatnio cos nie chcialas rozmawiac 😠 Nadal jestem soba, chyba nie myslisz, ze FHG mnie zmienil? A to, ze mamy podobne podejscie, no coz, to takie dziwne, ze sa ludzie z podobnymi pogladami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaRozczochranyŁep--> wiesz,ja uwielbiam tą piosenkę,jej melodię i zawodzenie turnaua ;-).poprostu lubię. poprawia mi sie zawsze humor po niej.wydaje mi sie ze to zalezy od osoby jak ją rozumie. ja rozumiem to tak: \"Lecz pamiętaj naprawdę nie dzieje sie nic i nie stanie się nic aż do końca\"- ze nawet jak cos sie nie uda(chodzi mi głownie o sfere uczuc,emocji),to tak naprawdę nie ma to znaczenia.wciąz jestes tym samym człowiekiem,posiadasz swoją wartość któej nie utracisz.i za jakis czas nastanie \"nowy dzień\". \"Bo nowy dzien wstaje,bo nowy dzień wstaje... Ty co płaczesz azeby śmiac mógł się ktoś,juz dość juz dosc już dosc...\" ale pesymisci moga to rozumiec z deczka inaczej.Ze w zyciu nic sie nie liczy,wszytsko jest szare,złudne i przemija.Ludzie wierzą w pewne ideały,które w rezultacie okazują sie fikcją. I tak wszyscy umrzemy:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam. chce wiedziec czy jestes starszy czy młodszy(i o ile) od FHG,a moze w tym samym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaToJaRozczochranyŁep
no to ja chyba jestem pesymistką:O też uuuuuuwielbiam Turnaua dobrze to znam, z jednej strony masz racje ale ten drugi cytat który przytoczyłes tą racje... niweczy (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaToJaRozczochranyŁep
"do miłości potrzebne jest pożądanie" to podejście wyklucza miłość jedyną, wielką, do końca. Jak będziesz stary i "nie będziesz już mógł" zniknie miłość? ale póki twoja żona będzie cię podniecać będziesz ją kochać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaToJaRozczochranyŁep
faceci chyba nie kochają, oni pożądają:( nie mają serca tylko narządy płciowe... ech... przykre... lepiej tworzyć związki partnerskie z kobietą a bzykać się z facetem... chociaż dla mnie pożądanie ma w sobie coś z czułości wynikającej z miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaToJaRozczochranyŁep
chyba zaczynam pierdzielić jak TQM 😭 idę stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh dobrze to znam to zagadaj do mnie kiedyś na gg. :p Bo coś chyba Cię teraz nie ma albo siedzisz na niewidocznym. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cos ty,nie jestem takim sprinterem:P zdrowieje :D:D a byłam ostro przeziębiona przez ten tydzien-->dlatego tyle siedziałam na kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
primo musze wyzdrowiec bo z czerwonymi oczętami za daleko nie zajadę ;-) ale w tym tygodniu juz cos zacznę....a potem dopiero w styczniu 2008 roku... zreszta nie wierze ze mi ise uda :D ja jestem cienka w podrywaniu,szybko sie zniechęcam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak niebardzo, bo mnie to wnerwia, ale u przyjaciółki byłam i alurat Joleczka rozmawiała z jakimś pojaranym Włochem i taki fajny tekst poszedł. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferma
witam ponownie. ale powiedzcie mi, dlaczego tu zgromadzeni uważacie że jak dziewczynie podoba się przystojny (a może i bogaty) "męski" facet (niech będzie ze alfa) to ona jest pusta, głupia i w ogóle do niczego? tak odebrałem to ze wypowiedzi na forum. moim zdaniem to bzdura. to zupełnie normalne że tacy właśnie się podobają i nie może być to zarzutem ze strony rozmaitych patałachów pod adresem kobiet. a już zupełnie dziwi mnie gdy kobiety ten punkt widzenia podzielają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta powinna wiedzieć że samiec alfa prawdopodobnie niezbyt będzie ją szanował, więc świadomie godząc się na to pokazuje że nie szanuje siebie sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferma
nie przesadzasz aby? bo co ma wspólnego to czy się facet kobiecie podoba z tym czy ją "szanuje"? w ten sposób to chyba myślą raczej "kobiety po przejściach". bo czy normalna, nie "obciążona" rozmaitymi rozczarowaniami dziewczyna zastanawia się czy facet który jej się podoba będzie ją "szanował"? trochę mnie zaskoczyłaś tą odpowiedzią. bo wydawało mi się że "szacunek" i "atrakcyjność" to chodzą raczej oddzielnymi drogami i dlatego można szanować kogoś kto się nam w ogóle nie podoba jak i szanować kogoś kto jest ucieleśnieniem naszych marzeń, albo i nie szanować dowolnego z nich. i szacunek z atrakcyjnością nie ma wiele wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację, szacunek ma niewiele wspólnego z pierwotnymi instynktami, ale kobieta na poziomie nie pozwoli żeby ktoś traktował ją jak szmatę, choćby nie wiem jak był pociągający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferma
oj chyba uległaś psychozie FHG albo ktoś ci wlazł na odcisk ostatnio skoro utożsamiasz atrakcyjnego faceta (ten nasz alfa) z kimś kto "traktuje kobiety jak szmaty".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś kto może mieć tyle dziewczyn ile chce i z tego korzysta nie będzie ich szanował. co do tych odcisków... to moje nadmuchane ego rzeczywiście ostatnio bardzo cierpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferma
a co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×