Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naprawdę warto żyć

Naprawde Warto Życ! - reaktywacja

Polecane posty

to nie badz frajerem i zyj jak zyjesz:O ale cos mi sie wydaje ze wogole ci takie zycie nie odpowiada. jestescie powaleni. (to do facetów ktorzy tu sie wypowiadaja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem powalony? Bo nie chce laski z dzieckiem, ktore nie ja splodzilem? I jeszcze mam je wychowywac? Zastanow sie troche :o Wam to najlepiej, najpierw super przystojniacha, z ktorym macie seks, a potem szukacie jelenia, ktory bedzie harowal jak wol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaToJaRozczochranyŁep
witam:) ja też nie mogę znaleźć chłopaka i jakoś zyje... chyba... 😭 bławtek gratulacje, nalezysz do częsci silnych kobiet które chcą związać sie z nieśmiałym facetem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes powalony,bo wyobrazasz sobie nie wiadomo co.ze jakas dziewczyna z dzieckiem Cie chce. która cie chce? po cholere takie dywagacje?? po co? planujesz,snujesz.. po co? po co jak Ciebie to nie dotyczy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze to znam, nie wiem, skąd masz takie wyobrażenie o dziewczynach, ale Ci współczuję. nie masz racji... nie masz racji... nie masz racji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ci niesmiali to juz genow nie maja bo czegos tu nie rozumiem i dlaczego ktos nie moze miec dziecka z niesmialym facetem ktoregi kocha tylko musi je miec z Alfa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaToJaRozczochranyŁep 🌻 fajnie,ze wróciłaś 🖐️ jak pisze na tym topiku to mi normalnie ciśnienie skacze..a jestem niskociśnieniowcem więc lubię tu zaglądać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaToJaRozczochranyŁep
CHWILA!!!! bo teraz wychodzi na to że nieśmiałość jest dziedziczna! pogieło was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GŁUPOTA!!!! KAŻDY choćby niewiem jak beznadziejny się sobie wydawał w końcu trafi na taką laskę co się zakocha (a czasem się jeszcze potnie na dodatek :D ) więc już przestańcie smęcić, ok??? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaToJaRozczochranyŁep
dobra problem błwatka rozwiązany--- poprostu wyczaj moment kiedy będziecie sami i zagadaj (chociaż ja tak czy sika próbowałabym się do niego zblizyć) wiemy dlaczego TQM nie ma dziewczyny ale on jeszcze o tym nie wiem to teraz napiszcie mi dlaczego ja nie mam parki, słucham:) znczy czytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaToJaRozczochranyŁep
*siak *wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaToJaRozczochranyŁep
fucktycznie... o ja durna... ale przecież WY nie patrzycie na wygląd:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaRozczochranyŁep--> czego Ty od nas wymagasz:D moze: - jestes za bardzo pewna siebie lub za bardzo niesmiała -wybredna -za mało obracasz sie wsród facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze to znam--> jezeli tak bedziesz odrzucał \"pierwsze lepsze\" to ja nie wiem czy \"drugie\" będą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaToJaRozczochranyŁep - no tak, *tylko* wnetrze sie liczy :D bławatek - sugerujesz, ze mam jednak chwytac pierwsze lepsze? Nie dziekuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaToJaRozczochranyŁep
dobrze to znam, dlaczego uwazasz ze z przyjaźni nie może wykluć sie miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam bardzo lubiłam dobrze to znam. ;) Tzn no nadal lubię, ale od pewnego czasu faktycznie bardzo upodobnił się do FHG. Szkoda... wiedz tylko dobrze to znam, ze dużo przez to straciłeś. :) Pamiętam jak klikaliśmy ze sobą na gg. Było bardzo fajnie (przynajmniej takie ja mam na ten temat zdanie). A teraz? Przesiąkasz teoriami FHG. Nadal jednak wierzę, że kiedyś znowu będziesz sobą. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaToJaRozczochranyŁep
Bławatek jak rozumiesz słowa Turnaua z twojej stopki? Bo ja ih jakoś rozkminic do końca nie umiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×