Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naprawdę warto żyć

Naprawde Warto Życ! - reaktywacja

Polecane posty

Mieli kazda ktora im w oko wpadla oni sie obrazaci w towarzystwie modelek i takich powiedzmy polskich pseldo gwiazdek ale teraz chopaki zmadrzaly i maja od dluzszego czasu tylko te jedyne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie probowalam ci nic wmowic i wcale nie swatczy to o tym ze jesli ktos ma gadane to bedzie mial kazda do tego skaldaja sie takze inne cechy wiadome jest ze nie byliby z tymi laskami jakby np.nie byli bardzo przystoini ale nie dla wszystkich wyglad sie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, wmowic, to bylo zle slowo. Ale probowalas mnie przekonac. Nie wiem, czy majac gadane, mozna miec wszystkie kobiety, czy nie, ale nie majac gadany, nie mozna miec w zasadzie zadnej. Wszedzie sie mowi, ze najwazniejsze przy podrywie jest pewnosc siebie i gadana. Ja nie mam zadnej z tych rzeczy, dlatego nie podrywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie probowalm cie przekonac do tego tez zebys zrobil cos w tym kierunku zebys byl pewny siebie a jesli chodzi o gadane to zeby je wypracowac trzeba cwoiczy cwiczyc rozmowy najpierw ktotkie pozniej cos dluzszego wiem ze ty nie masz o czym gadac ale zawsze mozna zaczac od pogody:P A dziekuje u mnie wszystko w pozadku juz przeszlam z tym do pozadku dziennego ze zewszad sa oszuci ktorzy kabinuja jak tu kase zrobic i sie nie narobic ale ja tez swieta nie jestem.Takie chore czasy mamy i zaraz strace zaufanie do kogokolwiek bo bede sie bala ze mnie wyroluje:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"No wlasnie probowalm cie przekonac do tego tez zebys zrobil cos w tym kierunku zebys byl pewny siebie a jesli chodzi o gadane to zeby je wypracowac trzeba cwoiczy cwiczyc \" Ale co ja moge? Sam? Zeby nauczyc sie pilotowac, trzeba usiasc za sterami. Sam tak o nie przelamie sie. Chyba ze sobie wymysla jakas dziewczyne i zaczne rozmawiac sam ze soba 😭 A o pogodzie to ja moge powiedziec tyle, ze jest brzydka, pada sniej i jest nieprzyjemnie. Tyle, koniec rozmowy :o I co masz na mysli, piszac, ze nie mam o czy gadac? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam kiedys powiedziales jak ci proponowalam zebys zagadal jakas dziewczyne to odburknoles ze ty nie masz o czym gadac. Wiec moze byc na poczatek o pogodzie i wystarczy pisalam juz ze od slowa do slowa i tworzy sie rozmowa.Wiesz to nie o to chodzi zebys gadal sam do siebie a ze mna co robisz przeciez to tez jest jakas forma romowy a nie mozesz wejsc na czat i tak probowac swoich sil w rozmowie to bedzie dobry trening zawsze mozemy trenowac na gg jesli tylko bedziesz tego chcial:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak pisalem? :D moze napisalem, ze nie mam jak zagadac? bo \'nie mam o czym gadac\' brzmi jakbym byl debilem i na niczym sie nie znal, niczym sie nie interesowal ;) Na czatach kiedys probowalem, nic nie wyszlo, a ile sie stresu najadlem :( A z Toba z checia porozmawiam, po Swietach, pewnie teraz sama nie masz czasu :P bławatek - co sie stalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak nie uwazam zebys sie niczym nie interesowal i nie mial zadnych pasji a wlasnie po swietach bedzie spokojniej bo teraz mam za duzo na glowie mam zaraz jakies kolokwia i jeszcze rozdzial mialam jej wczoraj wyslac a jeszcze jestem w lesie:P Blawatku nie smutaj sie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic..tzn.stało sie ale nie o tym pisałam:P kurcze..on mi sie tak podoba ze nie mogę normalnie funkcjonować. rany... masakra jakas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to normalne przeciez rozdzial z pracy magisterskiej jest dla promotora a kolokwia swoja droga ale dla mnie to juz za duzo jeszcze mam inne problemy ale na to mam osobistego psychologa tego przyjaciela ktory wiadl w auto i niedlugo tu bedzie zeby pogadac zwariowal normalnie i cala noc gadulstwa nie mam juz na to sily:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×