Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naprawdę warto żyć

Naprawde Warto Życ! - reaktywacja

Polecane posty

Ja tez sie wybieram sie do fryziera i dojsc nie moge a ostatnio bylam w sierpniu tamtego roku:)A nie wiem dlaczego tam jestem Daria i mam 16 lat ja nic nie wpisywalam do zadnego katalogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu tak późno...? Bo oglądam filmy. :D Czasem siedzę na necie. Różnie to bywa. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten tlen to sam mi wyskoczyl ja nie mam tam zalozonego konta tylko na interii zastanawiam sie jak to pousuwac zeby mi nie wyskakiwalo paskuctwo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Film to sobie mozna obejrzec o 20-21. Potem czlowiek jest zbyt spiacy. Moze jak tak mam .Jakas depresja czy cos. Moze jak bede mial dziewczyne, to mnie rozrusza :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się wysypiam rano, więc mogę później do wieczora pociągnąć. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze to znam pewnie, że wytrzyma. :) Ja też lubię sobie pospać. :D Szczególnie z kimś. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie nie masz z kim. Ale cierpliwości. ;) Potem będziesz znowu narzekał, że w łóżku masz ciasno. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cierpliwosci? Angolku, cierpilwy to ja moglem byc 5 lat temu :( I nie bede narzekal, ze mam za ciasno :P W tym przypadku, szklanka bedzie do polowy pelna ;) Bo zasniecie obejmujac ukochana osobe i pobudka kolo niej rekompensuje wszystkie niewygody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbiorowe samobójstwo? nieeee!! będe niczym xena wojownicza ksieżniczka i was ocalę :D co się dzieje,ze takie mysli krążą w waszych główkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinka hi
Czesc, ja tez uwazam za WARTO ZYC i ze zycie jest piekne... ma tyle do zaoferowania! czemu ludzie tak rzadko dostrzegaja uroki zycia?? ja kieruje sie kilkoma zasadami: 1. klotnie rozwiazywac szybko -> nie boje przyznawac sie do winy. 2. wszystko obracac w zart 3. smiac sie z siebie 4. smiac sie jak najwiecej -> to mi dodaje uroku 5. kochac bardzo 6. dbac o innych -> wiem jakie krotkie jest zycie, nie trace czasu 7. INWESTOWAC W SIEBIE -> jest tyle wiedzy do zdobycia!! 8. zdawac sobie sprawe ze swoich wad i je eliminowac ->trudna praca ale poplaca... zyje takk od kilku lat. uwazam ze ZYCIE JEST PIEKNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×