Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naprawdę warto żyć

Naprawde Warto Życ! - reaktywacja

Polecane posty

oglądałam wczoraj ten boks. :-) nawet to wciągające. tylko czemu jak jeszcze była ta wcześniejsza walka (Włoch z Niemcem??) ten w żółtych spodenkach tak się kładł na tego drugiego?? oni tak mogą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Polak wygrał :-) na początku myślałam że ten drugi jest z Rosji a... skąd on właściwie był?? ale i tak był kiepski. tylko się bronił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla Ciebie Sssilly to
dla Ciebie Sssilly to chyba za wcześnie :P jesli wiesz co mam na mysli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten czarny jest zabawny. co chwilę się przewracał. :D pomarańczku, niedługo może być zapóźno. :-) a kiedy Twoim zdaniem będzie dobrze?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla Ciebie Sssilly to
w tym wypadku nigdy, wiec: dać sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a fakt z pomorza jestes. ty i twoje teorie :P ale myśl sobie co chcesz:D PS.najfajniejsi i tak są górale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu... gdzie mi tam do Was... :-) kujawsko-pomorskie. :-) a Kraków to takie natchnione, wielkie miasto, Krakowianie mogą być napuszeni bo mają powód. :D :D ... ale ja tam wolę morze. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja własnie poszukuje wciąż :]i dlatego sie pytam..:) w sumie lubie dosc spokojna muzyke,w opisie mam turnaua;ale nie pogardzę ;-) jopek,myslovitz,sdm,kaczmarskim..a jakos ostatnio słucham takich "mocniejszych" hehe jezeli tak mozna napisac o linkin park,depeche mode. w sumie lubie to co leci na roxy fm..takie pop-rock. ale wciąż szukam i błądzę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czemu się nie da dłużej nię 2 minuty?? mi sie to ciągle kręci... :D :D :D :D Ty jesteś moim skarbem wiesz, tak bardzo, bardzo... bajdzio, bajdzio :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikla pytań, bo się nazbierało: :-) 1. jak można mieć na imię Sylwester? bez urazy, ale jak kot z kreskówki. 2. co mi grozi za wysazenie skrzynki na listy? 3. czy gdybym sprowadziła faceta alfa do parteru, to czy dalej byłby alfa? 4. mam piękne loczki bo szłam spać z mokrymi włosami. czy jak je uczeszę to się napuszą? 5. czy samica też może być alfa? 6. sprzedadzą mi petardy? chyba tak... co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×