Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naprawdę warto żyć

Naprawde Warto Życ! - reaktywacja

Polecane posty

Faith Hope Glory - moze Cie zainteresuje http://tnp.com.pl/index.php?page=tort&id=112448 pewnie to jest to samo, co w roznych ebookach o uwodzeniu, ale tu jest fajnie pogrupowane, do tego sa teksty o mowie ciala, itp. A od dzis zaczynam czytac Tajemnice uwodzenia. Mam juz tego ebooka na dysku od jakiegos czasu, a przeczytalem tylko \"10 najczesciej popleniach bledow\". Teraz zamierzam przeczytac wszystko. Mam jeszcze inne ebooki o uwodzeniu, ale zaczynam wlasnie od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze to znam-->a dla kobiet cos masz?? o uwodzeniu facetów ? :P bym sie pisała :classic_cool: powaznie mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to facetow sie uwodzi? :P Watpie, zeby byl jakis konkretny poradnik, ale moze znajde cos uniwersalnego, niezaleznie od plci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to szukaj,bo ja musze ruszyć ekonomie :O zebys wiedział ze się uwodzi..ale tylko na samiusieńkim początku. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie ze ja przuwazyłam ze uwodze tych co nie chce a tych co chce to cholera jakos marnie idzie...taka wewnętrzna blokada:D. kiedys nawet to jest dopiero głupie. i nie robie tego specjalnie,tak wychodzi. masakra jakas. dlatego chętnie se cos poczytam :classic_cool: dobrze to znam licze ze znajdzies jakis fajny poradnik. albo przekopiuj tutaj jakies ciekawsze fragmenty z tego co juz znalazłes,co sie bedzie tyczyc podrywu facetów przez kobiety. :classic_cool: noooo :) jak wam sie podoba 2008 rok :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bławatek, mam tAK SAMO. :-) naprawdę jestew naprawdę beznadziejna w podrywaniu... ale tylko dlatego że nigdy nie musiałam. więc dam sobie spokój. poprostu wybiorę najlepszego z tych samczyków których mam na pęczki. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic konkretnego nie znalazlem jedyne co mam, to * Argov Sherry - Dlaczego mężczyźni kochają zołzy :classic_cool: (ja nie kocham :P ) * mowa ciała nic o podrywaniu facetow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faith Hope Glory - niedawno pisales o technikach podrywu, nagle Ci przeszlo? A ja na los to na pewno juz sie nie zdaje. Do tej pory tak bylo i nic dobrego z tego nie wyszlo. Zaczynam malymi krokami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu masz cos na wesolo: "Twój mężczyzna - instrukcja obsługi" Korzystając z pomocy tej nieocenionej instrukcji obsługi, powinnaś, szanowna właścicielko/użytkowniczko, szybko dowiedzieć się wszystkiego co kiedykolwiek chciałaś wiedzieć (i kilka rzeczy, których pewnie wolałabyś nie wiedzieć) na temat tego jak działa urządzenie typu mężczyzna i czego możesz się po nim spodziewać, a czego nie należy od niego oczekiwać. Przy pomocy tej bezcennej instrukcji, nawet najbardziej niekompetentny użytkownik, może szybko stać się ekspertem w dziedzinie radzenia sobie, współpracowania z, opieki nad i zajmowania się swoim modelem kobiecym, z gwarancją życia pełnego szczęścia i wzajemnego seksualnego spełnienia. http://rapidshare.com/files/31845917/Twoj_mezczyzna_-__instrukcja_obslugi.pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ssily ja tez cie przytulam:) Ja w tym nowym roku nikogo nie zamierzam podrywac czekam na ruch z drugiej strony zobaczymy co ciekawego sie jeszcze wydarzy czas pokaze nic na sile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaToJaRozczochranyŁep
tqm zamknij się! kumpluje się od zawsze prawie wyłącznie z kobietami i NIGDY W ZYCIU nie widziałam zeby któras usiadła obcemu facetowi na kolanach a co dopiero całowała się z nim jeżeli uwazasz ze jest inaczej podaj mi konkretny argument a nie te wyswiechtane fracesy pt"kobiety są bee"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaToJaRozczochranyŁep
*frazesy kurde znowu dałam się sprowokować:O pąpon mozesz sobie dopisać do moich noworocznych postanowień "nie będę reagować na prowokacje tqm";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FHG mozesz mnie nie kopiowac bo takie slowa z twych ust swiadczyly by tylko o tym ze nie masz wlasnego zdania i zachowujesz sie jak kobieta bo w ten sposob nikogo nie znajdziesz bo ty jestes facetem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie bylem podrywany przez kobiety. Czy to znaczy, ze jestem brzydki? Z drugiej strony, nie bylo gdzie mnie podrywac, no i ja tez nie mialem okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pąpon - mialas wstac o 8, o ile dobrze pamietam. Jedno postanowienie w plecy? :D I wiem, ze praktyka czyni mistrza, ale jak KOMPLETNIE nie wiem, jak sie podrywa, mam nadzieje, ze chociaz poznam podstawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce myslec, ilu jest lepszych, bo zawsze znajdzie sie chociaz jedna taka osoba, a to obniza pewnosc siebie. Najlepiej sie nie porownywac z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Postaw siebie samą na piedestale, a wtedy inni też to zrobią. Zawsze zachowuj się tak, jakbyś była przed kamerami, jakby wszystkie światła były skierowane na ciebie. Zawsze zachowuj się, jakbyś była w centrum uwagi. Zawsze zachowuj się tak, jakbyś miała na głowie niewidzialną koronę.\" to tyle jeżeli chodzi o pewność siebie. mi to wychodzi nawet nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja :) o pewnosci siebie tez poczytam..jak znajde chwile..hehe papon wstała :D Rozczochrany tyż :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze to znam-- wiesz kobiety raczej czekaja na pierwszy ruch ze strony faceta.takjuz jest,tak sie utarło w naszej mentalnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×