Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naprawdę warto żyć

Naprawde Warto Życ! - reaktywacja

Polecane posty

No wlasnie czas najwyzszy sie usamodzielnic ja mieszkam sama od 3 lat i bardzo dobrze mi z tym tylko ze jak na razie widze ze nie jestem sama z ta przeprowadzka do wiekszego miasta. Bo tez jakos tak sie wacham nad tym krokiem bo jak na razie tu gdzie jestem jest mi dobrze.I jak moje plany wypala to tu zostane zobaczymy.A gdzie ty teraz mieszkasz? Sally nie placz ja plakalam w noc z 2005 na 2006 i pozniej caly rok mialam zamazany:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ja tak raz na kompie a raz nad książka jak na teraz to: zdobyc zaliczenie z mikro i zdac egzam z mikro i z reszty przedmiotów które mało kapcę (infa..finanse...) wogóle zdac wszystko..prawko tez 🌻 trochę pózniej: podbic serce pana niesmiałego :D więcej ćwiczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje postanowienia jest ich wiele wymienie najwazniejsze; 1) Zaliczyc sesje teraz ta i kolejna i oczywiscie obronic prace magisterska:) 2) Otworzyc wlasna dzialalnosc gospodarcza i rozkrecic biznes zebym mogla na nim zarobic 3) Pojsc wreszcie na kursy jezykowe zeby podszkolic hiszpanski i angielski 4) Uczyc sie tego co przyda mi sie w przyszlosci uczesniczyc na roznie kursy ,szkolenia,seminaria i zdobywac wiedze ktora w przyszlosci zaprocentuje na mym koncie bankowym:) 5) Znalesc osobe na samotne wieczory taka bratna dusze:) 6)Od wiosny biore sie za kondycje,zdrowe odzywianie,moze troche wage i jeszcze bardziej atrakcyjniejszy wyglad:) 7)Przezwyciezyc starach przed jazda autem i wreszcie pojezdzic troche z kims zaufanym,wykupic kilka godzin w L kupic auto i zaczac jezdzic wreszcie Wystarczy ale sie rozpedzilam ja to bym pisala i pisala ale to juz nie tu tylko u siebie w zeszycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pąpon nie chlej tyle ;-) bo o 8 rano to Ty jutro wstaniesz ale za dobrze czuc sie nie będziesz ;-) idę,ale wrócę 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajka2 - tu, gdzie teraz mieszkam, tez mi jest w miare dobrze :P A mieszkam na dolnym slasku, ale w duzo mniejszym miescie. A Ty? . . A prawko to ja robilem kawal czas temu, nawet juz stracilo waznosc :D (mialem wydane na 5 lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 2008 roku zamierzam popracowac nad soba. Otworzyc sie na ludzi, zwiekszyc pewnosc siebie, pozbyc sie lekow, zaczac cieszyc sie zyciem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pąpon - wreszcie? :( niech bedzie :p Tez chcesz nad tym pracowac, co napisalem? Faith Hope Glory - chodzilo mi o LĘKI :D tak to jest, jak sie pisze bez polskich znakow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie :) i zapomniełam napisac w postanowieniach: zapisze się na capoiere (jakos tak to sie pisze) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam w mniejszym miescie gdzies w centrum Polski A moje tez robilam 5 lat temu tylko ze przez pewne sytuacje przestalam jezdzic i nie wiem czy zaczne w koncu kiedys trzeba i postaram sie zeby je wcielic w zycie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaToJaRozczochranyŁep
pąpon a masz jeszcze jakieś postanowienia? a tak w ogóle to Ty gdzieś studiujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faith Hope Glory - to nic nie bedzie znaczylo, jak dziewczyna Cie nie poderwie :P niezapominajka2 - ja tez wlasnie przestalem jezdzic (juz dawno) :( prawko stracilo waznosc a ja nie wyrabiam nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaToJaRozczochranyŁep
dobrze ze nie podłam swoich postanowien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faith Hope Glory - i nawzajem :) pąpon - bo to pewnie jest marzeniem kazdego z nas, bycie otwartym, pewnym siebie... bez tego nie ma normalnego zycia :) JaToJaRozczochranyŁep - czemu dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaToJaRozczochranyŁep
dobrze to znam bo pąpon będzie rozliczała z tych postanowień:) pąpon a jaka chcesz spróbować rybkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaToJaRozczochranyŁep
nie ma mowy:D nie piszę! na razie jakieś 4 miechy temu postanowiłam sobie ze polubię swoje ciało i na razie jestem na najlepszej drodzę:) więc na razie chce polubić siebie bezwarunkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaToJaRozczochranyŁep
to ja się dopiszę ... I żeby nadchodzący rok(jak i kolejne) był pełen usmiechu Magdalena ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaToJaRozczochranyŁep
grunt to mieć jakiś pomysł na życie przyszłośc czy co tam chcecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zycze Wam (Nam) wszystkim, zeby nasze marzenia i plany sie zrealizowaly. Zebysmy byli zdrowi (i nasi blizcy), usmiechnieci i cieszyli sie zyciem, zeby bylo jak najmniej smutkow. Zebysmy znalezli przyjaciol i moze milosc (chociaz podobno to 'ona' musi nas znalezc). Zdanych egzaminow, znalezienia lepszej pracy (lub podwyzki w obecnej)... I zebysmy za rok nie siedzieli przed komputerem (chyba, ze ktos chce :P ). I jeszcze raz... zeby nasze marzenia sie spelnily. :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×