Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Haris Pilton

nie ma nic piekniejszego niż........

Polecane posty

Gość Szczesliwy facet
to sie przejdz na Cytadele i napisz mi czy jest jeszcze ta ruska gwiazda na obelisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haris hejjj :) Ja tez w pracy.. Nie wiesz gdzie sie podziewa Agusieczek? Moze załozymy nowy topik i pogadamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczesliwy facet
to jak jedziesz na Winogrady to gdzie sie patrzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć weronika najlepije byloby trzymac się jednego topicu niż ciągle otwerac nowe mozesz zakotwiczyć się tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje, ale nie moge znalezc topiku ktory załozyla Agusia.. i tak sie błąkam od rana po topikach :D :O W odpowiedzi na pytanie: NIE MA NIC PIĘKNIEJSZEGO NIŻ OBUDZIĆ SIE RANO U BOKU UKOCHANEGO MEŻCZYZNY (robie to co rano ❤️ ) by.... za minute zwlec się ledwo żywa z łozka do pracy :O:O:O (tez robie to co rano :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec ja tez dokończę....wsiąść do tego oskrobanego auta i utknąć w pracy z rozpieprzona felgą, bez zapasówki wygląda na to, ze spędze tu cały weekend :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Pilton
A wiesz że skrobanie rysuje szyby ? I potem jak jedziesz w nocy czy pod słońce to masz pełno odbic swiatła w tych ryskach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalla
nie ma nic piekniejszego niz..sen mojego krolika-serio;) uwielbima se sie uwali na bok, wyciagnie i zasypia.czuje sie wtedy szczesliwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalla
aha i jeszcze piekne jest gdy ludzie sie usmiechaja dzieki mojej osobie, kocham to:Dszkoda ylko, ze to sie nie zdarza zbyt czesto:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Pilton
a wiesz że są preparaty do usuwania lodu z szyb ? Psikasz, czekasz chwile i już możesz usunąc trójkątem czy wycieraczkami Porysowana szyba jest tylko do wymiany a to kosztuje kilkaset zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może coś z tego
nie ma nic piekniejszego niż........ sex on the beach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haris \"...najlepiej byloby trzymac się jednego topicu niż ciągle otwerac nowe .....\" :D:D:D I kto to mówi.... :P Co do weekendu w pracy - na pocieszenie dodam,że ja też siedzę (dyżur) więc przynajmniej nie będziesz sie nudziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tu coPoznaniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak porysuje szyby to otworzy dach wystawi głowę i wsio w pariatku :P nie nerwuj sia Haris sobie poradzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczesliwy facet
unijny liberale jako poznaniak na obczyznie mam na mysli poznanska cytadele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×