Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarownicaaa

duża sala weselna w RADOMIU

Polecane posty

Gość czarownicaaa

licze na wasza pomoc szukam sali w Radomiu i okolicach sala na 180 osób i więcej ładne miejsce urządzone ze "smaczkiem" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam ten sam problem
Masz niewielki wybor niestety: Przy drodze na zwolen jest duza sala ( nie pamietam jak sie nazywa) jest bladnie urzadzona jest tez sala na 200 osob max w Kozlowce, ale wystroj mi sie nie podobal Przy E 7 na Warszawe sa dwie, ale wystroj taki sobie w koncu wybralam U Jakuba pod Grojcem ( niestey trohe daleko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownicaaa
wlasnie zauwazylam ze wybor jest bardzo slabiutki duzego wesela mi sie zachcialo :) ale moze macie jeszcze jakies typy jak narazie widze cyganerie na swojej liscie tylko ten przepych tam jest troche przesadny jak na moj gust prosze o dalsze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Duża sala weselna znajduje się w Wierzbicy, to co prawda nie Radom ale tylko 15 km dalej. Sala jest przy ul. Górnej. Serdecznie polecam, mieści się tam 200 osób, jest gustownie urządzona, a przede wszystkim właścicielami są mili ludzie. Sama miałam tam wesele i naprawdę mogę polecić z całego serca. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sala moze nie w radomiu ale na trasie radom zwolen w Podzagajniku zloty dwor sie chyba nazywa jest do 210 osob piekna jest :) bede miala tam wesele:) nowiutka jest a w radomiu hmmm lesny dwor u grubego i wiecej nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam ten sam problem
no wlaqsnie mowilam o podzagajniku: b ladna sla i pokoje goscinne nas sala. Niestety na moj teramin byla juz zajeta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olii
podnosze up :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krogulcza k. Radomia. Przy trasie krajowej nr 7 w kierunku na Kielce. Byłam tam na weselu - jest naprawdę elegancko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta.clg
odstąpię salę weselną "Fantazja" w Milejowicach - 5 km za Radomiem na 6 sierpnia 2011 - http://www.mr-fantazja.pl/motel.htm oraz termin ślubu w kościele Św. Teresy od Dzieciątka Jezus na Borkach w Radomiu - godz. 17.00 również 6.08.2011. Na salę weselną została dana zaliczka w wys. 1000 zł. Zainteresowane pary proszę o kontakt: Marta, tel. 502 273 101

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szukasz dużej sali weselnej w Radomiu, koniecznie zajrzyj na http://www.gdziewesele.pl/Radom/ Znajdziesz tam wiele ofert domów weselnych, restauracji i hoteli, w których można zorganizować wesele. Zapoznasz się z ich szczegółową ofertą (cennikiem, menu, ilością miejsc, wolnymi terminami), obejrzysz galerię zdjęć, jeśli będziesz zainteresowany w szybki i łatwy sposób skontaktujesz się z właścicielami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×