Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

Gość 8olivka8
Karolina2222 Ja tych wloskow doczepianych nie nosze w ogole ... zalozylam raz zeby zobaczyc jak to wyglada myslalam ze bedzie slicznie i ze bede miala super dlugie wloski:D ;/ Zalozylam i okazalo sie,ze ztylu widac te tasmy miejscami i na dodatek te wloski sa ciezkie moze dlatego ze sa bardzo dlugie maja 50cm a siegaja "za piersi" ze tak powiem:D Mysle,ze na codzien byloby to strasznie nie wygodne.Wiec zalozylam je tylko w domu i zdjelam pozniej probowalam drugi raz i wtedy juz sie wkurzylam bo w ogole to zakladanie mi nie wychodzila! Nie wiem sama co jest z tym nie tak ale chyba te tasmy sa poprostu na moje wloski za grube.chyba lepiej kupic caly zestaw o dlugosci 40cm zeby zagescic nasze sianka bo z tym przedluzaniem to lipka troche... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina2222
Olivka, czytałam Twojego posta gdzie podałaś linka do aukcji na której kupowalas swoje wlosy i te taśmy co kupiłas sa rzeczywiscie bardzo grube i geste.. tam pisalo ze 1 tasma ma 60gram, a cale zestawy maja po 70g z tego co czytalam... I dlatego tez sie dziwiłam, ze tylko 3 tasmy masz załozone a taki gruby warkocz... Lepiej chyba mieć np.6 taśm, a rzadszych.. wtedy też pewnie klipsów nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8olivka8
http://www.voila.pl/298/vl3xy/?1 kolejne zdjecie w dwoch kitkach http://www.voila.pl/299/w4wic/?1 tutaj mam rozpuszczone wlosy.. nie mam zdjecia zeby z tylu pokazac.. Sprobuje zalozyc te clipy jak bede miala idealnie wyprostowane wloski i wtedy zrobie zdjecie z tylu. Nie nosze ich bo na prawde sa one widoczne:(chodzi mi o te tasmy jak je doczepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8olivka8
Karolina tez mi sie tak wlasnie zdaje, wiesz nie chcialam za pierwszym razem wydawac zbyt duzo kasy.Kasy nie jest az mi tak zal..no juz trudno sie mowi raz sie zyje :D No ale szkoda... z tego co widzialam to mamy podobne wloski.Lepiej kup sobie zestaw tasmy beda cienkie zapewne .. zalozyc ich tyle ile bedziesz chciala .. tak zeby nie bylo widac i wiesz co nie patrz az tak na dlugosc lepiej sobie wloski zagescic zeby byl efekt niz przedluzyc zeby trzy dlugie klaki nie wystawaly ;) a ja moze te swoje wloski obetne troche zeby nie byly az taj ciezkie albo poprostu beda lezaly w szufladzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8olivka8
Karolina http://www.allegro.pl/item664975634_okazja_c lip_in_on_100_naturalne_wlosy_na_tasmie.html z tej stronki co podalas w swoich innych postach mysle,ze spokojnie mozesz zamowic te wloski. Ten zestaw chyba bedzie dobry.Ja patrzylam na to zeby wlasnie te tasmy byly grube bo sie balam ze dostane takie zadkie wloski i bede zalowac.Teraz zaluje ze nie kupilam zestawu.No ale trudno:] Tutaj mozesz zobaczyc jakie mam swoje naturalne wlosy. www.olivkaaa91.fotka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina2222
Sprzedaj swoje na allegro, zawsze sie cos moze zwrocic :) i kup zestaw, napewno jakbys zalozyla wiecej taśm a rzadszych to byłabyś zadowolona:D Ja nie wiem czy kupić 40 cm czy 50... Mam dylemat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina2222
Fajne masz swoje naturalne :D I nie masz siana tak jak ja :( A na tych fotach co dałaś to w dwóch kucykach ślicznie to wygląda, a w rozpuszczonych no widać już że doczepiane, ale też spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
ejnochodz bosko wygladasz,masz naturalne clipy???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejnochodz
do karolina2222 hm szkoda, ze nie wrzucilam fotek wlosow przed prsotwaniem wtedy siano objawia sie w calej okazalosci..:D bo z natury mam puszyste loki:) dziekuje:D wiesz one wlansie na poczatku nie byly takie idealnie dopasowane, byly ciut ciemniejsze, ale po tym wyprosotwaniu nabraly takiego koloru ze az sama sie nadziwic nie moglam:) o ja tez mialam w zamiarze kupic od tej Pani nastepne wtedy kieyd jeszcze myslalam ze moje naturalne , te ktore uzywalam przez pol roku sie nie nadaja do uzytku.. ale kupilam jakies syntetyki, i nie dosc ze nie tarfilam w kolor to jeszcze jakosc mnie rozwalila.. naprawde dziewczyny lepiej kupic naturalne.. ja tamte musze sprzedac, a te na zdjeciach mam juz przeszlło pol roku:D i jeszcze troche pociagna.. a jak sie zepsuja to kupie spowrotem u tej Pani bo mam zaufanie i wiem ze nie wyrzuce pieniedzy w bloto http://allegro.pl/item671992966_hitwangli_wlosy_naturalne_clip_in_8tasm_aa_jakosc.html troche kasy trzeba dac, ale wlosy skarb !:D i wiesz mysle ze mozesz kupic 50 spokojnie najwyzej je podetniesz..:)a w zestawei masz tyle pasm ze mozesz eksperymentowac do woli:) olivka; karolina ma racje, ja bym je sprzedala, i kupila jakis naturalny zestaw.. bo te, sama widzisz.. madziklol; tak mam naturalne clipy.. wyzej podalam link, gdzie dokladnie je kupowalam:) dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
ejnochodz, znow ja do ciebie, ile tasm wpinasz???podwojne sa czy pojdeyncze,bylas u fryzjera te clipy podciac,wygladasz bosko ja tez tak chceeee,zazdroszcze powaznie Oliwka sluchaj twoj blad to ze za duzo tasm wpinasz,mysla ze jedna ci wystarczy,ale te tasmuy co masz rozproj je na pojedyncze i nie ebdzie wtedy ci spinek i tasm widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejnochodz
te naturalne to pojedyncze tasmy, ale jak kupilam te nowe syntetyki (podwojna tasma) i porownalam,to te naturalne z ktorych wypadla juz 1/2 wlosow mialy calkiem zblizona objetosc.. :) takze bede sie zapierac i upierac, ze warto wydac 2 stowki :) nie nie, nie bylam nigdzie, sama sobie podcielam. w sumie to swoje wlasne tez sama podcinam dlatego moze jest juz troche wprawy.. zrobilam po prostu takie schodki.. ja zakladam tak ;w polowie glowy jedna (dwa klipsy) i na sam dol glowy jedna(3 klipsy) oraz dwa pasma (1 klips) po bokach glowy) tuz nad uszami:) ale czasem tez tylko jedna ( 3 klipsy) na dol glowy i po jednym po bokach.. zalezy jaki dzien maja moje wlasne wlosy.. bo wiaodmo ze im wyzej sie przypmnie pasma tym gorzej je zakryc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
ejnochodz,,ja tez mam naturalne i wypadaja z tasmy :( a te na fotce to te nienaturalne????a z jakiej aukcji zamowilas?????dobre sa te syntetyki???ale jeszcze raz wygladasz superrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8olivka8
Madziklol Jak wepne jedna tasme to jeszcze bardziej widac,ze wpielam sobie jakies sztuczne wlosy i odznaczaja sie bardzo moje od tych sztucznych.Niestety nie trafilam z kupnem tych wlosow. te tasmy sa dla dziewczyn z grubymi wlosami ktore chca naprawde przedluzyc i maja czym przykryc te tasmy.Mi bardziej zalezalo na zageszczeniu wloskow no ale jezeli mialam wybor wybralam dlugie 50cm.problem w tym ,ze jedna tasma brzydko wyglada a 3juz nie da sie przykryc moimi wloskami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
a juz wyzej przeczytalam ze masz naturalne,a czy myjesz je???co z nuimi robisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8olivka8
ale mi sie zdaje ,ze jak je rozpruje to te wloski zaczna wypadac no i bym musiala te spinki od nowa przyszywac.. za duzo kombinowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8olivka8
nie nosze tych tasm bo sa widoczne a sama nie potrafie ich ladnie zalozyc moze to tez dlatego! Pisalam wyzyje. Nie mylam ich jeszcze nie ma takiej potrzeby to sa sztuczne wlosy jakies sztuczne tworzywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śliczna P
Hejka dziewczyny - mam do sprzedania włoski, które kupiłam na allegro, są bardzo fajne, jednak nie mój kolor ;/ , jestem wsciekła bo tak się napaliłam się na te włoski ;/, mam naturalne włosy i nie chce ich jeszcze farbować. Dlatego jeżeli któraś by chciała odkupić to byłabym bardzo wdzięczna. Aukcja od clipów: http://www.allegro.pl/item634021852_clip_on_wlosy_50cm_w_75cm_tasmy_promocja_fale.html Kupiłam dwie po 39zł każda -razem 80 zł - razem jest to aż 160 gram więc dużo !!! Sprzedam obie za 50 zł sadzę, że rozsądna cena skro ich w ogóle nie nosiłam . Kolor 2 fale. Jeżeli któraś by chciała to niech mówi wtedy wystawie specjalnie aukcje na allegro. Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
olivka mowie ci wepni tylko jedna ale nie 3 ,wepni i zrob fote mowie ci,ja tez wpinalam na poczatku dwie podwojnie zszyte i bylo widac,a teraz mam je na pojedynczo zrobione i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8olivka8
Jutro sprobuje tylko,ze jedna jest na 3 clipy.Brzydko to wyglada ale jak chcesz to zrobie jutro zdjecie i zobaczysz jak to wyglada:)sama ocenisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
olivka probuje mowie ci,raz wepni ja nieco wyzej raz nizej raz po srodku i nie bedzie widac zobaczysz,,czekam na wiesci,,kabinuj!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8olivka8
Karolina i jak tam zdecydowalas sie na jakies wloski?;)) Jak juz bedziesz miala to sie pochwal ;D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaarolina2222
Jeszcze nie mam, mam upatrzonego sprzedawce i czekam aż wystawi wlosy 50 cm :) Jak tylko wystawi to od razu kupuje... Pochwale sie Wam napewno :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejnochodz
czekamy :D ja swoich wlosow nie mylam nigdy. Kiedy nie nadaawaly sie juz zupelnie do uzytku trafilam na taki sposob jaki opisalam na stronie 16 pod nickiem aś. i ejnochodz. i powiem szczerze, ze po tym zabiegu wlosy odzyly;D a pryznjamniej moge dalej je nosic.. bo wteyd wygladaly jak dredy;o ..ale juz mi sie marza nowe.. jak tylko bedzie weicej funduszy to kupie.. i penwie znowu fale.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta......
hej Śliczna P jeśli nadal chcesz sprzedać włoski (ewentualnie może innej się znudziły ;) ) to ja z chęcią kupię propozycje proszę składać na maila: martula0@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8olivka8
Mam do sprzedania włoski. Mam 3 tasmy o szerokosci 15cm i dlugosci 50cm są naprawde dlugie. Kolor bardzo jasny blond. Chce je sprzedac poniewaz niedawno zamowilam te tasmy z allegro i poprostu stwierdzam,ze moje wloski sa na to za slabe i uwazam ze ta metoda jest dla mnie nie wygodna.Wloski sa nie noszone. Zalozylam je tylko na probe i zaraz zdjelam. Cena do uzgodnienia! Pisac na meila.Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8olivka8
Oczywiscie ZDJĘCIA włoskow moge wyslac na meila ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta....
Nie dodałam najważniejszego, chciałabym kupić brązowe włoski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejnochodz
ciemny braz ? ja mam do sprzedania 02? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejnochodz
Śliczna P Nie wiem czy Cie pociesze, ale Twoje wlosy sa "JAK naturalne" czyli syntetyki.. kupowalam rowniez u tej Pani tyle ze w koncu transakzja nie doszla do skutku gdyz dwa razy dostalam nie ten kolor co chcialam i zakonczylo sie to zwrotem pinieazkow.. ale wlosy te nie sa naturalne.. za jedno pasmo naprawde naturalnych zaplacilabys kolo 60-70 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta.....
A jaką cenę byś proponowała? Mi bez różnicy mogą być syntetyki a mogą być naturalne, jak mi przypasują kupię droższe, lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×