Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

Gość izabelkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Czy wloski doczepiane ta metoda mozna wiazac w kitke lub kok? Planuje jakas fajna fryzurke na slub i chcialabym by wloski byly geste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
i jeszcze jedno pytanko -jaki jest mniej wiecej okres trwalosci, tzn mniej wiecej po jakim czasie sie zuzywaja i robia sie brzydkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śniezka
dziewczyny a jakie wy macie te treski, naturalne czy syntetyki i wlasnie jak dlugo mozna j uzywac bo np moja peruka syntetyczna po pierwszym zalożeniu i przeczesaniu sie cała splątala i byla do wywalenia;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vicky82
Włosy tak jak pisałam są fajne chociaż spodziewałam się innego efektu. Myślałam, że będzie bardziej widać że mam dużo więcej włosów i sporo dłuższych a one w sumie tylko mi się zagęściły. no ale nie wiem czemu spodziewałam się tego skoro moje włosy są prawie równe równe z kupionymi. A oto jaki efekt koncowy wyszedł z tym że dolną taśmę przyczepioną mam trochę za nisko i stąd tych klilka dłuższych pasm na dole. http://img364.imageshack.us/img364/56/p6123357.jpg I co wy na to? I jeszcze jedno. Włosy kupione są ton jasniejsze od moich ale po wczepieniu nie widac tego i nie tapirowałam włosów tylko po prostu poprzyczepiałam i tych klamerek też nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimi_18
hej dziewczyny własnie dziś dostałam włoski omg jak siebie w nich zobaczyłam to myślałam że oszaleje ;) wszyscy znajomi mi mówią jak to pieknie wyglądam i wogóle :)) szczerze polecam włoski metodą clip in bo nie nisczą włosów a wierzcie mi miałam już raz microringi.....o ja... kolerzanka fryzjerka mi je zakładała no początku super a puźniej włosy zaczeły mi wypadać i przy złączeniach straszne kołduny miałam często myje włosy więc po 2 tyg włosy wyglądały jak siano a dałam za nie 500zł w profesjonalnym salonie i używałam odrzywek za 70 zł także profesjonalnych ,strasznie się zmatowiły a nojgorsze było to że garsciami wypadały, a mało tego w szkole pasemko mi odpadło gdy poprawiałam fryzurę, myślałam że się spale ze wstydu...maskara....a kolezanka staranie je zakładała miała kurs szkoleniowy i wiedziała co i gdy zdjełam je po 2 miesiącach to widać było na głowie pasy wyrwanych włosów..... szczerze odradzam microringi !!!! gdy mam clipy jest super wogóle niewidać spineczek co niemoge powiedzieć o ringach kolerzy na moje ringi mówili robaki ;D naprawde polecam clipy ja swoje kupywałam na allegro u splendoshop i jestem z nich naprawde zadowolona ale radze dla kogoś o gęstych włosach kupić dwa zestawy naprawde polecam :) a koszt to ok.150zł z przesyłką...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manimini mol
yyy jak se ma geste wlosy po co komu klipy??nie kumam ,a ty co ta fote dalas okropnie ten dzyndzel wyglada,obetni lepiej ten kawalek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manimini mol
kumi 18,chyba masz faktycznie kilka nasci lat,omg omg ,a nawet jak zle wygladasz myslisz ze te dziecinne kol by ci to powiedzialy???????haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manimini mol
mialo byc kimi ;p ,tak sie smieje z ciebie ze az zle napisalam omg omg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
wez ten sredni blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
tez tak mysle :) ale wyslalam do nich fotke moich wlosow i dobiora mi najodpowiedniejszy kolorek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vicky82
manimini mol chyba nie umiesz czytac ze zrozumieniem. Przeciez napisalam ze za nisko wczepiłam dolną taśmę i dlatego tak wisi kilka pasemek. i gdzie ja napisałam, że mam gęste swoje włosy??? napisałam że myslałam, że będę miała dłuższe a one wyszły na równi z moimi więc tylko zagęściłam je w ten sposób a nie przedłużyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondiex
Piszę ten post po raz czwarty i napisać nie mogę .... Vicky82 Wiesz co troszeczkę Ci się odcina kolor taśm od Twoich naturalnych włosków ale moze to tylko wina aparatu bo to wyglada tak jakbys swoje wloski miala czarne a kolor tasm jest ciemnobrązowy ale kolor faktycznie ciężko jest dobrać. Ja np. zamówiłam b.jasny blond wpadający w biel ale moje włosy mają to do siebie, że kolor b.szybko sie wypłukuje i po tyg.od farbowania bardzo wyblakł i stał się taki matowy :/ więc jak założyłam taśmy to różnica była ogromna taśmy się bardzo "świeciły" i były prawie białe więc z kilometra było widać, że to są sztuczne włosy :/ na szczęscie kolor tasm tez po jakims czasie stał sie taki bardziej matowy więc różnica jest teraz nie wielka. najbardziej zaluje tego, że wyrzucilam 2 tasmy do kosza (zamówiłam 4 tej samej szerokosci) bo robiły się straszne kołtuny i nie dało się ich wogóle rozczesać, a końcówki ... istne SIANO poprostu pierze. Teraz juz wiem że wystarczylo je poprsotu wyprostować (te polamane sianowate konce) i po sprawie. Mam syntetyki i prostowanie im nie szkodzi mimo że niby nie wolno prostować. Dołączam fotke ale ona jest robiona wieczorem i włosy u góry mam "rozkopane" hehe. Pozdrawiam http://fothost.pl/show.php/2039032_fotka2.JPG.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam czerwono rude
takie ciemnomiedziane i krecne do ramioj...chcialabym za łopatki albo dłuższe....ale czy w oogole mozna takie dobrac, zeby nie wygladaly na sztuczne????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8olivka8
Blondiex a ile masz zalozonych tych tams? Ja chce zamowic 3 tasmy kazda z nich ma po 15 cm i ma 3 takie spinki. Swoje wloski mam do ramion mniej wiecej takiego koloru jak Twoje.Fajnie wygladaja u Ciebie dokad masz swoje wlosy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śniezka
czy ktoraś z was kupował włoski od użytkownika: princess_of_moon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondiex
8olivka8 Na 13 albo 14 stronie jest trochę moich postów :) Ja kupiłam 4 taśmy po 14 cm i dlatego się załamałam jak dostałam przesyłkę heh. Te włosy były bardzo gęste i jak je przypiełam to z daleka było widać klipsy bo mam bardzo cienkie włosy i bardzo bardzo wycieniowane. Włosy sięgają lekko za ramiona ale są tak bardzo wycieniowane że mam z 10 warstw a najkrótsza ma ok 6 cm na samej górze włosów więc wyglądam jakbym miałam 5 włosów ;/ włosy na taśmie mają długość 50 cm. Na początku nosiłam czapkę a włosy zawsze wiązałam w 2 kucyki bo nosić rozpuszczone w moim przypadku było wykluczone. Po jakimś czasie wymyśliłam sobie, że odetne klipsy. Gdy to zrobiłam to z taśmy o 14 cm szerokości zyskałam taśme o szerokości 28 cm gdyż tak naprawdę tyle ona ma z tym że była zszyta w połowie. Robię sobie 2 kucyki i wtedy tą tasiemkę owijam wokół kucyka przypinając mocno wsuwkami a potem wiąże dosyć szeroką gumką (ale bez przesady) aby nie było widać wsuwek. :) Na razie nie wymyśliłam nic lepszego :) Na początku zajmowało mi to z godzine teraz obie tasmy przypinam w ciągu 5-10 minut. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8olivka8
Blondiex Czytalam poprzednie posty.A na zdjeciu,ktore wyslalas to calkiem dobrze to wyglada;) takie dwie dlugie geste kitki fajnie;) ja wlasnie nie chcialam zamawiac za pierwszym razem calego zestawu wloskow bo nie wiem czy w ogole bede w tych wloskach dobrze wygladac i tak dalej.. wiec chce zamowic 3 takie takie tasmy jak juz pisalam. a Ty z jakiej stronki zamawialas??Ja mam nadzieje,ze mi przykryje te tesmy.. www.olivkaaa91.fotka.pl tu sa moje aktualne zdjecia myslisz ze moje wloski nadaja sie do tego?? ale sie rozpisalam :D sorki Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaartta
Dziewczynki mam pytanie , czym czeszecie swoje włosy clip in ?? Bo ja kupiłam natuaralne ale sie strasznie plączą wiec moze mnie oszukali i dali syntetyczne:/ ale z drugiej strony kręcić i prostować moge wiec to chyba naturalne! Normalna szczotka nie dają się rozczesać :/ myślałam ze moze zeby kupic szczotke z naturalnego włosia , co o tym myślicie ? wam naturalne tez sie tak ploczą :/ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
ja czesze je albo zwykla szczotka albo drewniana ta jest lepsza,a jak kupisz z wlosia beda sie strasznie elektryzowacc,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8olivka8
Jedna dziewczyna mi pisała ,ze czesze wlosy takiem grubym grzebykiem i wtedy sie nie placza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
zamowilam wreszcie wloski i teraz cierpliwie czekam :)...mam nadzieje ze beda ladne! wkleje fotke jak bede miala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8olivka8
Ja tez zamowilam wloski i juz zostaly wyslane.. Mam nadzieje,ze w piatek dostane bo w sobote wyjezdzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
8olivka8 od kogo zamawialas i jaki kolorek? moj kolorek to blond ten najjasniejszy i troszke sie boje ze bedzie sie roznil od moich wlosow bo mam blond ale z brazowymi pasemkami... najwyzej clipy pofarbuje bo podobno mozna te naturalne :) ja z tej oferty: http://allegro.pl/item657430701_clip_in_100_naturalne_wlosy_na_tasmie_grube_hit.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8olivka8
Izabelka ja zamowilam 3 tasmy kazda ma po 15 cm. Nie wiedzialamj aki zestaw kupic tyle tego tam jest na allegro.. Pierwszy raz te wloski kupuje;) ja mam blond wlosy duzo pasemek i tez takie jasne zamowilam.Wloski 50 cm te co zamowilam.Jak dostaniesz i zalozysz to pokaz zdjecia :) a ja mam wlosy do ramion i mam nadzieje,ze te doczepione nie beda sie mocno odznaczac:D chce juz je miec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondiex
8olivka8 Wydaje mi się, że te tasmy nie powinny byc zbyt widoczne bo nie masz ani cienkich włosów ani bardzo wycieniowanych :) Tylko mam nadzieję, że wybrałaś sobie dobry kolorek ... bo masz baleyage/pasemka a skoro zamówiłaś jednolity kolor to może to się odznaczać ... ale sama zobaczysz, może nie bedzie to źle wyglądało :) Wstaw później fotkę jak to u Ciebie wygląda :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8olivka8
Blondiex Tego wlasnie sie obawiam ale zamowilam 2 tasmy o koloze takim platynowym ale nie jest bialy i jedna tasme blond jasny wiec jakos to polacze i chyba bedzie dobrze;) Czekam na wloski:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×