Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

Gość elmira88
a taśm mam 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmira88
Dziewczyny możecie mi polecic gdzie mozna kupic bardzo geste włosy chodzi mi o naturalne aby u mnie nie było znac , że doczepiane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8olivka8
Marsylianna A ile masz tasm? NO nie ktore syntetki tez mozna prostowac ale tez mi sie wydaje,ze masz naturalne bo efektownie wygladaja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marsylianna
ja mam 3 szerokie taśmy i 2 po 1 klipsie. Ale moje te długie są o wiele gęstrze niż te co na ostatnim zdjęciu były (któraś z Was wrzuciła fotkę, nie pamiętam która)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygrysia Lilia
Szkoda że nie pamiętasz elmira... I tak masz soje długie, ładne, to Ci i klipy nie potrzebne. Ja mam takie do ramion, a chciałabym za łopatki, tak żeby do piersi sięgały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8olivka8
No ja swoje kupilam to geste sa ale sie swieca i tasmy sa za grube i widac je jak wepne:( a swoje wloski mam blond i dosyc cienkie do ramion. No zgodze sie z Toba te na jednym zdjeciu byly bardzo zadkie;/ moim zdaniem nie nadajace sie do doczepiania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
Marsylianna a moze pokazesz fote bez klipow co??ale wogole nie widac ze masz klipy nic a nic,wogole ladna z ciebie kobieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8olivka8
Madziklol zgodze sie z Toba,ze ladna hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marsylianna
No i co jest róznica nie ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8olivka8
Co do dlugosci to jest roznica ;) Mam podobne wloski do Ciebie ;) ale i tak sa ok Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marsylianna
O wiele lepiej sięczuję jak wepnę clipy, tak to mam cienkie a jak założę to niedość że długie to jeszcze jakie gęste :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziklol
no roznica jest naprawde,super efekttttt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziklol
Marsylianna a co twoi znajomi mowia o clipach??Wszyscy wiedza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziklol
to ja madziklol cos mi sie literka zmienila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina2222
Hej:) Jakis czas temu pisałam tu na forum, że przymierzam się do kupna clipów, i obiecałam że jak już kupię to dam fotkę:) A więc wklejam, są to włosy naturalne 50cm. Oceńcie .. :) http://i28.tinypic.com/6qkt4y.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8olivka8
a no tak .. chyba nawet z Toba pisalam Karolino. Super efekt!A dokad masz swoje wlosy?? Wszystkie takie sliczne te wloski macie:( buu zazdroooszczdee!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8olivka8
NO tak pisalam z Toba wczesniej o tasmach bo widze w poprzednich postach i wstawilas zdjecia swoich wlasnych wloskow.. Pisalas,ze pusza Ci sie wloski i ze masz sianko a wcale nic nie widac,ze masz doczepione wloski i w ogole SUPER na prawde?;) Chyba jestes zadowolona co;> z jakiej stronki kupilas te wloski pochwal sie.. i jak sie nosza?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina2222
Sianka na tej fotce nie widać, bo byłam wczoraj u fryzjera robić odrosty, i nakładła mi fryzjerka różnych odżywek itp, więc są wyjątkowo gładkie i sie nie puszą:) Zobaczymy, jak je umyje i dam swoją odżywke, pewnie siano znowu będzie;/ i nie wiem jak ono się wtedy będzie komponowało z klipami, pewnie kiepsko:| no ale zobaczymy... A jak sie noszą hmm... mam je dopiero dwa dni, efekt fajny ale moje naturalne włosy są troche ciemniejsze niż klipy i troche jest różnica... Na zdjęciu jej nie widać, ale w świetle dziennym troche tak. Druga sprawa, jak stoje w miejscu to spinek i taśm nie widać, a jak chodze, potrząsne głową albo zawieje wiatr to troche prześwitują i widać górną taśme:/ Ale może nie mam jeszcze wprawy w przypinaniu i to dlatego. Kupowałam na tej aukcji: http://www.allegro.pl/item680995802_clip_in_on_100_naturalne_wlosy_na_tasmie_55_cm.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8olivka8
NO tak nic nie jest takie idealne jakby sie chcialo. Na zdjeciu fajnie wyglada nic nie widac ... ja tez jak pojde do fryzjera i ulozy mi na szczotke to wszystkoe jest ok wloski sa gladke blyszczace a jak sama robie to nie jest juz tak fajnie.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina2222
No dokładnie... nie ma idealnej metody. Ale i tak jestem zadowolona z clipów:) Mam nadzieje że wkońcu dojdę do wprawy i będe je zakładać tak żeby nie było nic widać... Ja bym chciała mieć zawsze takie włosy jak po wyjsciu od fryzjera;p Ale pewnie drogich odżywek tam używaja.. Ehh masakra z tymi włosami;/ Najwięcej czasu właśnie nim poświecam jeśli chodzi o urode, a i tak wyglądaja jak... szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta....
Dziewczyny kupcie sobie odżywkę Wax, http://torebka.kafeteria.pl/index.php?mode=view&id=2577 jest z nią troche roboty, bo trzeba grzac glowke, inaczej odzywka nie dziala ale sa super efekty!! Co do włosków-zamówiłam sobie taśme, dokupię spinki i sama porobię ;) Tylko zastanawiam się na jaką długość i ile sztuk. Czy podwójne, czy potrójne. Zobaczymy jak dojdą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marsylianna
karolina2222 a jak długie masz swoje włoski??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina2222
Marsylianna: swoje włosy mam tak do ramion, tak wyglądają bez klipów: http://i40.tinypic.com/2r60geb.jpg Monisia0420: Więc tak, jeśli chodzi o gęstość: jak otwarłam paczkę z włosami to sie troche zawiodłam że są za rzadkie... Myślałam że troche gęstsze będa. Ale jak założyłam, to okazało się że są w sam raz. No ale zbyt gęste nie są, to trzeba przyznać. Takie średnie. Jeśli chodzi o jakość: Są bardzo miękkie, lekkie, takie zwiewne no po prostu jeśli chodzi o jakość to extra:) Lśnią, ale nie jakoś sztucznie tylko delikatnie, naturalnie. Wczoraj je lekko przeprostowałam żeby sprawdzić, i trochę tak jakby końcowki sie zaczeły elektryzować, ale dałam troche jedwabiu i juz są takie jak wcześniej. Ciągle ich dotykam bo są takie milusie w dotyku.. :) Jeśli chodzi o przypinanie: U mnie trwa ono dobre 15 minut. Trzeba do tego wprawy. Spinki są ok, mocno trzymają. Tylko nie wiem jak zrobić zeby taśm wogóle nie było widać, jednak są widoczne jak zawieje wiatr, albo to może kwestia tego że źle przypinam. Wyśle Ci po południu więcej fotek na maila Pozdrawiam;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygrysia Lilia
Kupiłam włoski od tej Esterki, wrzuce fotki jak już przyjdą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marsylianna
Karolina, to i tak super efekt osiągnęłaś :) A spinki w jakim masz rozmiarze? To spinki Ci widać czy całą taśmę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejnochodz
Karolina- niesamowity efekt:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia0420
karolina2222: Ja swoje włosy mam bardzo gęste i nie chce też takich doczepianych gęstych. Umówiłam się z fryzjerką że moje obetnie mi tak dobrze do clipów i clipy wycieniuje i poprawnie założy. Wytapiruje i bd dobrze:) Ja w domu mam jedną taśmę ale syntetyków i powiem wam że jak mocniej za nie pociągnę to spadają:-/ no i strasznie się błyszczą:-/ dobre na pochmurną pogode ^^ Czekam na zdjęcia :) Bo chce zobaczyć jaki ci efekt wyszedł i jak mi się spodoba to od razu dziś zamawiam ;D Bo w niedziele mam już występ to warkocz zaplotę ;D A ile dni od wpłaty czekałaś na włoski??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
dziewczyny, piszecie ze widac u was tasmy... to dlatego ze macie cienkie i delikatne wloski tak jak ja. Jakis czas temu kupilam caly zestaw tasm skladajacy sie z 7 tasm i tez mnie cholera brala jak wiatr zawial, albo jak po kilku godz. moje wlosy oklaply i balam sie za tasmy ktos zobaczy... I wiecie co zrobilam? odprulam z tych najmniejszych 3 tasm spinki i przyszylam tasmy do tych najwiekszych tasm, ktore przypina sie na samym dole glowy i teraz mam tylko 4 tasmy i nie musze sie martwic ze ktos zobaczy :) ...i oczywiscie wpina sie szybciej mniejsza ilosc ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×