Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość orsalinka

świetne rzeczy są w sklepach ale nie w rozmiarze xs

Polecane posty

Gość orsalinka

jestem załamana wczoraj na galerii centrum widziałams wietne swetry, futerko, bluzeczki ale wszystko w rozmiarze s i na mnie wisiało!! niby maja tam xs ale rzadko mozna dostac i tylko w niektorych fasonach -nie wszystko jestw xs, tak samow monnari -klapa s-ka wisi niesamowicie! gdzie maja takie super ciuszki ale małe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nieraz xs to ledwo s-ke przypomina :o dlatego niezmiernie sie ciesze,ze szyc potrafie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leśny_Słodziaczek
Z tych sklepów, które znam to najmniejsze ubrania ma Cropp Town! Te mniejsze rozmiary wyglądają jak dla dzieci! Ja mam normalnie S-M a tam mam L-kę! I mi się dosyć podobają ubrania w tym sklepie . Właśnie zamierzam sobie jutro kurteczkę kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam ten problem:( niestety sklepy typu monari solar odpadają w przebiegach wszystko na mnie wisi:( powiedzmy sobie szczerze cropp, bershka czy stradivarius a nawet orsay (rozmiar jest mniejszy bo jest to rozmiarówka młodzieżowa) mają styl młodzieżowy wiec dla osoby która celuje w ciuchy monnari raczej jej to nie odpowiada;/ też czasem myślę ze jestem skazana na młodzieżowe ciuchy;/ proponuje zare maja małą 34 znów! kupiłam już 2 pary eleganckich spodni wreszcie! a nawet byłam zdziwiona kiedy niektóre 34 mnie lekko opinały:) szukaj sklepów z francuska i włoska odzieżą tam rozmiar jest dużo mniejszy. polecam także skoczyć do działów dziecięcych i mowie serio ciuchy są do 165 cm wzrostu a nawet więcej i są tańsze!! a kroje nie odbiegają od trendów i nie są dziecięce:) wpadnij tez do reserved firma ma super nie równą rozmiarówkę s to zazwyczaj m ale jak trafisz xs to raz na jakiś czas znajdziesz naprawdę mała to chyba jedyna firma w której udało mi sie kupić idealny żakiet. powiem szczerze że tam to prawdziwe polowanie:P z innych sklepów to jeszcze butik czasem kupuje tam zwykłe podkoszulki i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja często kupuję na działach dziecięcych np. w H&M czy w Zarze.Styl niewiele jest się różni(oczywiście nie wszystkich rzeczy,ale np.spodnie można kupić bez problemu jakieś klasyczne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leanne--> ja dopiero ostatnio sie przełamałam bo było mi głupio zwłaszcza w przymierzalni:P słyszałam tu na kafe takie odpowiedzi ale jednak nie mogłam się zdecydować;/ przełamałam sie gdy ostatnio szukałam dżinsowych rurek i wszystkie były na mnie za długie tak ze kolana wychodziły mi w połowie łydki;/po 30 sklepach miałam dość weszłam do h&m i zary dla dzieci i zobaczyłam inne dziewczyny tak samo drobne jak ja które przeglądały ciuchy i ośmieliłam sie znalazłam 5 pary dla siebie idealnie lezących:) i wcale nie z kwiatkami czy haftami normalne klasyczne dżinsy. teraz już regularnie tam bywam:) po rozmowie z kasjerkami dowiedziałam się ze dużo szczupłych kobiet kupuje tam ciuchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
H&M ma naprawdę fajne spodnie na dziale dziecięcym:) Ja też ostatnio kupiłam tam rurki i w ogóle większość spodni mam stamtąd. Tylko ze dwie pary z Zary i Kapahla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LeśnySłodziaczek
Ja nie jestem jakąs chuda, a też kupuję sobie coś zcasami na dziale dzięcęcym w H&M, i wo ogóle nie mam oporów :/ we spodnie pewnie nie wejdę, ale bluzki, bluzy itd. to jak najbardziej i są tańsze niż dla dorosłych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio kupiłam sobie w H&M bluzę taka szarą i bluzkę z Hello Kitty (niby dziecięca ale ostatnio dorosłe babki też zaczynają takie nosić bo na dziale dorosłym sa bluzy z Hello Kitty:P) Kupiłam też sobie taki sweterek ten szaro-biały http://www.we-dwoje.pl/hm;dla;dzieci;na;jesien;2007,artykul,3770.html?foto_id=2 H&M na beznadziejna strone internetowa w ogole nie mozna tam obejrzec kolekcji:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyNiewielka
ja tez jestem "mała" i drobna, noszę xs. To prawda, że nie ma dla nas ciuchów w każdym sklepie. Boleję najbardziej nad tym, że w moim ukochanym Reserved robią mało modeli w tym rozmiarze, a S jest stanowczo za duże :( Ale są miejsca, gdzie można dostać fajne ubrania XS. Kupuję też często przez internet. Na allegro, podają dokładne wymiary, więc wystarczy się wymierzyć, albo w sklepach www. Wiele małych rzeczy znalazłam na http://www.sklep.dlaurody.pl/index.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na reserved jest tylko jedne sposób przychodzić w dzień dostawy bo xs schodzą wszystkie w ciągu chwili:( i chodzić do tych najmniej uczęszczanych sklepów. ja na szczęście mam ich chyba z 10:P co ułatwia sprawę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toffie
Własnie coś dziwnego jest w tym reserved z rozmiarami. Jedne spodnie xs spadały mi z tyłka, a drugie były podasowane. Rozmiar im nie wyszedł czy jak?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enigmijka
napisz do jakich dziesieciu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LeśnySłodziaczek
Może po prostu te co Ci spadały to był taki krój, że miały być luźne, a tamte co nie spadały miały być obcisłe? Ja też mam koszulkę Hello Kitty z działu dziecięcego :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigmijka--> chodziło mi o to ze w kraku reserved jest w każdym centrum handlowym wiec zazwyczaj jak coś mi się bardzo podoba to pytam przy kasie czy była xs jak tak to proszę o numery do pozostałych i spisuje nr towaru dzwonie i pytam gdzie maja xs:P a co do ich rozmiarówki w reserved to mają strasznie nie równa czasem spodnie w pasie tego samego rozmiaru mają 5 cm różnicy w pasie;/a przepaść miedzy xs a s jest wręcz ogromna;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×