Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i co dalej

Allegro - program ochrony kupujacych

Polecane posty

Gość i co dalej

Witam mam zamiar skorzystac z tego programu - warunkiem jest zawiadomienie na policje. Czy ktos juz korzystal z tego programu? zawiadomie policje -od nich mam dosatc jakies zasiwdzenie ktore mam przedlozyc allegro? Jak to dziala? I przede wszytskim co dalej? Zawiadomie policje i jak sie to pozniej toczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejejejeja
nie wiem jak to sie toczy bo na szczescie nie korzystalam. chociaz malo brakowalo. pisalam do allegro ze sprzedawca nie wysyla towaru ale to nic nie dalo. dopiero jak porzadnie postraszylam sprzedawce policja to oddal kase. straszylam go kilka razy ze pojde na policje ale to nic nie dawalo. dopiero jak napisalam ze juz bylam to wtedy oddali kase. mozesz jak masz znajomego policjanta poprosic go aby zadzwonil do sprzedawcy i nakazal zwrot pieniedzy. chyba ze tu chodzi o cos innego a nie ze nie wyslala ci towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co dalej
dostalam towar, ale sprzedawca perfidnie mnie oszukal, sprzedał bubel. Podejmowalam kontakt parokrotnie. W ostatnim mailu poiformowalam, ze wybieram sie na policje - zero odzewu, widac nie przeszkadza mu to w zupelnosci. Tak wiec mam zamiar udac sie na policje, tylko chcialabym wiedziec co i jak w dlaszym ciagu. Jak to wyglada itp bo na samym zgloszeniu pewnie sie nie skonczy (?) Niestety nie mam takich znajomosci ;) stad moje pytanie postanowilam umiescic na forum. Dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nir ty pierwsza nie ostatnia
trzeba sie liczyc z tym ze na allegro jest pelno oszustow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jest...
a na czym polega bublowatość tego towaru? jest popsuty? na aukcji były jakies kłamstwa, które łatwo wskazać? czy sprzedawca sprzedaje bardzo dużo rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowania kasa
a ja np kupilam na aukcji antyk. Wiedzialam, ze bedzie zniszczony, bo to stal. Ale nic a nic nie bylo wspomniane o tym, ze ta stal byla nieudolnie klejona :O W odpowiedzi na moj zarzut uslyszalam, ze to byla "aukcja grzecznosciowa" (ani slowa o tym nie bylo w opisie) :O I co? Mialabym z czyms takim na policje isc? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co dalej
bubel tzn podrobe :P nic nie zwojuje? przeciez to ewidnetne oszustwo, i nie tylko mnie oszukal. Otrzymalam towar ale tandetna podrobe, czyli nie towar ktory mial skaze albo gorszy stan niz pokazywalo zdjecie.. Zamiast oryginalnego prouktu dostalam podrobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×