Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent_świąteczny

CO MU KUPIĆ? KTÓRY POMYSŁ WYBRAĆ? WYBIERZ CYFERKĘ

Polecane posty

Gość prezent_świąteczny

1- golarka - wiem ze ma zamiar sobie kupic bo ma starą 2- gitara - zaczyna nauke a ma starą gitare po siostrze 3 - piżama- ma tylko 1 4- komplet czapka szalik rękawiczki - tez ma zamiar kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale rozbieżnośc w wartości pre
2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość this time
1,2,3,4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololo
jak Cię stać to 2. Rzeczy typu 3 i 4 to ja kupuję bez okazji. Konieczne są i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent_świąteczny
golarka ktora mu sie widzi kosztuje 180-200 wiec gitara bedzie w podobnej cenie, no moze 250 max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereereerer
jesli kupisz gitare za 250 zl to jakas chyba beznadziejna orientowalas sie w cenach gitar i wiesz jaka marka jest najlepsza??? gitara za 250zl to tak jakbys kupila skladaka(pamietasz te stare rowery). nie radze kupowac takiego prezentu, bo bedzie mial kolejna zla gitare!!! jesli chcesz kupic juz jakas lepsza gitare musisz miec przynajmniej 700zl to jest minimum na fajna gitare, ale nie wszyscy moga sobie pozwolic na taki drogi prezent wiec jesli masz tylko 200zl kup mu lepiej czapke rekawiczki i szalik w jakim fajnym sklepie, bo golaraka za 200zl to tez nie bedzie za dobra, sa lepsze no i oczywiscie drozsze. Ja osobiscie nie moglabym kupic jakiejs rzeczy gorszej, gdy wiem ze sa takie same lepsze tylko drozsze bliskiej mi osobie, bo ona zasluguje tylko na najlepsze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereereerer
pizama tez jest fajnym prezentem, ale tylko dla kobiet, bo faceci napewno najbardziej beda sie cieszyc jak dostana jakis gadzet, np.mp3, cos do kompa albo inne takie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dante51
jak mam wybierać, to 4, ale ja osobiście bym wolał od ukochanej dostać nie coś, czego potrzebuję, tylko np. jakąś książkę, którą wybrała specjalnie z myślą o mnie i z dedykacją od niej, aleja mam zawsze książkowe pomysły na prezenty - najpierw totalny przegląd www empiku, a potem wielkie paczki do mnie przychodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bncvbvb
golarka... praktyczna, napewno bedzie sie cieszyl... tylko jakas porzadna... taka za 200 przynajmniej... pizama nie... faceci nie spia w pizamach tylko w majtaskach... gitara bardzo droga pare stowek musialabys wylozyc..... a rekawiczki i szalik kup bez okazji.... tylko zapytaj czy bedzie chodzil bo wielu facetow tego tez nie lyubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli wszytko z tych rzeczy jest mu potrzebne to napewno bedzie sie z kazdego preznetu cieszyc ,jesli Cie na to stac polecam gitare :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kompot555
Ja to bym wybrala 2 .No chyba,że by grał na tryjkącie albo cymbałkach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent_świąteczny
hmm mówicie ze takie drogie są dobre gitary? no to niestey, nie mam 700 zl na taki prezent :( A te za ok250 na prawde są takie kiepskie? Skoro on chce ją miec tylko dla siebie, nie zaklada przeciez zespołu :P W pizamie śpi, ale z drugiej strony chyba nie bardzo by sie ucieszył z takie prezentu, co? kompletów z czapką itd na allegro znalezc nie mogą, w sklepach ostatnio jak byłam widzialam tylko pojedyczne, zadnych kompletów... narazie obstaje przy golarce- no i za 200 są już takie jakby on chciał, wiec przynajmniej wiedzialabym, ze sie z niej ucieszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leśny_Słodziaczek
Też myślę, że gitary są o wiele droższe! Pamiętam jak kiedyś chciałam sobie kupić :/ Kup mu golarkę, za 200 zł to kupisz naprawdę dobrą, tylko szkoda, że on ma już upatrzoną, ja wolę robic niespodzianki... też myślałam, żeby kupić mojemu Bubusiowi dobrą golarkę elektryczną :) Chyba, że jesteście ze sobą krótko to wtedy mu nie kupuj prezentu za 100-200zł, tylko coś drobniejszego! Czapki mu nie kupuj, może w niej głupio wyglądać jak nie przymierzy... Może pasek do spodni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autorki--->ile wiosenkem ma ten chlopczyk?jesli wiecej niz 18 to kupilabym kamasutre :) bynajmniej nie to ze jestem zboczona czy cos(kupilam koledze na urodziny ,ucieszyl sie bardzo ale znajomi dziwnie sie namnie popatrzyli i powiedzieli ze jestem ninfomanka ) ale jak wiadomo ksiazki edukuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ir_is
zdecydowanie 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leśny_Słodziaczek
Na allegro w sumie są jakieś tanie gitary... a to ma być zwykła, akustyczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z gitary pewnie najbardziej by się ucieszył, ale to kosztowny prezent. Jeżeli Cię stać, to nawet się nie zastanawiaj. Chociaż z drugiej strony: kupisz mu gitarę taką, jaka Tobie się podoba, a być może on za te pieniądze wybrałby inny model. Kiedyś dostałam perfumy za 200 zł- kosztowny i fajny prezent, ale do dzisiaj żałuję, że nie mogłam sobie sama kupić tych perfum, bo pewnie wybrałabym inny zapach, a ten niekoniecznie mi odpowiadał. Piżama to raczej nie jest dobry pomysł. Ja kupiłabym golarkę, zwłaszcza, że możesz zdać się na swój gust, bo bez względu na to, jak ona by nie wyglądała, to on i tak będzie jej używał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×