Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bucikowa2007

Buty Dee Zee - poprosze o opinie

Polecane posty

Gość kupiłam saszki stamtad
buty super cieple mile i ladne, niestety nie wytrzymaly zimy, tu gdzie jest pieta tak paskudnie sie wygiely, nie starla sie ta paianka lecz tu w miejscu kolo pięty sa takie paskudne zagięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danusiawawa
odradzam zakup tych butów,rozmiary się nie zgadzają,nie wspomnę o jakości ,tania chińszczyzna,która psuje rynek obuwniczy ,reklamacji nie uznają a klienta traktują obcesowo,PORAŻKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jul
Zamówiłam szare trampki na stronie Dee Zee, jest tam napisane, że dostanę maila potwierdzającego iż moja przesyłka została wysłana. Otóż maila nie dostałam i zastanawiam się dlaczego na moim koncie na stronie Dee Zee jest napisane, że zamówienie zostało zrealizowane, skoro ja nic nie dostałam !!!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pat i
Wlasnie przyszly do mnie trzy pary, stwierdzilam, ze oplaca sie wiecej zamowic bo przesylka i tak jest jedna i po otrzymaniu bucikow dzis rano odetchnelam z ulga, wcale nie jest tak zle jak mowicie... Zamawialam dwie pary emupodobnych jedne z chix i kozaki (ok. 180 zl z przesylka) . Zadne z nich specjalnie nie smierdza;P haha a nawet je powachalam po przeczytaniu powyzszych wypowiedzi;D Wygladaja na calkiem porzadne jak na ta cene ale tu sie nie bede rozwijac, bo jak narazie sa dopiero przymierzone. Rozmiary ok, sama sie dziwie, bo jedne zamowilam 37 chociaz mam 38 (juz nie bylo tego rozm) i rowniez pasuja... sugerowalam sie dlugoscia wkladki i tez Wam tak radze dziewczyny, bo pozniej sa problemy- kazda firma ma swoja numeracje, lepiej znac zlugosc w cm. ...Nie liczac tego, ze dhl przez weekend nie dostarcza paczek to przyszly dosc szybko. Gdybym przeczytala takie opinie na temat deezee wczesniej pewnie nie zamowilabym tam butow, ale jestem zadowolona i polecam. W tym roku Pani Zima nie ma litosci dla butow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga011
Ja tez nie polecam !!!!!! długo czekałam na buty,i oczywiście dostałam zupełnie inne niż zamawiałam ! nie dość ,że musiałam je sama odesłać ( zamiast wysłać kuriera,w końcu to ich pomyłka) to jeszcze do tej pory nie dostałam ani butów ani zwrotu pieniędzy !! minął już ponad miesiąć ! Pani od reklamacji oczywiście nigdy nie odbiera telefonu ,a pani z BOK dzisiaj ROZŁĄCZYŁA się w trakcie rozmowy!!!!!!! W tym momencie nie chcę już nawet tych butów,chcę moje pieniądze . ale myślę ,że to też zajmie im kolejny miesiąc . NIE KUPUJCIE TAM NICZEGO to jest moja rada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zee
DZIEWCZYNY BUTY FIRMY DEEZEE POCHODZĄ Z CHIN WIĘC NIE OCZEKUJCIE PERFEKT BUCIKÓW BO NA KAŻDYCH WIDAĆ KLEJ I SMIERDZĄ TANDETNĄ CHINSZCZYZNĄ TO ZA SPRAWĄ TANIEGO PRODUKTU KTÓRY JEST ROBIONY NA BUTY!!!! JESZCZE JEDNO BUTY EMU NIE SĄ ORYGINALNE!!!!!! SĄ SPROWADZANE Z CHIN W POLSCE JEST NAKLEJANA METKA PRZEZ PRACOWNICE SKLEPU EMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ IDŹCIE DO SKLEPU W KRAKOWIE A ZDZIWICIE SIĘ JAK ODBIEGAJA OD IDEAŁU BUCIKÓW ZROBIONYCH NA ZDJĘCIACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markiszka
Ponoć buty mają całkiem niezłe, ale ja kupuję u nich - http://www.merg.pl/ Powodów jest kilka, ale przede wszystkim podobne buty są tańsze, a przy okazji u nich można to co się kupi zwrócić w ciągu... roku ;-) Na szczęście jeszcze nie miałam okazji korzystania z tej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga015
Ale na jakich zasadach w ciągu roku? Jesteś tego pewna? Nie słyszałam żeby ktoś tego wymagał. Prawo się zmieniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markiszka
No wszystko jest w regulaminie opisane, zobacz - http://www.merg.pl/Regulamin-cterms-pol-1.html Na Mergu jeśli buty ci nie odpowiadają i nie mają śladów użytkowania, to możesz je oddać w ciągu roku. Nie ma w tym żadnych haczyków ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markisz
Ale czy ty sprawdzałaś to? Skąd wiesz, że faktycznie jak zwrócę po kilku miesiącach to odzyskam kasę? Może to zwyczajna podpucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markiszka
Dla mnie to proste - jeśli dają gwarancję zwrotu, a by tego robili w rzeczywistości, to przy masowej sprzedaży w sieci by ich wyzywali. Wyzywania nie ma, więc ludzie nie mają problemów. Te buty, które zamówiłam na Mergu był zgodne z moimi oczekiwaniami, więc niczego nie zwracałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XxX Ange XxX
Dopiszę swoją opinię... zamówiłam buty,( co do butów to nie wiem ale zapewne będzie ok, ponieważ zamówiłam z tych droższych orginalnych) płatność 5 dni... w niedziele minął 5 dzień, przychodzi mi mail, że zamówienie anulowane, a pieniądze wpłaciłam, pisze maila co i jak, że to bez sensu wliczać dni wolne gdzie banki nie robią przelewów, nap maila, korespondencja była Pan odpisywał co kilkanaści godzin, ale z wielkimi żalami, ze nie w uwagach się zadaję pytania w wysyła prywate maile do firmy, że jest 5 dni na wpłate, gdzie w miedzyczasie zadzwoniłam, i jakaś o dziwno miła Pani sprawdziła, że pieniadze są, i jeśli buty są jeszcze na stanie to mi przywroci zamówienie :-{ czyli wychodzi na to aby najlepiej kupować w tym sklepie w niedziele w poniedziałek robić przelew, bo inaczej można nie zdąrzyć,albo Twoje buty kupi ktoś inny!!! więc z obsługi jestem nie zadowolona, bez sensowne wchodzenie w głupie przegaduchy ze strony obsługi klienta.... Nie wiem, czy jeszcze coś kupię, o wiele lepsza obsluga i organizacja jest na pewno w fleq.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy raz zamówiłam cos u nich chyba w 2006 roku. Często coś kupuję. Na razie jest ok. Szybka wysylka. Buty takie jak na focie. Często kupuję buty, więc mniej więcej wiem czego się spodziewać patrząc na fotę. Jak cos jest szajsem to widac od razu i nie kupuję. W życiu nie kupiłabym saszek czy balerin, bo te buty nawet jak są ze skóry wyglądają szajsowato. Generalnie problemów z obslugą i całym sklepem nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anexxa
ja mialam tenisowy i byly ok,po roku sie rozwalily dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeZee to oszuści
Pieniądze za zakupione przeze mnie buty wpłynęły im za późno, więc anulowali moje zamówienie. O niczym mnie nie poinformowali ani nie oddali pieniędzy. Po 2 tygodniach oczekiwania na kuriera zapytałam co z tymi butami, dowiedziałam sie ze zamówienie zostało anulowane i dopiero wtedy przypomniało im się że mają moje pieniądze. Czemu nie oddali mi ich od razu, na co czekali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marajka Zgud
Jak dla mnie są super - zamawiałam kilka razy i ani razu się nie zawiodłam! Jak macie coś upatrzonego to do jutra mają darmową wysyłkę z kuponem rabatowym na http://kuponiarnia.pl/promocje/deezee-pl/ - będzie taniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buty wyuglądają super - są modne, ale... ja nie polecam. Pierwszy zakup - ok, ale po miesiącu zamek z butów się oderwał (nawet nie ciągnęłam) Drugi zakup na wiosnę - buty na obcasie - a ich zamek nie chcial sie otworzyc za nic wiec nawet nie bylam w stanie przymierzyc obuwia tylko musialam je odesłać (*a buty piekne). Teraz dzieki -30 % zamoiwlam 3 pary (cos mnie ponownie pokusilo)- strasznie sie oburzylam, bo mialam wybrana opcje za pobraniem a dorzuciłam adnotacje, ze bede na mieskzaniu od czwartku po czym kurier dobijal sie do mnie od poniedzialku i z nim rozmawialam o czwartku - wrocilam w czwartek , a tu karteczka ze byla 3 proba doręczenia i buty polecialy do nadawcy - dzwonilam by je spowrotem wyslali a oni mi zagrozili ze to ostatnia taka sytuacja i ze nastepnym razem blokuja mi konto .Zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu można wiele mówić o tanich butach robionych na szybko w Azji? Szkoda pieniędzy, chyba, że chcesz "być modna" i co pół orku zmieniać buty na nowe, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja czuję się strasznie oszukana, buty przyszły po tygodniu czasu w rozwalonym pudełku, ale to nic. Zamawiałam rozmiar 36 na stronie było napisane aby sugerować się swoim rozmiarem, już na pierwszy rzut oka wyglądały na wielkie i po zmierzeniu okazało się, że moja stopa praktycznie w nich tonie. Jakby tego było mało w prawym bucie w środku widnieje metka na której rozmiar to 37 !! Buty na podeszwie tam gdzie jest napisany rozmiar wyglądają jakby ktoś wypalił pierwotny (ktory podejrzewam, ze byl jak ten w srodku czyli 37) i wytloczyl 36. Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mam odesłac buty do deezee? w regulaminie maja napisane ze nie przyjmuja paczkomatow, za pobraniem i usluga e-przesylka.. pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aduśka 12345
Witam,trochę odgrzeję kotleta ;) Bo temat stary ale jary. Ja zamówiłam niedawno dwie pary butów ze strony DeeZee,z czego jedne wydawały mi się za małe więc postanowiłam że dam je mojej mamie (bo ma o rozmiar mniejszą nogę od mojej) a dla siebie zamówię jeszcze jedną parę o tym samym fasonie tylko rozmiar większe. Buty przyszły ale okazało się że są za duże :/ Więc wypełniłam formularz zwrotu w internecie(tak jak każą na stronie) potem wypełniłam formularz zwrotu (który znajdował się w pudełku) zapakowałam buty,formularz zwrotu włożyłam do pudełka razem z butami. Zapakowałam kartonik w folię(podobną do tej w której przyszła paczka) i wysłałam jako paczkę ekonomiczną(to dobry sposób bo nie płaci się za nią dużo i paczka ma swój nr więc można sprawdzać na stronie poczty gdzie dokładnie się znajduje). Sprawdziłam dziś rano i ok godziny 8.30 paczka została do nich dostarczona. Czekam teraz za jakimś meilem i zwrotem pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też coś napiszę... po czasie :D Od dobrych 2 lat zamawiałam buty ze strony DeeZee i byłam do tej pory zadowolona bo cena adekwatna do wykonania i jakości wg mnie :) nigdy dotąd nietrafiły mi się buty "za małe" bądź "za duże". Raz botki miały ślad kleju, ale kosztowały niewiele więc liczyłam się z podobnym "niedociągnięciem". Ale nastał sezon zimowy i pokuszona licznymi rabatami zamówiłam kozaki za kolano... na zdjęciach buty przepiękne, na niewysokim koreczku, naprawdę byłam w 7 niebie, że "udało" mi się je kupić za niecała 100 z przesyłką :) Ale czar prysł, kiedy buty przyszły... przymierzam a w prawym bucie wystaje... coś? Jakby główka od pineski (od razu sprawdziłam podeszwę, która była w nienaruszonym stanie), no zwyczajnie mały gwoździk całe szczęście, że skarpeta się zahaczyła i nie stanęłam stopą bo mogłoby się to różnie skończyć... Póki co dzwoniłam i pani kazała mi wypełnić formularz zwrotu, gdzie wszystko mam opisać jak było - ale nigdzie niestety nie było na to miejsca.... napisałam maila, paczkę wraz z papierowym formularzem wysłałam, wypełniłam też drogą elektroniczną i czekam... mam nadzieję, że oprócz kasy za buty zwrócą tez koszty wysyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście, kiedyś te buty charakteryzowały się dużo większą jakością, a teraz to nawet szkoda się za bardzo na ten temat rozpisywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) @gość 2016.07.04 Zakładamy, że sprawę udało się już rozwiązać :) Odesłać obuwie można np. paczką ekonomiczną na poczcie. To najtańsza opcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam!! lepiej dołożyć i mieć porządne buty niż takie balerinki co po 2 miesiącach wyglądają jak po wojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×