Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

A to nie wiem, która z dziewczyn się pytała. No ja w rodzinnym mieście mam 3, z czego w jednym żeby była osoba towarzysząca trzeba chodzić na szkołę rodzenia, a ja nie zamierzam. W drugim odwiedziny są tylko godzinę w ciągu dnia, duże sale itd. I zostaje tylko jeden :D A sokowirówka, dlaczego denerwująca? Jejku mmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jak robisz sobie sok pięć razy dziennie to pięć razy dziennie trzeba rozkładać na małe części i myć :D :D Ja mam całą kuchnię obstawioną marchewką i jabłkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oko ales zrobiła mi smaka tymi lodami ;D Ej no to ktora to jest na waszym profilu ta z kotkiem i krotkimi wloskami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe. Właśnie tego się boję, no ale nic będe dzielnie myła :D Ojjj. Zrobiłam sobie własnie tosty i lekką kawkę, więc mogę siedzieć z wami :D Jutro wogóle musze na jakieś większe zakupy się wybrać, bo pustki kosmetyczne mam w domu :D. Począwszy od pasy, kończąc na mydle w żelu :D Heheh, Dziwna sprawa, zawsze się kończy w tym samym momencie wszystko. Co do lodów, to nie są takie ekstra, najlepsze są sorbety brzoskwiniowe algidy, a może tego drugiego :D. Kurcze ojjj zjadłabym jakiś dobrych owoców. A wiecie jaka ekstra wyszła mi ta zupa wczoraj. Nawet z maluchem rozmawiałam jak ją robiłam i mówię, że jeszcze chwilę a będe jemu robić takie zupki. ekstra delikatna mmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy szybko piszecie. wyslalam zaproszenie zeby dolaczyc do naszej klasy grona, wiec prosze przyjmijcie mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe. Dobra ja też wysłałąm albo nie nie przyjmuj mojego. Ojjj nie wiem :( A jak mnie ktoś pozna, ze tu pisze :D Hehehehe. Nic najwyżej nick zmienie :D Ja powiem wam że głodna nie jestem, jem bo muszę, bo wiem że trzeba. A tak to żyłabym samymi owocami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w sumie. :D Ale się najadłam jak prosiątko :). A teraz marzą mi się brzoskwinie z puszki :D. Mniaaaam :D Kurczę puchną mi ręce, nie wiem od czego.Wogóle, to ostatnio jakoś się nijak czuje, niby w drugim trymestrze miał być przypływ energii a mi sie nic nie chce. Wiecie co tak sobie własnie myślałam nad tym jak to będzie jak te nasze maluszki przyjdą już na świat, jakoś nie mogę sobie wyobrazić porodu i tych pierwszych dni z maluchem. Nie jestem w stanie, chyba jestem ograniczona :D. Ale wiecie co w końcu będzie można się wyleżeć w wannie z gorącą wodą i czytać książkę i leżeć jak się chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się coraz częściej śnią sytuacje jakby moje dziecko było już na świecie.. ale jakoś nie potrafię sobie wyobrazić jego twarzyczki :D a co do porodu .. chyba się troche boję :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja może nie tyle się boje, tylko nie wiem czego się spodziewać :). A co do snów, to ja już od dawna mam, że maluszek jest na świecie, a ja sobie np nie radze z karmieniem, przewijaniem, ubieraniem i innymi czynnościami związanymi z higieną:) Dramat :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh, to fakt. Ja już się zapowiedziałąm, ze jak zacznie boleć, to nie ma mowy znieczulenie musi być :D Chyba dzisiaj sobie wypożyczę Simpsonów wersję kinową :D Zobaczymy czy fajne :). Wogóle to ładnie się obijamy dzisiaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio przepisałam w którejś gazecie ze w naszym szpitalu ze znieczuleniami jest krucho .. aż mi się treść żołądkowa podniosła , bo dobrze mieć świadomość że w razie czego można liczyć na ulgę .. Będe chyba musiala cos kanałami przemycić :D a imionka już wybrane macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Po długich naradach i kłótniach będzie Mikołaj i Maja. Dlatego ja nie czytam takich rzeczy i zakładam, że będzie dobrze. prawda niestety jest taka, że w naszym kraju po tych wszystkich akcjach w służbie zdrowia jest kiepsko z anestezjologiami, dlatego jest lipa ze znieczuleniem :). Nie no ja też się nie obijam :D Hehehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tak samo, dlatego myślę, że pod tym względem mogę być spokojna. Ale wiadomo różnie bywa. Poszłabym na spacer, piękna pogoda, a ja tak nienawidzę samotnych spacerów, kiszę się w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo ja żeby sie nie uczyć to byłabym w stanie zrobić wszystko :D nawet iść na pieszo ze 30 km ... coś czuje że się nie wyrobie z tą nauką do jutra.. jak zwykle zostawiłam wszystko na ostatnią chwile .. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! ad.1 Uff.. że ta nie miła wymiana zdań się skończyła bo juz się bałam że setkę tj. 100 stronę przekroczymy w takim nastroju, nie zrozumiejcie mnie źle, ale ja rozumiem eudaiomonie też mnie cholera bierze na wszystko, grunt to nie brać do siebie, mój mąż już się tego nauczył ;-) choć czasem też ze mna nie wytrzymuje, wiem z doświadczenia jak się wtedy kiepsko czuję, więc proszę dziewczyny nie gniewajcie i nie obrażajcie się na siebie :-). I PODKREŚLAM NIE OPOWIADAM SIĘ PO ŻADNEJ STRONIE tak tylko znowu na wypisywanie znowu mądrości życiowych mi się zebrało ;-) ad.2. Co do kulinariów to jestem ciekawa czy Ty oczko przypadkiem nie będziesz miała tez chłopaka bo gust kulinarny mam podobny ;-) ad. 3. Co do lenistwa to takiego lenia jakiego ja mam to chyba nikt nie ma, musze się mocno wziąć w garść, żeby zrobić cokolwiek, to na pewno ta osławiona energia w drugim trymestrze HeHe!! tak samo jak mijające mdłości :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×