Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Mój już jest ewidentnie ciążowy. Już od dawna chodzę w odzieży ciążowej :) Kawkę piję od czasu do czasu, udowodniono, że jedna dwie filiżanki kawy nie wpływają na płód, dopiero u kobiet które piją około 4-5 wzrasta ryzyko poronienia. Ale kawę piję Ricore, bo jest delikatna no i ma magnez, żelazo i wapń czyli to co wypłukuje kawa. A zwykłej nie, od czasu do czassu w kawiarni. Ale to raz dwa razy w miesiącu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam ciążowe :D 2 pary .. fakt ze jedne spadaja mi po kolana pomimo że rozmiar S a ja anorektyczna nie jestem :D ale lepsze to niz rozpięty rozporek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja senna przestłam być, ale zadyszkę łapię bardzo szybko, nie mogę szybko chodzić, po schodach tez powoli, jakoś mi życie wogóle zwolniło. :) Studentki się wyspać mogą, hehehe teraz bo mam ferię i w najgorszym pierwszym trymestrze też miałam luz, a teraz będe miała tak, ze będe wychodzić rano a wracać wieczorem. :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DWIE kreski to czym ty sie martwsz ze tyle jesz jak ty taka chudznka ja to troszke przy kosci, i musze uwazac, zeby sie nie zrobic slonica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko, ale Ty jestes tez "ciazowo najstarsza" z nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziewczyny jestescie na zwolnieniach? ja pracuje, bo jak sie dowiedizalam o ciazy dostalam tez oferte pracy i zmienilam, i powiedzialam zanim wszystko sie stalo nowemu pracodawcy i jest oki. zatrudnili mnie. ale ja chce jak najdluzej pracowac, jesli tylko dam rade. a poza tym w anglii nie daja tak zwolnien lekarskich z powodu ciazy, bo w polsce to czesto ze na zyczenie, a tutaj nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze ci vioal bardzo, tez posiedziala bym w domu i porobila wielkie NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie jestes, bo ja przed ciaza 70 i 165 wzrostu. chociaz ja tak grubokoscista jestem i ciezka strasznei i kazdy jak spojrzy na mnei nigdy nie powei ze tyle waze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arvena-> ja mieszkam w Hiszpanii i tutaj tez mozna wziac zwolnienie jak tylko zle sie czujesz. Ja, podobnie jak Ty, zamierzam pracowac do kiedy to tylko bedzie mozliwe (jesli dane mi bedzie donosic).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja to czasami z tych nudow to bym popracowala,ale mamy duze mieszkanie wiec jak sie nudze to cos do roboty zawsze znajde hehe ale za to mi nie płaca hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arvena biedulku ... postaraj sie cos wykombinowac zeby odpocząć do konca ciąży. Ciąża coraz wyzej nie powinnas sie przemęczac. Ja z chęcią poszlabym troche popracowac bo umieram z nudów, chociaz nauki mam dużo. Ale wiadomo , jak ktoś pracuje to chce poleniuchowac, jak ktos leniuchuje to by popracowal .. bynajmniej ja taka dziwaczna jestem :D ps. czy któraś z was dopisala sie do forumowych mamusiek na naszej klasie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewitap a czemu ma niebyc ci dane dnosic? to tez daleko od domu mieskzasz. w anglii nie uwazaja ze ciaza to choroba traktuja normalnie. dlatego mnei przyjeli do nowej pracy wiedzac ze jestem w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie dane bedzie mi odpoczac, niestety. a co to sa forumowe mamuski na naszej klasie? no zawsze tak jest jak sie siedzi w omu to chce sie cos popracowac, albo na odwrot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arvena to wielki plus wg mnie .. ja gdy chcialam zmienic pracę przed zajsciem w ciąże to okazalo sie niemozliwe .. kazdy kto spojrzal na moj akt ślubu, widząc ze jestem 1,5 roku po slubie i nadal bezdzietna przeczuwal co się święci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqop
arevena w ktorym jestes miesiacu? ja tez jestem w anglii 9 tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forumowe mamuski to grono mamusiek z kafeterii :D mozna zobaczyc jak wygladaja one i ich dzieci .. a moze my zalożymy sierpniówki ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest super postawa pracodawcy, bo przeciez ciaza to nie choroba. Ale to mozliwe tylko w krajach gdzie brakuje wykwalifikowanych ludzi do pracy, np. w Anglii. Mam nadzieje, ze polskie ciezarne tez sie kiedys tego doczekaja. A co do mojej historii, to mie chce przynudzac, bo dziewczyny z forum maja juz chyba dosc. Musze zrobic amniopukkcje, bo jest podejrzenie choroby genetycznej plodu (50:50). Jesli interesuja Cie szczegoly, zapraszam na wczesniejsze strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do qqop ja jestem w 14 tygodniu. tez w angli mieszkam ja mam swoj profil na naszej klasie :) ewitap - na pewnow szystko bedize dobrze. i nie przejmuj sie niczym, ozytywne myslenie czyni cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie wogole zdziwilam, i nikt w polsce mi nie chcial wierzyc ze tak sie stalo. zobaczymy jak to dalej sie potoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqop
i juz nosicie ubrania ciazowe? ja mam 175 cm i co najwyzej 57/8kg. Bez problemu mieszcze sie w stare rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to masz wielkie szczescei, u kazdej kobiety jest inaczej z brzuchem. u mnei wywalilo od razu i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqop
no 9 ale po mnie nic absolutnie nie widac. tylko zachcianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zachcianek nie mialam tylko obrzydzenie do wszystkiego a najbardziej do gotowania i llodowki. teraz juz troszke lepiej, zaczynam powoli gotowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×