Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

hmm na klasie tez raczej nie wkleje bo zaraz znajomi zaczna mnie atakowac pytaniami i wogole ale moze gdzie indziej da rade powklejac?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wklejam brzcha do naszej klasy, chyba ze bede miala zdjecie jakies w ubraniu czy cos to tak, ale golego brzucha to nie. poza tym rozni ludzie to ogladaja, ostatnio ktos z mojej rodziny podpytywal sie mojej mamy ze w internecie napisalam ze w ciazy jestem, a te info mial z grono.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro zajrze kochane, uciekam, odpoczywac pozdrowionka i spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie chce się załadować. Bądźcie cierpliwe. Tak anabanana zaczynasz jutro 5 miesiąc, gratuluję. Ale co ty masz tylko 2 dni róźnicy ze mną. A nie masz przypadkiem porodu na lipiec. Ja wczoraj zaczęłam 17 tydzień :D Arvena, mów jak ci wygodniej. Dla mnie jak zaczełam 15 i jeden dzień to już był 16, ale to wynika z tego, że używam kalendarza pamiętnika ciążowego i tak tak jest :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko ja czekam cierpliwie :-) powiedz mi kim jest pierwsza dziewczyna zapisana do sierpniowek na klasie?? bo ja nie moge skojarzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabanana 5 miesiac zaczyna sie od 17 tyg pod warunkiem ze liczysz ciąze od zapłodnienia . Jesli liczysz od ostatniego okresu czyli jakies dwa tyg wczesniej to 5 miesiac zaczynasz od 19 tyg :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka wow ale masz brzusio ;) ja to taki miałam w 21 tyg :( ja chyba naprawde mam jakis mały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a własciwie to teraz tez taki mam :( a jestem w 27 tyg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini55 a ja licze inaczej bo mialam nieregularne cykle, tak samo jajeczkowanie a kiedy zaszlam dokladnie nie wiem ja licze tak: z usg i z wielkosci dziecka wyszlo ze termin wypada mi na 1.sierpnia(piatek) i 1.08 przyjelam za poczatek 40tyg i tak odliczylam cofajac sie tygodnie (a dokladniej obliczyla mi to moja siostra ktora jest polozna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiłam wam, ze się go boję :D I że nie wiem co będzie za jakiś czas :D Owszem tłuszczyku też tam trochę jest ale nie przesadzajmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt własnie nie wie kim jest tajemnicza brunetka z kotkiem :D oczko !!! cudowny brzuszek :D jak na moje oko to Ty faktycznie taka dobra lipcówka możesz byc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabanana 5 miesiac liczy sie od 17 tyg w przypadku gdy liczysz ze ciąza trwa 38 tyg jesli liczysz 40 tyg musisz dodac te dwa tyg :) Oczko brzuszek imponujacy naprawde :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm wiecie co tez mi sie wydaje ze kazda z nas jest inna i kazdej z nas inaczej (jednej szybko drugiej wolno) brzusio bedzie rosl, tez wydaje mi sie ze my mozemy podobnie rosnac jak nasze mamy ja np tak mam, mama przytyla w 1 miesiacu ciazy 2kg i tak sie trzymala, do 4 mies nie bylo wogole widac ze jest w ciazy a w 5 dopiero brzuszek sie zrobil ladnie ciazowo okraglutki moze u mnie tez tak bedzie -szczerze mowiac mam nadzieje bo mama przytyla tylko w ciazy ok 14kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie mojej mamie brzuch wyskoczył tak jak mi. Mówiła, ze od 3 miesiąca już chodziła w ciązowych ciuchach i przy mnie i przy moim bracie. Ale przytyła tylko 12 kg. Ja mimo rozmiaru brzuszka też tylko 2 jak narazie. Dlatego mi się wydaje, że to też jest dziedziczne, ale prawda taka, ze u dziewczyn wysportowanych brzuszek później widać a u leniuszków szybciej bo mięśnie nie trzymają. No ja niestety należe do leniuchów :D Ale on jest coraz większy od początku stycznia, tylko wczesniej był bezkształtny a teraz taki fajny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w sumie ciąża trwa 40 tygodni czyli w sumie 10 miesięcy księżycowych. Z czego 2 tygodnie dostajemy, ze tak powiem gratis na starcie. Ehhhh ja to licze wg swojego kalendarza i jego się trzymam :D Tam jest napisane, ze już jestem w 5 miesiącu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko a 27 tydz to ktory miesiac wg twojego kalendarza?? i od ktorego zaczyna sie 8 i 9??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×