Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Mnie się też podoba i na pewno je kupię.żadne mi się tak nie spodobalo jak to.O wiele bardziej podobają mi się łóżeczka z ciemnego drewna niż z sosnowego. Cieszę się ,że tobie też się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bliziutko :D Hehehehe :D Mnie dzisiaj tak głowa boli, że aż mi jest niedobrze. Też chyba wezmę coś albo kawę wypiję, bo zejdę. A rozdrażniona jestem jak osa. Jakie to są zraziki ala Ewelina? :D Ja tez oglądałam te łóżeczka, ale mąż nie chce żeby coś było na nich wyżłobione, też mi się podobają ciemne ale jakoś sę boje, że potem maluch będzie zjadał kolor, więc pewnie będzie jasne. W sumie i tak będzie wcinał lakier i tak. Ehhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha a'la ewelina czyli wymyslane, dzis zrobilam zrazy ze schabu w zawinelam w nie po kawalku ogorka kiszonego, papryki konserwowej i kabanosa... i wyszly wysmienite bo wlasnie przed chwila jednego pozarlam :-D oczko najpierwsie poloz z zimnym, mokrym reczniekiem na glowie jezeli po jakims czasie nie przejdzie wez tabletke, albo wypij kawe lepsza kawa niz tabletka a co do lakieru to mysle i z tego co zauwazylam to dzieciaki go nie zzeraja :-D :-D :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są super oczko.Ja też sobie kupię i jeszcze taką czapeczkę z imieniem ale to dopiero w marcu po usg 4 d bo nawet nie wiem jaki kolor.I dobry był jeszcze ten z napisem tata production. hahaha A wiecie jak mój szwagier mówi jak ktoś oznajmia ,że jego syn to wykapany tata?Mówi grzecznie:proszę pani on nie jes wykapany.On jest z pełnego wytrysku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, sluchajcie a ja nic jeszcze nie mam i nawet sie nie rozgladam a to nie z powodu tego ze wierze w przesady po prostu nie mam czasu !!!!! nie mam nawet czasu ogrnac mieszkanka dobrze ze maz pomaga !! bylam w koncu na prenatalnym badaniu trwaalo dlugo wymierzyli dzidzie z kazdej strony, ponaciskali mi brzuszek, pobrali krew i wczoraj dostalam tel -- wyniki piekne takze sie cieszymy ze nasza kruszynka zdrowo sie rozwija i oby tak dalej buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też raczej nic nie mam .Nadrobię po usg kiedy będę już wiedziała co kupować.Teraz sobie upatruję a potem raz dwa kupię.Mój mąż poszedł właśnie do sklepu po misia z pozytywką bo codziennie wieczorem będziemy tą pozytywkę puszczać brzuszkowi.To działa dziewczyny sprawdziłam na mojej córce,jak jej włączyłam pozytywkę to natychmiast sie uspokajała i zasypiała.Dzieci pamiętaja dźwięki z życia płodowego np.głosy najbliższych i jak będą miały jeszcze taką swoją melodyjkę to przy niej będą się czuły bezpiecznie tak jak w brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę? Nie wiedziałam, zę to tak może wpływać. Hehehe ja też mężulka wyślę :D, albo będe zakładać brzuszkowi słuchawki i jakąś konkretną płytę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też słyszałam o tym:) ja mam takiego kubusia puchatka ze swiecącą podusią który gra to też bede mu puszczala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm a ja nie mam pozytywki. Mam baranka który beczy :D. Ale się chyba nie nada. Ale za to mam takie ogromne słuchawki i będą sobie leżeć na brzuszku. A mąż czyta do brzuszka :D Hehehe. Za jakieś dwa miesiące maleństwo zacznie rozpoznawać głosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez tak męczyły bóle głowy ale teraz jakos mam spokoj.To wez cos przeciwbolowego jak juz tak bardzo boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heya ho :-) Kochane sierpnióweczki mam do Was pytanko : co według kolejności będziecie kupować a co już macie ?? Tzn może przydałaby się jakaś lista najważniejszych rzeczy można by wtedy sie wzorować na niektórych mamusiach które już zadbały o dobytek dla maluszków na sierpnień :-) od razu mówie że proponuje :-) wiem ja według siebie robie więc jeszcze nic nie mam ... mąz mówi że do sierpnia troszke nam czasu zostało a ja przytakuje ... 1. POKOIK DLA DZIECKA ( w którym zapewne będą spali i rodzice ) trzeba by go odnowić zamontować jakieś ładne spokojne światełko i rzucić kolor na ściany jakiś przyjazny dla oczków malucha :-) 2. ŁÓŻECZKO -> nie mam pojęcia jakie wybrac czym sie sugerować jakie wymiary i czy kojce też nadają sie na łóżeczka od pierwszych dni życia ;) + materac i pościel ( można w komplecie kupić ) 3. PRZEWIJAK -> niektóre mamy w ogóle go nie posiadaja przewijaja maluszki na łóżkach i na stołach kuchennych :-) nie wiem ja chce taki klapowany zamontowany do ściany własnego projektu :p 4. WANIENKA do kąpieli dla maluszka :) 5. WÓZEK ( nie wiem czym sie kierować czy ma to być spacerówka czy z nosidełkiem do samochodu ... ??????? totalny znak zapytania ) 6. UBRANKA i OLWIKI PUDRY I ZASYPKI I INNE :-) kochane mamusie macie jakieś doświadczenia prosze napisać czym sie kierować i na co zwracać uwage :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor,ja jak zwykle nie moge spac Dziewcyznki powiem wam szczerze,ze jestem w ciezkim szoku jak szybko wy wszystko chcecie planowac , kupowac itp.naprawde nie jestem przesadna i sama bym juz dokupila ze 2 body w rozm.56 gdyby mnie maz nie powstrzymal ale naprawde moim zdaniem ciut za szybko-tak samo jak za szybko moim zdaniem niektore czuja bombelki w brzuchu-kurcze albo to przez 2 lata tak sie pozmienialo albo ja jestem jakas inna. Ale skoro moge sie wogole w czyms wam przydac z rada to na odp eudaiomonia jest tak. 1)przemilcze bo to sprawa indywidualna pokoj 2)ja polecam szczebelkowe(bez szuflady to skupisku kurzu i najczesciej i tak tylko zabawki lerza)ok.8-9 miesiaca przeszlismy na turystyczne lozko ktore slozy nam do dzis-jak Misiek zaczol wstawac itp. 3)ja odziedziczylam taki duzy przewijak -pokaze wam mniej wiecej na linku z allegro bo nie bede opisywac. http://www.allegro.pl/item308123216_komoda_doprzewijania_wanienka_cena_hurt_wyprzedaz.html U mnie sprawdzil sie idealnie bo oboje z mezem jestesmy wysocy i naprawde w 100% rewelacja-ale slyszalm opinie,ze nizszym para tego typu przewijaki wogole sie nie sprawdzily i woleli takie nadstawki na lozeczko http://www.allegro.pl/item311854378_pokrowiec_na_przewijak_profilowany_mamo_tato.html 4)wanienke mielsimy juz w przewijaku tez rewelacja tyle,ze trzeba bylo go tachac do lazienki bo misiek lubil chlapac na caly pokoj:) 5)wozek....oj to ciezka sprawa-ja mialam DELTIMA ktory sprawdzil sie niby ok ale byl czas gdy musialam kupic inna spacerowke bo poprostu nie pasowal mi.Slyszalam duzo pozytywnych opinii co do wozkow 3 kolowych...sama nie wiem,nie pomoge. 6)..............kosmetyki................. super jest (ale droga 53zl 500ml)emulsja oilatum- dla dzieci ze sklonosicami alergicznymi,my to uzywalismy odrazu po porodzie chcialam 1miesiac, chcialm miec pewnosc,ze mu nie podraznie skoryki. tez z tej serii super jest szampon w piance-extra wydajny na 6mies nam starczyl mleczko-Hippa,polecam cala serie. puder...najlepiej make ziemniaczana:)hehe ale tak serio nieoceniony jest SUDOCREM ale tez nie mozna przeginac-ja mialam penaten puder. ....ubranka........ jestem przeciwnikiem ubierania malutkich dzieciaczkow w rastopki , dzinsy itp. mielismy prawie same body rozpinane , pajacyki i kaftaniki. z wiekiem to sie zmienilo. Michas zasiusiwal dziennie 5-6- par body - taki urok posiadania chlopca czasem siusiak tak sie zawinie , wiec polecam miec wiecej ubranek bo ja latalam do sklepu po wiecej:) oczywiscie - rekawiczki , czapeczki baweniane po kompieli itp. a co do pieluch-ja bylam bardzo zadowolona z pieluszek Belli tych najmniejszych bo mialy wyciecie na pepek i do momentu gdy kikucik nie odpadl te sie super sprawdzaly potem oczywiscie bampersy http://www.allegro.pl/item310547960_pieluszki_bella_happy_newborn_2_5kg_op_42szt.html nie odbierzcie born boze tego ze sie wymadrzam.ma o tyle latwiej ze juz to przechodzilam i to bardzo niedawno wiec moje opinie sa takie ale co kobitka to inne zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co jeszcze posiel-oj ja nakupowalam koldry , poduszki , przescieradla itp.a tak naprawde uzywalismy TYLKO przescieradelek nie forte tylko bawelnianych (zreszta juz wam przesylam link bo ostatniu kupilam takie 3 sztuki dla miska i dla dzieciakow odrazu) http://www.allegro.pl/item305228912_przescieradelko_z_gumka_120x60_promon_65wzorow.html i ochraniacz na szczebelki-fajna gdy jets chlodno w domku , jakies przeciagi itp. http://www.allegro.pl/item305219425_ochraniacz_na_szczebelki_lozeczkapromon_69wzor_.html no i kocyka.i wsio.Zadnych poduszek-bo to skaranie boskie dla kregoslupa , posiele ez nie bo tylko kocyki. I przestrzege was odrazu o info ktore do mnie tez doplywaly ze te ochraniacze na lozeczko boga powodowac smierc lozeczkowa dzieciaczka-tzn nie bezposrednio ale kobitki mialy watpliwosci czy nie ograniczaja powietrza ,ze sa zrobione z czegos tam -i jakies tam bzdurki. Ja zainwestowalam 300zl w fakt fakte uzywany monitor oddechu dla dzieciatka - wklada sie to pod materacyk i w czasie snu monitoruje czy dziecie oddycha jak przestaje po kilku sek wlacza sie mocne pikanie(nie moze nie obudzic:)hehe)mi pikalo 2 razy...nie wiem czy na chwile przestal oddychac czy to czysty przypadek ale jak mozecie zainwestowac to warto. Ja mam 1 sztuke nie wiem jak to podzielic na bliniaki:)a dzieciaki pewnie beda wczesniakami no max 36tydz to sa w strefie wiekszego ryzyka. dosc wymadrzania sie:)dobranoc:)buzka!! juz w pn wizyta...usg przeziernosc...i moze dopytam sie o płec dzieciaczkow-matko jak ja bym to juz chciala wiedziec...a jak nie teraz to w 15-16 ide na usg 3D a co...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×