Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Gość mmała3
kotkaaaaa,ja w swoim imieniu dziekuje ci za przydatne rady.choc sama jestem juz w trzeciej ciazy,to jednak dwie pierwsze były juz tak dawno/17 i 12 lat temu/,ze prawie zupełnie o wszystkim pozapominałam.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ja juz nie spei od 7!!! bo zcekam na meza :-) Kotkaa skorzystam z kilku twoich rad, ale musisz tez nas zrozumiec ze dla wiekszosci z nas jest to pierwsza i jak mi sie wydaje oczekiwana ciaza-bynajmniej dla mnie wiec dlatego juz zaczynamy szalec zakupami haha :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabanana1983 -wiesz,moze masz racje ja taka fafarafa jestem bo juz to podniecenie pierwszymi zakupami , ciuszkami minelo...i teraz cale pudla ciuszkow i multum zabawek czekaja w pudelkach:) a mi sie juz 2 raz snilo,ze urodzilam 2 chlopcow...matko czy ja az tak chce miec choc 1 dziewczynke podswiadomie??mormalnie w formie koszmarow mi sie snia 2 jajeczka na Usg:) a przeciez teoretycznie nie ma znaczenia plec aby byli zdrowi:) p.s.co bedze sobie przypominac napewno napisze z przydatnych rzeczy ja i inne sierpniowe mamusie , ale naprawde dziewczyny tyyyyle niepotrzebnych rzeczy sie kupilo...ojojo...ale wiecie co...jaka byla frajda przy kupowaniu tego;-) pamietam po porodzie ze 3 miesiace listonosz przyszedl i mowi do meza...co tak rzadko u panstwa teraz bywam??bo byl czas ze dzien w dzien przynosil cos z allegro. I musze wam powiedziec , ze 90% rzeczy Michasia to sa kupione na allegro od lozeczka szczebelkowego (przykadowe) http://www.allegro.pl/item307316444_klups_lozeczko_radek_vii_teak_szuflada_matera.html - tylko bez szuflady i materacyka chyba za 190zl kupiolam swoje turystyczne http://www.allegro.pl/item307566536_lozeczko_turystyczne_baby_design_dream_kojec_.html a i co mi sie przypomnialo.dziewcyzny , strasznie oszczedzalam na laktatorach i kupowalam reczne-masakra jak macie kaske kupcie sobie elektryczne ja napewno tak kupie bo siedzialam z rekoma ktore mi odpadaly i na 2 laktatory ciagnelam z cyckow:) dobra nie zanudzam.Milej niedzielki kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! Nie było mnie jakis czas,bo jakos tak czytałam was na bieżąco,ale nie mialam nastroju na pisanie,jakies lenistwo totalne mnie dopadło!!! Ale to moze dobrze bo nie musialam uczestniczyc w te dziwnej kłótni miedzy kilkoma z nas!!!Nie lubie jak sie baby zachowuja jak dzieci i kłócą sie o opierdoły,bo nie po to jest ten topik aby sie kłócić!!!!! Mamy sie wspierac,pomagac,wymieniac doswiadczeniami,dolegliwosciami itp.a nie sie denerwowac!!!! No......... Co do mojego samopoczucia,to cos mi sie wydaje,ze nie wrócę w marcu do pracy,brzucho codziennie pbolewa i to tak,ze musze sie polozyć,staram sie unikac no-sy,ale jak juz mnie wezmie to 3-4 naraz bo inaczej nie pomaga(lekarka powiedziala,ze mozna max.4 dziennie wiec jest ok) Wizyte miałam miec 28-ego lutego,ale wyliczyłam,ze to bedzie juz 14 tc i 4 dni,wiec doszlam do wniosku,ze za pozno,no i ide we czwartek 21-ego,wtedy bede miala Usg przyziernosci itp.no i w końcu mi pani doktor zalozy karte ciąży,bo ona stara sie zakladac dopiero,po 1 trymestrze,ze wzgledu chyba na to,ze duzo kobiet niestety nie donosi d tego czasu,a ona nie chce aby cierpialy patrzac na swoja karte ciazy!!W sumie dobre podejscie!! Co do rzeczy dla bejbika,to ja ciuszki do 68 rozm.juz mam od 2 lat,kupowalam sobie poalutku,jeszcze jak nie plaowalismy dziecka,bo mi sie strasznie podobały,mam czesc dla dziewczynki,czesc dla chlopaka,łacznie z 6 kartonow,bede musiala tylko podokupywac jakies drobnostki ,jak wyjdzie w braniu brak!! Co do reszty to mam kilka upatrzonych rzeczy,ale bede kupowala powoli chyba od kwietnia.... Oto linki do tego co mam na oku 1)Wózek ABC DESIGN 6 TEC http://www.allegro.pl/item305961955_abc_design_6_tec_sztywna_gondola_oferta_secjalna.html Albo ABC DESIGN 4 TEC http://www.allegro.pl/item303206129_wozek_4tec_abc_design_spacerowka_gondola_wysy_0.html 2)Hustawka Fisher Price http://www.allegro.pl/item289878966_fisher_price_hustawka_przytulne_gniazdko_wyprzedaz.html 3)Karuzela Fisher Price http://www.allegro.pl/item311153395_karuzela_fisher_price_pilot_projektor.html 4)łóżeczko Radek VII TEAK http://www.allegro.pl/item309107858_lozeczko_radek_vii_teak_materac_gratis.html ALE RACZEJ NA 90% KUPIMY łóżeczko TURYSTYCZNE http://www.alewozki.pl/product_info.php/pName/lozeczka-turystyczne-kolor-grafitowo-blekitny/cName/lozeczka-lozeczka-turystyczne?osCsid=4b677c1e92649697badb52abd88ca5d2 To takie główne rzeczy reszta to pierdołki,wiec narazie sie nimi nie przejmuje:P:P:P To narazie tyle,lece robic obiadek:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Bół głowy wczoraj przeszedł, ale dopiero jak wzięłam pół paracetamolu. I dało się dopiero żyć. Dzisiaj już zabieram się za tą nieszczęsną pracę. W końcu trzeba, wiedziałam, że tak będzie. Zawsze zostawiam wszystko na ostatnią chwilę :D Taki ze mnie leń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotkaa jak cos ci sie jeszcze przypomni to dopisuj bo madrze piszesz :-) Szylusia jestes jeszcze lepsza ode mnie haha 6kartonow ciuszkow :-) Oczko bierz sie bierz i nie martw sie ja dokladnie jestem taka sama, w sobote mam poprawke egz i nic kompletnie nie umiem i nawet nie zajrzalam do materialow i wiem ze i tak nie zajrze bo caly tydz maz bedzie wdomu ewentualnie w piatek jak juz mnie jakas panika wezmie to na sile bede to czytac Milej niedzieli... !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, u mnie dziś strasznie ból głowy i wymioty, okropnie się czuję :-(. Leżę w łóżku, mama na zmianę z teściową swoje teksty na okrągło o braniu się w garść, bo jak one miały drugie dziecko... to były takie dzielne. Cholera mnie zaraz weźmie. Tylko żadna sobie nie przypomina żeby pół dnia szumu muszli słuchała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwke kreseczki a jak tobie poszło na zjeździe? Bo chyba miałaś jakieś egzaminy. :). Anabanana heheh, wiem właśnie, ale jakoś idzie mimo wszystko. Co do łóżeczek, to one chyba wszystkie mają takie same wymiary. Ja kupuję i turystyczne i zwykłe :). Ale na pewno będzie bez szuflady, tak też słyszałam, ze jest bezużyteczna no i bez baldachimu. Ładnie wygląda, ale to zbędny zbieracz kurzu. Przewijak słyszałam, że powinien być z zagłówkiem o tak jak ten: http://www.allegro.pl/item311854386_przewijak_miekki_na_komode_we_wzorach_poscieli.html Chociaż tak jak pisały dziewczyny, niektórzy radzą sobie bez niego. Wanienkę miałam kupić fisher price taką: http://www.allegro.pl/item310545655_fisher_price_wanienka_z_atestami_wys_12h_ekropka.html Ale po naradach stwierdziliśmy, ze jest tak maleńka, że lepiej kupic normalną. Wózek z tego co wiem, to lepiej jak sa większe koła i najlepiej pompowane. Na pewno dla nas gondolka i to duża, dlatego, że maluchy musza wytrzymać w niej zimę, na dodatek w ciepłych ubrankach. Fotelik jak masz auto jest obowiązkowy, nie ważne czy napinany do wózka czy nie. Część jest moich wiadomości, część wyszukanych rad w necie, a część rad moich znajomych które już posiadają dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malir biedactwo, coś wisi w powietrzu, bo ja wczoraj miałam to samo. Weź sobie coś i ci powinno przejść. Nie wiem czy to nie jakieś fatalne ciśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczko dzięki że pytasz 🌼 Czuję że zdam, zerżnęłam wszystko co się dało, tak się rozpisałam że kartki mi zabrakło :D w przyszłą sobotę mam ostatni egzamin , który mogłam zdać juz wcześniej ale nie dotarłam do szkolu z powodu lawiny wymiotów :D No i zostanie nieszczęsna praca.. Buziaczki ! Zmykam na obiad do rodziców! A gadaniem się nie przejmujcie, chyba każda z nas to slyszy od matek , babek, ciotek , sióstr .. jak to one miały ciężko i jak dzielnie sobie radziły .. miło słyszeć że nie tylko mnie szlag trafia :D ❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ papapapappa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki okczko :-) fajnie, że jesteście dziewczyny bo zawsze wesprzecie bez dogadywania, mężuś przywiózł, APAP, ale spróbuję napierw coś zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjedz coś ciepłego np rosół, albo wypij sok z grejfruta. Jeśli wymiotujesz to trzeba poprawić elektrolity w organiźmie. I wtedy weź tabletkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wcinam Słodką Chwilę, jest lepiej, nie wiem jak wpływa na elektrolity, ale jeśli chodzi o przeciśnięcie się przez mój żołądek po "żołądkowym tangu" jest najlepsza, niestet żadne cytrusy nie wchodzą w grę strasznie mnie po nich mdli i boli głowa, jak po większości surowych owoców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie dziwadło ze mnie, kiedyś wcinałam prawie same owoce a teraz, tylko w formie deserków dla dzieci i to tylko brzoskwiniowych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny wieczorową porą! Ja wanienki nie będę kupowała,bo żadnego nie kąpałam w niej dłużej niż parę dni.Kupię matę do wanny,w której może dziecko same leżeć a matka ma obie ręce wolne.Wózek już mam wypatrzony w sklepie niedaleko taki na dużych pompowanych kołach.Ubranka kupię po usg bo to chwila moment,jeszcze trzeba mieć smoczek do uspokajania (chociaż nie każde dziecko się tego chwyta),laktator(ja kupię avent isis),bobofen lub plantex,spirytus do przemywania kikutka,ręcznik z okryciem na głowę,mnie przydały się także silikonowe nakładki na sutki(szczególnie przy pierwszym dziecku ,bo mnie po paru dniach z sutków została miazga i gdyby nie te kapturki to bym skończyła karmienie ,a tak dzięki temu mi się podgoiło,bo dziecko nie ssało piersi bezpośrednio i karmiłam 2 lata,siatkowe majtki na dzni po porodzie,albo najtańsze takie do wyrzucenia,bo ciężko je doprać,rozpinaną koszulę nocną,biustonosz do karmienia,bephanten do smarowania sutków no i jakieś kosmetyki dla dziecka,miękką szczoteczkę do główki żeby nie było ciemieniuchy,cumelek z termometrem też może się przydać i glukozę do słodzenia wody do picia dla dziecka.Tyle mi się przypomnialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny wieczorową porą! Ja wanienki nie będę kupowała,bo żadnego nie kąpałam w niej dłużej niż parę dni.Kupię matę do wanny,w której może dziecko same leżeć a matka ma obie ręce wolne.Wózek już mam wypatrzony w sklepie niedaleko taki na dużych pompowanych kołach.Ubranka kupię po usg bo to chwila moment,jeszcze trzeba mieć smoczek do uspokajania (chociaż nie każde dziecko się tego chwyta),laktator(ja kupię avent isis),bobofen lub plantex,spirytus do przemywania kikutka,ręcznik z okryciem na głowę,mnie przydały się także silikonowe nakładki na sutki(szczególnie przy pierwszym dziecku ,bo mnie po paru dniach z sutków została miazga i gdyby nie te kapturki to bym skończyła karmienie ,a tak dzięki temu mi się podgoiło,bo dziecko nie ssało piersi bezpośrednio i karmiłam 2 lata,siatkowe majtki na dzni po porodzie,albo najtańsze takie do wyrzucenia,bo ciężko je doprać,rozpinaną koszulę nocną,biustonosz do karmienia,bephanten do smarowania sutków no i jakieś kosmetyki dla dziecka,miękką szczoteczkę do główki żeby nie było ciemieniuchy,cumelek z termometrem też może się przydać i glukozę do słodzenia wody do picia dla dziecka.Tyle mi się przypomnialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej. co tak pusto dzisiaj. poczytalam sobie troszke co pisalyscie i sama siedze na allegro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam w zaśnieżony ... dzionek .... O jej chyba narobiłam zamieszania z tymi zakupami ... ja chciałam stworzyć liste taką której można sie wzorować robiąc zakupy ... i dobre jest do to dla takich mam jak ja np która jeszcze nie ma totalnie nic !! I jak sie dowiedziałam zaczniemy kupować jak sie urodzi - mąz wczorej oświadczył - jaki żenadny paskudny gnom ... :o przecież jak sie urodzi nasze dziecko jak przyjade ze szpitala do domu to co może pierwsze co na zakupy pójde zamiast odpocząć w domu po porodzie ? No upadł na mózg ......... zła jestem na niego - wydaje mu sie że jak dziecko sie urodzi to nic nie potrzebuje i można wszystko kupić dopiero po jego urodzeniu - nerwów mi brakuje już do niego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo puste miejsce :p Nie no skasowało mi co napisałam :o Gimelko a co oglądasz na allegro :-) ja myślałam nad tym pasem ale nieporęczny jest troszke ... mam taki top i założyłam go wczorej jako pas ciążowy ee ja nie potrzebuje może jak sie ma większy brzuch to tak ale mój narazie rośnie :p No i kupiłam wczoraj sobie spodenki z H&M ciążowe z wyprzedaży za 83 zł :-) zajebiste z dużeym pasem na brzuch wygodne jak cholera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, cześć dziewczyny. Ja cichutko, na chwilkę tylko, bo siedze i pisze tą pracę nieszczęsną :D. Mam już ponad 5 stron hehehe, całkiem nieźle. Pisze właśnie o fazie fallicznej u dzieci, i tak sobie myśle, że to się wszystko bęzie tyczyło mojego malucha, to jakoś mi tak dziwnie :D. Hehehe. No ale nic, każdy z nas to musiał przejść. Co do allegro ja już chyba przeglądnęłam wszystko co mogłam. I tak myślę, kiedy zacząć kupować. Nie wiem może od marca sobie zacznę zamawiać. Ja dzisiaj skończyłam ferię idę na popołudnie na uczelnię i już nie będzie mnie tak często. Przywalili mi taką ilością zajęć, że aż mi się płakać chce, no ale cóż zrobić Chodzić trzeba, przynajmniej na część. Zaczynam się denerwować kolejną wizytą a raczej tym usg. Mam nadzieję, że maluch jest zdrowy. A poza tym jestem już tak strasznie ciekawa co tam mam między nóżkami :). Nie mam dzisiaj nic na obiad i ogólnie pomysłów również brak, a raczej kolacji, bo z mężem będziemy dopiero około 20 w domu. Wczoraj oglądaliśmy \"Życie od kuchni\" a przedwczoraj \"Simpsonowie, wersja kinowa\" Polecam oba, szczególnie dla kobiet w ciąży, lekkie kino nie wymagające zbyt dużo myślenia. Przynajmniej dla mnie bo mam coś z tym problemy :D. A co do tej kolacji to chyba rozmrożę truskawki i zrobię makaron z truskawkami :) Albo śliwki i zrobię ryż zapiekany ze śliwkami. Pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie moge sie doczekac. az zadzwonilam do meza ze znalazlam cos fajnego. oczywiscie tesciowa weszla do pokoju i juz zaczela swoje wywodu. buuuuuu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze leciec. siostrzeniec przyszedl ze szkoly i pomagam mu w lekcjach. do pozniej. buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×