Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Witam dziewczyny:) amelciaaa ja na twoim miejscu to bym poszła czym prędzej do ginekologa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniówka 123
Dziewczyny szukajcie wózków z dużą gondolą bo będziecie jeździć z maluchami zimą i trzeba ubrać kombinezon, przykryć kocykiem. Wiem zwłasnego doświadczenia. Urodziłam w sierpniu a w grudniu mały ledwo mieściłsię w wózku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierpniówka a powiedz jaka duża ta gondola, mniej więcej jaka to jest duża. Bo sama się zastanawiam. Z gondoli jedna z większych jaką znalazłam to 81x34 to wymiar wewnętrzny gondoli. A większe to już są te wsuwane np Tako.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniówka 123
ja miałam na 80 cm. teraz na szczęście mały siedzi więc zmieniliśmy na spacerówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej. co u Was? u mnie jakos szaro, ponuro i w dodatku pol dnia jeszcze pradu nie bylo. tego wozka co mi sie podoba to nie \"macalam\" ale podoba mi sie bardzzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wózka to z doświadczenia wiem,że może być taka sytuacja,więc zdecydowałam się na wózek podobny do TAKO,ale lżejszy,z przekładaną rączką,pompowanymi duuużymi 4 kolami bo to podstawa,torbą na rączce i bardzo pojemnym koszykiem na zakupy pod wózkiem.Wózek ten jest lżejszy niż Tako ,ponieważ jest na aluminiowym stelażu.U mnie w dużym Krakowie tylko w jednym sklepie spotkałam te wózki.Mają mi nawet sprowadzić kolor,bo to mały sklepik i miała kobieta tylko czerwono granatowe i niebieskie.Kosztuje ok.700zł więc nie masakra.Ale dziewczyny naprawdę zastanówcie się co do małych rozmiarów gondoli,bo moja siostra,króra urodziła w ubiegłym roku 23 sierpnia miała chicco ten z plastikową gondolą i faktycznie w grudniu kupowała spacerówkę.1400zł wyrzucone w błoto,bo nawet jak ją sprzeda,to tyle za nią nie weźmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki u mnie dziś świeciło cały dzień słonko, bosko, było czuć wiosnę! No i samopoczucie od razu inne. Po za tym byłam dzisiaj u fryzjera bo już mocno wypłowiałam i zarosłam po tych trzech miesiącach polegiwania ;-). No i autka jakieś byłam oglądać bo wczoraj udało mi się zdać prawko :-). Także dzionek ciekawy i pełen wrażeń i w końcu energetyczny!!! No, ale teraz znowu w łóżeczku, bo trochę nie dobrze znowu i głowa trochę boli, ale obiadek się gotuje, coś mnie na owoce dzisiaj wzięło, zobaczymy może tym razem przejdą całkowite trawienie ;-). Co do wózka to tak naprawdę chyba każdy musi patrzyć na swoją wygodę, a jeśli chodzi o rozwój i wygodę dziecka to chyba tak indywidualna sprawa, która i tak wyjdzie w \"praniu\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! U mnie dzis pochmurno i tak zimnawo nie jest fajnie :( ale mam nadzieję ze to się zmieni. Najgorsze jest to że sie przeziębiłam (raczej mężuś mnie zaraził) i licho się czuje bo z nosa leci i gardło boli :( ehhhh a do tego stresuje sie bo jutro ide na usg i mam nadzieje ze bedzie ok ehhh taki jakiś dziwny ten dzień dla mnie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! U mnie dzis pochmurno i tak zimnawo nie jest fajnie :( ale mam nadzieję ze to się zmieni. Najgorsze jest to że sie przeziębiłam (raczej mężuś mnie zaraził) i licho się czuje bo z nosa leci i gardło boli :( ehhhh a do tego stresuje sie bo jutro ide na usg i mam nadzieje ze bedzie ok ehhh taki jakiś dziwny ten dzień dla mnie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczymy czytam co pisalyscie o gondolkach i fakt chicco maja malutkie dlatego ja przystaje nadal nad wozkiem ktorymi esie podoba popatrzcie http://allegro.pl/item308945866_roan_wozek_gleboko_spacerowy_marita_wys_gratis.html gondolka ma 84cm dlugosci!!!! karusia moze to o ten ci chodzi bo jest podobny do tako patrol acha czytalam na forum opiniena temat tego wozka i naparwde kobiety go chwala i jeszvcze nie uslyszalam ani nie przeczytalam negatywnej opini o nim no ale nie kazdemu moze sie wizualnie podbac... :-) milego wieczoru mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulka81-> A to łobuz! ;-) Wszystko napewno będzie dobrze, ja też bardzo nie lubię wieczoru przed badaniem, chyba wszystkie tak mamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malir masz rację łobuz z niego :D ale mu wybaczam bo piękna szafę robi dla dzidziusia i dla mnie w pokoju i jeszcze zrobi malowanie i wykładzinke położymy :D no i cały teraz jego urlop pójdzie i znowu wyjedzie a następny urlop w sierpniu dopiero :( ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to ja mam tą koszulę.Strasznie mi się spodobala i cena też jest o.k.Ja mam 166cm wzrostu i noszę rozmiar m.Ja też ten rozmiar określiłabym jako uniwersalny,bo chodzę już w niej miesiąc i jeszcze pewnie sporo pochodzę.Jak masz życzenie to zmierzę ci dokładnie tą koszulę albo podam ci dokładnie swoje wymiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Niedawno właśnie wróciłam do domu. Dzisiaj mam straszny dzień. Po prostu najchętniej siadłabym i płakała. Wogóle mam ochotę się załamać. Grrrr, jak ja nienawidzę takich dni jak dzisiaj. Wogóle uważam, że nic mi się nie uda, że wszystko jest przeciwko. Strasznie ;(. No nic nie męcze was. Co do wózków, to ja już zdecydowałam, najwyżej będe miała kłopot :D. Hehe, nie jest strasznie drogi, więc nie ma problemu. Ehhh, namieszałam sobie z tego wsyzstkiego w głowie. Bo ja bym chciała, żeby dało się napinać fotelik samochodowy na stelaż, ale niestety w tym modelu raczej się to nie uda. Najwyżej zakupię osobno fotelik. Bo na pewno będzie bardzo potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oko ja ma Miktus alu sprint. Ma nakładany fotelik (jest duży), gondolkę i spacerówkę. Ja jestem bardzo zadowolona. Kółka zawsze mogę wrzucić do bagażnika i pojechać gdzie chcę. super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczko-> nic się nie martw czasem bywają takie dni, koniecznie zrób jeszcze dziś coś MEGA przyjemnego, a jutro będzie lepiej. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe. Stało się coś mega :D. Hehehe po męczącym dniu, w fatalnym nastroju, uspokoiłam się, zjadłam furę słodkich lodów, pogadałam trochę z brzuszkiem popukałam i :D Się poruszył :D Jestem pewna tego 18 tydzień hehehe. :D I nikt mi nie wmówi, że to nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okoko gratuluje ruchów maluszka. Jak pytałam gina to można spokojnie od 4 miesiąca wyczuwać jego ruchy. Także nie bój nic to napewno to ;) Ja już wyraźnie czuje codziennie od jakiś 2-3 tygodni, wcześniej były takie sporadyczne ;) W piątek idę do gina, a na kolejne USG tak za 4 tygodnie, jak na razie wszystko jest w miare ok ;) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzka, dzięki, no mi gin jak byłam 31 stycznia, to mówił, że na dniach powinnam poczuć. :D Hehehe i poczułam, mam nadzieję, że będą częstsze. , a ty w którym tygodniu jesteś? Ja na USG już za dwa tygodnie, o tej porze za dwa tygodnie będe wiedziała, co mój maluch ma pomiędzy nóżkami :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okoko jestem w 18tc +5dni. Mój doktorek wychodzi z założenia, że lepiej iść na USG w 24 tc. A jeżeli chodzi o ruchy to teraz będą coraz częstrze i dość dobrze wyczuwalne po słodkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja idę na to genetyczne, ono jest zalecane pomiędzy 18 a 22 tygodniem. Także ide za dwa tygodnie, to będzie 20 tydzień. Właśnie poczułam go po zjedzeniu kubka niesamowicie słodkich lodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczo najczęściej będzie dokazywać jak będziesz chciała iść spać ;) Może nawet teraz jak się położysz i przyłożysz rękę do brzucha to poczujesz jak się przesuwa z jednej strony brzucha na drugą, ale to trzeba być cierpliwym ;) W sumie to ja mam niewielkie brzucho i może dlatego czuje tak wyraźnie jak się przesuwa. Kto wie. Z Maxiem takie przesuwanie się pod ręką czułam troszeczkę później, ale to tak o tydzień dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja brzuchol mam wielki. :D Hehehe. Najbardziej zazdrosny jest mąż, że ja poczułam a on nie. :D ale jak się przesuwa? Tak jakby spływał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można to tak nazwać. Takie śmieszne uczusie jak położysz rękę, a pod nią Ci coś ucieka i się przesuwa. Później może być widoczne po której stronie bardziej lubi się układać, bo brzuchol będzie niesymetryczny i wypchany bardziej z jednej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe, idę się kłaść spać to sprawdzę, :D Dzięki za rady :D Hehehe. Pozdrawiam serdecznie i życzę słodkich snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc oczko ;) i życze aby maleństwo dawało Ci pospać, a szalało w dzień ;) Mi tam ruchliwość maluszka w nocy nie przeszkadza, śpie snem kamiennym, no chyba że drugie mnie obudzi swoim stękaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×