Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

No i nie jest drogi, ma te kółka pompowane wogóle mi sie podobają te wózki. I co ważne jak dla mnie był bardzo lekki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcialabym http://allegro.pl/item308945866_roan_wozek_gleboko_spacerowy_marita_wys_gratis.html bo podobaja mi sie tradycyjne wozki, patrze tez na to zeby byl wysoki (bo sama mam 176 a na obcasie ponad 180) i na to zeby mial duza gondolke bo chcialabym w glebokim przewozic cala zime dzieciaczka i z tego co tu czytamna forum to kobiety chwala ten wozek i w sumie nie spotkalam sie z negatywna opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oko...->Też to sobie tak tłumaczę, lekarz mówił to samo nawet wizytę później ustawił bo sie nic nie dzieje, to ja chciałam tydzień wcześniej :-), ale jak już pisałam nerwus ze mnie okropny, a mój mąż już "wymięka" od słuchania moich narzekań anabanana1983-> Różni się dużo od tego z 2007, porównywałam na żywo, oba, ma lepsze kółka, po za tym ja chciałam taki ze "sztywnym zawieszeniem". Wydaje mi się, że do naszego trybu, życia tzn. jazdy leśno-plażowe będzie dobry, obglądnęłam go ze wszelkich możliwych stron w sklepie, wrażenie super stabilnie się prowadzi, niestety inne mocno uciekają na boki, z moim kręgosłupem wolałabym się nie mocować z kierunkiem jazdy wózka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malir z tego co pamietam to ona kupowala w 2006rwiec od tamtego czasu moze je polepszyli, oby :-) o to chodzi trzeba je poogladac z kazdej strony powozic no i ma nam sie podpbac i nam byc wygodny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabanana, fajny tradycyjny, ale mi się np nie podoba spacerówka. Gondolka jest fajna mają fajne kolory, ale jakoś nie mogę sie przekonać do spacerówki, ale z drugiej strony pewnie i tak przerzucimy się na parasolki :). I to fakt, dla mnie gondolka też musi być duża, z jasnych powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne te wózki, moja siostra miała podobny jak Twój anabanana1983, bardzo był wygodny, ale właśnie "terenie" się nie sprawdzał, a to dla mnie bardzo ważne, oko...Twój jest fajny, ale czy przypadkiem przednie koła nie "uciekają"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gleboki bardzo mi sie podoba spacerowka mniej ale tak jak napisalas i tak przezucimy sie na parasolki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enjoy mi się smaej strasznie podobał, zielony mmm. Ale po oglądnieciu kilka razy na ulicy i potem w hurtowni to przerażają mnie te kółeczka na nasze chodniki. Co do Volanta i Implast oglądałam są ekstra. Jeszcze tak w granicach 1500 oglądałam Deltima, ale on ma 3 kółeczka i jakoś też sie boję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee na trzech kółkach to ja nie chce , jakoś mi sie nie podobają.. Zmykam wtulić się w mężunia ! Słodkaśnych snów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli kazde w inna strone haha ale zawsze jest blokada i mozna ustawic ze sa skretene albo proste tak raczej jest w kazdym wzoku ktory ma skretne kolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uciekam do lozka bo to juz 23.55!!!!!!!!!! ide snic o mezu, wraca do domku i bedzie dopiero w niedziele... ale bedzie :-DDDDD dobranoc wam wszystkim slodko snijcie!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oko...-> zupełnie jak u mnie ale chyba już go wciągnę do łóżka i jemu trochę pomarudzę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety nie dam rady go wciągnąć, bo jest zapracowany. Buuu, a ja mam jeszcze rosół postawiony, kończy się gotować. Wogóle przyszalałam w kuchi. Zrobiłam rozpierpapier. Wypadło mi pudełko z solą, co najśmieśniejsze nie rozsypała się, ale zrzuciła mi półkę porozbijało przyprawy. Ehhh, ale już opanowano :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wciąganie odbywa się w trzech etapach: 1. Ja: chodż spać M: Taaak... 2. Po 20-30 Ja: Idziesz spac czy nie!!!! M: Tak! 2 Po 1-1,5 godziny Ja - spię M - skrada się do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotni ranek :-) Malir u mnie z zasypianiem jest identycznie! Oczko, Mini miajalyscie racje wczoraj wieczorem w lozku takl myslalam o naszej rozmowie o tygodniach czaiazy i teraz wzielam i przeliczylam jeszcze raz ta moja metoda i fakt wczoraj zaczelam 16tc i teraz wszystko pasuje chociaz na pulpicie mam suwaczek ktory robilam wpisujac date porodu i dziswyznacza mi 16tydz 1dzien hmmm moze to tak sie odliczanie wiem bynajmniej teraz koncze 4 mc a w przyszly piatek zaczynam 5!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny a ja licze według tego: 1 miesiąc - 1-4 tygodzień, 2 miesiąc - 5-8 tygodzień, 3 miesiąc - 9-13 tydzień, 4 miesiąc - 14-17 tydzień, 5 miesiąc - 18-22 tydzień, 6 miesiąc - 23-27 tydzień, 7 miesiąc - 28-31 tydzień, 8 miesiąc - 32-35 tydzień, 9 miesiąc - 36-40 tydzień. mi sie 17 tydz zaczyna w poniedziałek,ale szczerze mówiąc to nie wiem jak to liczyc hehe w sumie czy to istotne i tak wyjdzie jak bedzie chciało hahaha.Oczko fajny masz już brzuszek,ja mam troche mniejszy,na te ruchy to tez juz sie nie moge doczekac:D ale martwi mnie jedna rzecz bo bylam wczoraj u lekarza i od poczatku ciąży waże ciągl tyle samo nic nie przytylam hmm lekarz powiedzial ze to normalne i ze nie musze wygladac tak jak on hahaha,ale boje sie tego ze nagle przytyje juz bym wolala tak stopniowo.pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to fajnie masz,ja tez juz zaczne sobie kupowac,bo wiesz niby mowią że sie wczesniej nie powinno kupowac ale to tylko glupie przesądy hehe.Niestety nie mam profilu na nasza-klasa bo jak zobaczylam jak ten serwer chodzi to podziekowalam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabanana - dobrze Twoj suwaczek liczy - zaczelas 17 tydz (16 tyg masz skonczone) a oczko zaczela 18 biorac pod uwage termin na 25 lipca natomiast 17 tydz biorac termin na 2,08 :) Pozdrawiam serdecznie i zycze miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mieszajmy sobie w głowach, każda z nas liczy wg innego kalendarza i innych zasad, czy to jest istotne dzień w przód czy dzien w tył. :) Co do ubranek, to mam już całe mnóstwo. Jeszcze raz powtarzam, że przesądy są nie dla mnie. Od samego początku jak się tylko dowiedziałam, że oczekujemy maleństwo kupowałam trochę. Dostawałam też od innych. Mam trochę zabawek, hehehe. I kupiłam ekstra kołderkę w wyszywane renifery. Śliczna. A teraz czekam na zakupy całej reszty. Co do rozmiarówki też mam od 56 wzwyż. Wszystko raczej w neutralnych kolorach. Chociaż od kumpeli dostaje różowe, bo twierdzi, ze będzie dziewczynka. Ja jednak jestem za ubieraniem w różne kolory, nie róż :D A teraz oglądam \"Siódme niebo\" i jem śniadanie :D Mam serek biały z rzodkiewką i szczypiorkiem i do tego pieczona bułeczka :D Chce ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×