Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Cześć dziewczyny :) Nie przejmujcie się tym psycholem.Był spokój na kafe przez dobry miesiąc.Chyba zapłaciła zaległe rachunki za internet i znowu zaczyna szaleć na topikach.Zazwyczaj na terminówkach.Żal jej dupsko ściska że nosimy ukochane dzieci pod sercem a jej nie chce nawet kto zapłodnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola powiedz mi ta glukoza to ją da sie wypić? :D Hehehe nie znoszę takich rzeczy. Karusia, bardzo się cieszę, że maluch się przemieścił. Czyli pewnie jest szansa, że jeszcze się obróci. :) Ciężarek mały, jejku jakbym chciała wiedzieć ile waży mój maluch. Ja się niesamowicie wyspałam. :) Wogóle coś mi dzisiaj internet nawala, telefon też, nie mogłam się wogóle dodzwonić do biura obsługi. Dramat, jakiś straszny bałagan tam mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko glukozę da się wypić tylko musisz mieć coś na popitkę ;) Jeżeli masz do robienia z innymi badaniami to musisz mieć ze sobą. Można dodać sobie soku z cytryny, ponoć bardziej znośne i tak nie muli. Ja jakoś przeszłam przez to bez cytryny. Kurcze ale namieszałam :P ale mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi, a jak nie to postaram się lepiej wyjaśnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wogóle problem z piciem takich specyfików. Zawsze wolałam połykać tabletki niż coś pić. Zdarza mi się jak dziecku wtedy odruch wymiotny :D Aż wstyd się przyznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Wyspałam się jak diabli ,a potem to już się tak Michalinka rozszalała,że musiałam podnieść tyłek z łóżka... Glukoza jest bleeee...ja idę za tydzień będę musiała wziąć sobie wolne z pracy albo iść na popołudniu.Ja też mam odruch wymiotny nie martwcie się.Ale wszystko jest do przeżycia.Każda pewnie tak ma bo trzeba to wypić na pusty żołądek. Nie przejmujcie sie pomarańczową frustratką.Ja zgodnie z obietnicą nie będę się odnosić do jej uwag na mój temat.Ale widzę ,że ona miała jakieś ale nie tylko do mnie... Anabanana,oczko,viola dzięki za pomoc w ogonieniu sie od niej...❤️ ja nie pisałam tak jak mi zarzucała wczoraj do niej pod pomarańczowym nickiem bo to co miałam do powiedzenia to powiedziałam pod swoim.A zresztą nie miałam neta późnym popołudniem ...nie wiedzieć czemu... Ona jest pewnie taka sama jak moja teściowa;-) swój swojego zawsze wytłumaczy... miłego weekendu życzę i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ooo,widze,ze całkiem goraco sie zrobiło!zastanawiam sie skad to sie bierze,ze nawet w takim miejscu musi sie znalezc taki typ co popsuje humory wszystkim w koło. ja tez jestem po rozwodzie,mój były teść i maz tez pili i jakos moi synowi wyrastaja na wartosciowych chłopaków.mój obecny partner wlasciwie nie zna swojego ojca/matka za panienki zaszła w ciaze/,a jednak jest bardzo dobrym i kochajacym człowiekiem .nie wyobrazam sobie usuwac ciaze,albo w ogole nie miec dzieci,poniewaz gdzies tam w rodzinie ktos cos ma na sumieniu.zreszta moi rodzicie tez sie rozwiedli. oswiadczam wszystkim złosliwym,ze ja na pewno jestem szczesliwa i karusia na pewno tez.mamy u swojego boku kochjacych męzczyzn i kochajace dzieci.mamy prace,czujemy sie dowartosciowane.to na tyle w tym temacie. lece spłuchac farbe,mam nadzieje,ze kolor wyjdzie zajefajny!zawsze robiłam \"loreal feria-papryka\",ale teraz nigdzie nie moge tego odcienia znalezc i zaryzykowałam troszke innym \"mango\",mam nadzieje,ze nie pozałuje.dam znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
recznik na głowie,póki wlosy nie wyschna,efekt nie znany. a tak przy okazji to ja od roku jestem ruda wiewóra.zawsze byłam blondyna i powiem wam,ze bardzo mi teskno do blondu i dlatego w przyszłym roku na wiosne znów "zrobie sie na blondynke"mała zoska bedzie miała mame blondynke:) odkad wiemy,ze dziecko jest zdrowe w koncu mozemy cieszyc sie ta ciąza.wszystko sie odmieniło.głowny temat w domu to mała zosieńka:)he,jak jestesmy w pracy,mój D pisze sms do"swoich dziewczynek".to jest rozbrajajace.z poczatku miałam wątpliwosci,czy tatus nie jest zawiedziony,ze to nie synek/kto bedzie jezdził na jego motorach???/,ale widze,ze zupełnie niepotrzebne były moje obawy.oszalał na punkcie zosieńki. chłopcy tez chetnie rozmiawiaja na temat malutkiej siostrzyczki. ach,jestem taka szczesliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w srode jak bede na usg musze koniecznie zapytac o wage dziecka,bo widze,ze wy prawie wszystkie ja juz znacie.mam cicha nadzieje,ze moja córunia bedzie miała raczej drobna wage.o rety,mam pietra rodzic 4-ro kilogramowe dziecko. ja tak sie dzis tu rozpisałam,bo jestem sama w domu/nie liczac mojego psiaka/i w koncu mogłam dopasc komputer. porzadki porobiłam juz wczoraj po południu,zaraz zabieram sie za gołabki/mniam/,a potem spacerek do lasu. ok,zmykam,do kolejnego wpiu,papa! udanego weekhendu zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Laseczki. Widze ze niezle zamieszanie tu bylo. Nie przejmuj sie Karusia! Zawsze znajdzie sie ktos taki...wrrrr oj tyke co usiadlam i musze leciec. Mamcia na kawe leci. papa i milego przedpoludnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane :) Jak mija sobota. Mala3 widzę, że się rozpisałaś :) Co do farby, to fakt Feria wychodzi ekstra, szczególnie ta Color Booster. Ja już nie farbuję od dłuższego czasu, pomijając raz na jakiś czas szamponetkę, bo siwieję :D Hehehe. A nie farbuję bo kiedyś wpadłam na doskonały pomysł trwałej i tak zniszczyłam tym włosy, że zrezygnowałam z jakichkolwiek tego typu zabiegów. Wagi dzidziusia nie znam, a też bym chciała. Ale co tam jeszcze 3 tygodnie :). Też mi się nie uśmiecha rodzić takiej 4 kilogramowej krupci :D Hehehe, jakoś siebie nie widzę w tej sytuacji. Karusia i dobrze, że sie nie przejmowałaś. :) beznadziejnymi wpisami :) Nie ma sensu. A co racja to racja, każdy gdzieś w rodzinie ma jakieś obciążenia genetyczne. Niestety. Ale co w sumie powinniśmy się przestać rozmnażać, a takie mówienie, o nierozmnażaniu się osób obciążonych zaciąga mi teorią Nadludzi. Brrrrr. Ja dzisiaj powinnam pisać pracę magisterską, ale coś nie mam weny, ale muszęęę. Na obiad mam dzisiaj racuchy z jabłkami. A teraz siedzę piję sobie kawkę :). Pozdrawiam was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane, karusia i mmala haha to co bylo wczoraj to porazka zyciowa dla tej pani pod pomaranczowym :-) mmala daj zanc co ci wyszlo na glowie, ja jestem z natury ciemna blondynka (haha fajnie to zabrzmialo) wczesniej sie rozjasnialam a ostatnimi czasami robie sie na sredni braz i... dobrze mi w nim ale czerwien cayen tez mialam kiedys i ciagnie mnie... wiec co wizyta u fryzjerki nie jestem pewna czy nie zazycze sobie czerwieni lub rudosci... na obiad dzis tez robie golabki mniam mniam... znowu dostalam dzis torbe ubranek po dziewczynkach kuzynki i siostry meza.. praktycznie co do ubran to juz nic nie musze dokupywac bo wszystko juz mam (wczesniejsze moje zapasy i spadki po innych :-) ) pozdrawiam wszystkie mamusie i dzieciaczki i zycze milego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w sobotnie południe:) jeju nie nadążam czytać tak tu postów przybywa:) mmała---> To widzę że Twój mąż też motocyklista zapalony jak mój? Ja zresztą też trochę jeżdżę, no ale w tym sezonie to nawet nie wsiądę na motocykl, chyba że do wózka bocznego:) Mój chyba mimo wszystko wolałby córę i cieszy się że będzie miał całą załogę do motocykla z wózkiem bocznym:) Z drugiej strony synek by z nim pewnie w garażu dłubał przy tych starych motorach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po kawce. A teraz sprzatanko. Rety moj maz wraca za pol godziny. Ale ta sobota leci dzisiaj. Uciekla mi gdzies. w dodatku moja Kruszynka sie chyba rozleniwila. Ma dni ze buszuje jak zwariowana a dzisiaj tylko jakiies male kopniaczki i to zaledwie pare... bedzie leniuch po mamusi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Oczko-> da sie wypic to ma smak jak szklanka wody z 10 łyżeczkami cukru hehehehe Widze ze pomaranczowy nick sobie poszedł hehe Ide dzis sobie poogladac buty moze znajde jakies wygodne sportowe. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja was podczytuje można by w tabelce dodać ile kg przytyłyśmy, co wy na to?? NICK..........WIEK......MiASTO..........OST. @.......TERMIN PORODU...PŁEĆ Marzka.......24.......Warszawa........11.10...........17 .07.08 .....Dziewczynka Karusia1978......29...Kraków...........24.10.2008......2 4.07.2008...Dziewczynka Viola27.......27.......Żory...............18.10......24. 07.08r dziewczynka cocaina83....24.......Wrocław..........24.11.......27.0 7. 2008 okokokokokokoko ...22...Kraków......18.10.........28.07.2008.....Chłopiec anabanana1983.. 24 ..ok.Nowej Soli.. 24.10 ......01.08.2008....Dziewczynka moniś.........27........Poznań......... 26.10..........1.08.08....chłopiec Avinion.......29........Kraków...........26.10.......... 02.08.2008 annas1987.....21.......Słupsk...........???????......... .04.08.2008 ?????? Kasia 77.......31.......ok W-wy..........30.10......05.08.2008.chłopiec Gimelka......22........lubuskie............????......... ..5 -10.08.08 malir..........27........3miasto...........hmm.......... 06.0 8.08 BUDGIE.......30.......Wrocław..........28.10..........7. 08.2008 chłopiec anqa81….....26….....Zamość…....... ...01.11......... 07.08.2008 arvena4.....26........UK/Basingstoke...05.11..........08 .0 8.08 kala82........25.......Poznań............. ???? .............9.08.08 pola82........25......ok/Jeleniej Góry....3.11........10.08.2008 evak..........32......ok/Trójmiasta.... .03.11.......10.08.2008 anula28.......28.......Wałbrzych.........8.11........15. 08.2008 Katee........20........Radom..............9.11........16 .08.2008 mmała3......35........Bydgoszcz........09.11.......16.08 .08...dziewczynka mama_dzidka...30......Gorlice .........10.11........17.08.08 izagiersz....29........Sochaczew........13.11......19 .08.2008 Evi_22........22.......ok.Bydgoszczy...16.11.........2o .08.08 ewitap........28......Hiszpania..........12.11........20 .08.08 eudaiomonia__22__katowice___18.11.07___20.08.08(z USG) vanilka80.....27.............................15.11...... ...22.08.08 Szylusia......28.......Gdańsk.............19.11........2 2.08.2008...DZIEWCZYNKA Justyska1234...30...Wrocław...........15.11.......22.0 8.2008 LadyMia......26.......Kraków...........16.11..........22 .08.2008....? Neluś82......25.......Poznań............. ??? .......... 23.08.2008córeczka dwie_kreseczki..24...Gorzów Wlkp....20.11........24.08.2008 Aniunia00.....24.......Tarnów............17.11.......... 24.08.08 ewcia73.......34.......Wrocław..........17.11.......24 .08.2008 malolepsza...33.......kuj-pom............20.11.......... 26.08.08 ekinio.........29........W-wa............. 20.11.......27.08.08 Gunia222.....22........ok.Kielc...........20.11.......27 .08.2008 kotkaaaa....25...Wawa...18.11...27.08.2008.Chłopiec i dziewczynka izulka81......27.......Łódź................20.11........ .27.08.2008 mata78.......29.......Łapy................21.11......... 28.08.2008 ngLka.........26.........???.................22.11...... ....29.08.208 esab..........25.......Września...........17.11......... . 29.08.08 Carmelina.....32..... Warszawa.........28.10..........? Ola8509.......22.......Łódź...............29.10......... .? sikorka112...32.......Szczecin..........01.11..........? czekająca na cud Sylwia 23.Ełk - Gdańsk...4.11......? Sylwik2630....26.......Den..Haag........27.11.........?J ulka...........24.......Londyn............9.12...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-------->ekinia nie wiem czy to dobry pomysl bo wiadomo teraz waga bedzoe nam sie bardzo szybko zmieniac i nie wiem czy bedzoemy nadazac za dopisywaniem jej do tabeli no i z drugiej strony po co zasmiecac forum tbelkami no nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem to zbedne. Rzeczywiscie nie nadarzymy zmieniac. i wszedzie bedzie tylko tabelka. Lepiej zapytac kto ile przytyl... ja ostatnio 10 kg i na wage narazie nie wchodze(do czwartku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chimerka
od poczatku ciazy +5kg, ewentualnie +4, bo od pewnego momentu zaczelam sie wazyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,kolor jest bardzo wyrazisty,ale ja jednak wolałabym troszke jasniejszy.mysle,ze po paru myciach bedzie ok.ach,nie ma to co\"papryka\".napisałam nawet emila do loleara co sie dzieje,ze nigdzie nie moge ja dostac.,ze jestem zawiedziona,itp.heh,moze w ramach przeprosin przysla mi paprykowa pake :) lady,ja motorem jeszcze nigdy w zyciu nie jezdziłam,a mój D jezdzi juz od 20 lat.sama jestem ciekawa czy nie bede sie bała.juz niedługo mój pierwszy raz,ale tak delikatnie zze wzgledu na mój stan.to sie pewno przestraszyc nie zdaze,bo ten to jezdzi jak szalony na tym swoim\"diable\". ja o kilogramach chce zapomniec,bo tyklo sie stresuje. buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×