Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Gość karusia tak bez zlosliwosci
czyli od tylu,ile nie mieszkam w domu...a po za tym ona nie zna rodziny mojego męża i w życiu mojej teściowej na oczy nie widziała więc nie pisz mi głupot że cierpi wiedząc w co się wpakowałam.A moje dzieci jej mówią na pani bo ją widziały 6 razy w życiu... wyszlas za maz drugi raz i Twoi rodzice nie widzieli rodzicow Twego meza na oczy:o brrrrrrrrrrrrrrr jeszcze raz szacuneczek babo..mysl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjmij do wiadomości ,że nie widzieli !!!!!!!!!moje duże dzieci-swoje wnuki widzieli parę razy w życiu na oczy a mojego męża mieliby oglądać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy męża widzieli ale jego starych nie...po prostu tyle ich to obchodzi co nic podobnie jak nie obchodzi ich to,że moja córka zawsze na dzień babci płacze jak nie ma kto do niej przyjść na przedstawienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karusia tak bez zlosliwosci
wiec to jest chore:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia- niezla ta twoja Michalinka, wielka dziewczynka hahaha a tak pozatym troche nie podobaja mi sie te komentarze pod pomaranczowym nickiem...po co to wszystko?! a u nas tez mowia \"w koncu\" czy \"nareszcie\" co do ciazy ale sa i tacy ktorzy teowrdza ze nie planowalismy haha to smieszne po 7latach zwiazku a tym bardziej ze nie wiedza wogole nic co u nas hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia wez ty wogole jej nie odpisuj i sie nie tłumacz bo i niby po co,pisalas o tym wszystkim zeby tobie było lżej a nie po to by cie ktoś ocenial;)Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karusia tak bez zlosliwosci
anabanana wiesz na czym polega dwulicowosc?:o na tym ze ty tutaj zuczku piszac bedziesz chrzanic o lozeczkack, kolkach i cholera wie czym jeszcze, a nie ujrzysz laskawie kobieto innego problemu:) zenada:o do tego kazda tak mysli ani cholery sie nie wypowie szczerze po ciuciu ciuciu w ciazy jestem kobiety stracilyscie calkim glowe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karusia tak bez zlosliwosci
Vilous ciebie tez to sie tyczy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karusia tak bez zlosliwosci
Violus brr:o obludnico:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczka pomarańce
A ty nie masz nic lepszego do roboty tylko przywalić się do biednej dziewczyny? Skoro jesteś taka hop do przodu, to przynajmniej pisz pod stałym nickiem, a nie pod pomarańczowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karusia tak bez zlosliwosci
kobietko w ciazy..daruje ci twoje humory:D nie kazdy tak jak ty posiada osobowosc kafeteryjna:D wiec... dlaczego sie ukrywasz pod pomaranczowym nickiem Karusiu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheehehe
zaraz bedzie wesolo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheehehe
trolla tutaj mamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno o co ci wogole chodzi, wpadasz na nasz topic i mieszasz! nikt tutaj nie ma ochoty ciebie czutac, nierozumeisz tego??!!! ao czym sobie tu rozmawiamy to nasza sprawa, a jakbys byla madzrejsza to poczytalabys co wczesniej pisalysmy na ten temat, zal mi ciebie najwidoczniej nie masz swojego zycia zemieszasz sie do cudzego.. i tak jak napisala violka taka jestes odwazna to sie zaczernij!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheehehe
mam kilka obliczy:D zalezy kto na co liczy:D lusterko anabana czy jak ci tam:) spojrz szczerze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widać że doprawdy komuś się nudzi. Najlepiej na takie uwagi nie patrzeć i nie odpisywać, bo tylko później można się niepotrzebnie nadenerwować. A tak na takie osoby zlewka totalna ;) Karusia faktycznie Twoja Michalińcia jest spora :) U mnie młoda przez większość czasu układa się miednicowo, czyli tak jak Ty miałaś, ale też i w pozycji główkowej i pośladkowej ;) strasznie się wierci. Mam nadzieję, że do czasu rozwiązania ułoży się jak należy. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karusia tak bez zlosliwosci
dziwie sie to po pierwsze waszemu zacnemu oburzeniu:) 1.ciaza 2.obluda 3.net 4.anonimowosc jasne ale czytajac posty Karusi..czy chociazby jednej..jednej z Was..nie wziela kurwica? bo mnie wziela:) moge o tym mowic? moge:) wiec?:) gdzie jest wasza szczerosc? umarla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzięła, ale nie na karusie, nie na jej dzieci. A na beznadziejną matkę jednego i drugiego i na rodzinę która nic nie robi. Poza tym tak naprawdę w czym masz problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karusia tak bez zlosliwosci
Wy macie problem ni ja, z prawda oko tej kobiecie troche prawdy trzeba a nie pieprzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz oczko ktos tu ma chyba sam problemy ze swoim zyciem i ze soba jezeli tak dynamizuje sie na innych... szkoda sie rozpisywac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i spierdalam w podskokach
:D te co pojely to pojely:D ankabananka lustro i to wewnetrzne:D zalecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i spierdalam w podskokach
oko pogadamy za 10 lat:D sruuu w pizduuu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×