Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

więcej mamy mieć chłopców-tak wynika póki co z tabelki. Ja dziś byłam w pracy zanieść zwolnienie i wszyscy mi mówili ,że wyglądam na chłopca...Nie chcę się chwalić ale rzeczywiście chyba nie wyglądałam tak dobrze w żadnej ciąży.Jestem zaprzeczeniem teorii,że na dziewczynkę się brzydnie i ma się niekształtny brzuch.No chyba,że to lekarz się pomylił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy u was w mieście płaci się za poród rodzinny? Jak tak to ile? I czy najpierw trzeba chodzić do szkoły rodzenia by w waszych szpitalach rodzić z bliską osobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babolki! skoro dzisiaj dzien powrotów- to ja też jak ta córa marnotrawna się zgłaszam- podczytuję regularnie, gorzej z pisaniem Oczko- mam nadzieję, że krówka się udala , u nas w lodówie stoi sobie serniczek pudelkowy, mniam,mniam, ale mam też inne pytanie, kupilaś sobe tą chustę lub kieszonkę do noszenia dzidka, jesli tak to weź opisz tak na sucho co o niej myślisz ? ja sięzastanawiam i stąd moje pytanie jak tak czytam jak pierzecie, prasujecie to mi normalne skóra się podnosi, że ja nic i nic i nic, jakos odłożyłam w mojej świadomości motyw przygotowań - dzisiaj po południu idę do gina i po wizycie mam zamiar się zabrać, moja niechęć chyba powodowana jest tym, że grozi mi cc- i jakoś strasznie się boję, Maćka rodzilam szybciutko sn i przy drugim liczyłam na jeszcze coślepszego - a tutaj łeeeeeeeeee , cc grozi mi z powodu złego ułożenia mlodego co prawda w głębokiej podświadomości liczę na to, że gin powie, że się przekręcił- ale na 99% wiem, że tak się nie stało-tak sie domyślam po ruchach i \"turlaniu\" Nowa- wszystkiego dobrego i naj,naj,naj w okazji urodzinek pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate- ja mieszkam w Pruszkowie i tu będę rodzić- poród rodzinny kosztuje 400zł, wiąże się też z przywilejem, ze potem jesteś na sali dwuosobowej a nie 4-osobowej, i nie trzeba chodzić do szkoly rodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w Krakowie poród rodzinny jest za darmo i nie trzeba chodzić do szkoły rodzenia. może dziewczynki wam się dzidziusie przekręcą ,mnie przekręcił się stosunkowo niedawno też mi lekarz wróżył cc.Ja ze względu na to,że jest to kolejna ciąża zdecydowałabym się na poród pośladkowy lub miednicowy,ale u mnie dziecko leżało poprzecznie a to w ogóle wyklucza poród fizjologiczny.Ale teraz od niedawna jest głową w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też za friko i nie trzeba chodzić na szkołe rodzenia - ja ... byłam cały 1 raz na szkole rodzenia :( żałuje że teraz nie ma czasu ale remont najważniejszy żeby iść w końcu na swoje a nie przesiadywać u teściów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ja już zrobiłam krówkę, stoi w lodówce, wyprasowałam trochę pieluch i pościeli. Coś mi dzisiaj brzuch twardnieje i boli jak na okres :(. Niech on tam jeszcze siedzi. Niech mu się nie śpieszy. Jak miło, że powrót tylu z was :D Serdecznie pozdrawiam :) Miło was widzieć :D Co do USG i tego ułożenia waszych maluszków, to wszystkie mają jeszcze czas, moje tez sie odwróciło stosunkowo niedawno, bo około 35-36 tygodnia ciąży. Lekarz mówił, że naprawdę niewiele dzidziusiów sie nie odwraca. Cały czas zastanawiam się nad ZZO. Kurczę trochę to kosztuję, a z drugiej strony jednak komfort psychiczny. Carmelina i jak się czujesz? Jak cukry? Mam nadzieję, że wszystko w porządku. Napisz jak po USG. Katee, rozstępy niestety nie znikają, stają się bledsze, wygładzają się, ale nie znikają. To są blizny, niestety. Nie ma na nie sposobu :). U mnie nie płaci się za poród rodzinny. W jednym ze szpitali jest taka zasada, że jak chce sie rodzinny to trzeba chodzić na szkołę rodzenia, ale u mnie w szpitalu tak nie ma. Eudaimonia, może skocz albo zadzwoń do lekarza, że tak ci się zrobiło. Izulka, śliczne maleństwo. Esab, Filip ładne imię, kojarzy mi się z małym rozbójnikiem :D Wszystkie Filipy które znam to takie małe kochane chłopaki, które lubią dziewczyny i kombinują ile się da :D. A do przyjęcia, jasne, wracaj :) Karusia, to tylko się cieszyć. Mi też mówią, że wyglądam na chłopaka, ale ja chłopaka mam mieć. Niestety ja w to nie wierzę :D Ja wychodziłam z założenia od samego początku, że dbająca i dobrze czująca się we własnym ciele mama to szczęśliwy dzidziuś. :D Kasia 77 udała się udała :). Nie kupiłam jeszcze tej chusty, cały czas się zastanawiam jaką, czy wiązaną, czy tą taką zwykłą. Nie wiem, nie jestem pewna :). Co do ruchów i turlaniu :D Jak to nazweałaś, to ja tez byłam pewna, że niuniu się nie obrócił, a jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny🌻 Wlasnie wrocilam od gina wszystko ok tylko powiedzial ze nospe mam brac jak mnie juz zacznie bolec nerka a nie 3 razy dziennie bo to powstrzymuje skurcze a ja powinnam juz rodzic hehe U mnie rodzinny 120zl kosztuje i nie trzeba chodzic do szkoly rodzenia,a po porodzie lezy sie na dwuosobowej sali bo tylko takie u nas sa;) Chodze duzo i sie ruszam moze mala w koncu zechce wyjsc na swiat:) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile u was kosztuje ZZO. Viola ty nawet nie wspominaj, bo ja już też mogę rodzić. Ale się zaczynam bać, chcę męża, żeby już tu był. A tak to wiadmo. A nie wiem, czy to tylko dla mnie, ale im bliżej porodu tym bardzoiej jest to abstrakcyjne i niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloooo🖐️🖐️ Ależ dzisiaj powrót dziewczyn .....jak miło:D:D A ja od niedzielnej wizyty w szpitalu odpoczywałam,bo troszku byłam padnieta,leki od nowa biorę,no i dzis juz jest lepiej. Wczoraj wybraam sie do kumpeli,ktora ma salon fryzjerski i odswierzylam swoja fryzurke,bo od tego lezenia w domu mialam burdelik na glowie.Siedzialam u niej 3 godziny i tak mało bo kazałam sie jej streszczac,no bo w koncu powinnam lezec:P Jak skonczyla to nie moglam wstac,taki mialam twardy brzuch,maz po mnie przyjechac dostalam opiernicz,ze sie usralam z tym fryzjerem itp.,mielismy po drodze jechac do H&M zobaczyc czy maja staniku w moim gigantycznym rozmiarze,ale nie dalam rady.Tak mnie bolało brzucho i pachwiny,ze padałam w domciu:(:( Jeszcze mnie kolezanka z dzieckiem odwiedzila,no ale coz nie trafila najlepiej,ja sie cieszylam,bo wszyscy znajomi zapraowani i nie maja jakos czasu mnie odwiedzic,ale lezalam cala jej wizyte,bo co chcialam usiasc to skurcz:( O 20-ej tak mi sie spac zachciało,wiec nie czekajac dluzej myknełam do wyrka,no bo jak sie spac wogole nie moze to taka okazje trzeba wykozystywac.Ale standardowo jak sie polozylam to miejsca znalezc nie moglam,mały kopał niesamowicie,nie mogl sie uspokoic,ma tak malo miejsca a daje czadu,ze ho ho.Wiec musialam wstac bo nie moglam tego wytrzymac,pochodzilam troszku i sie uspokoil,ale ja juz nie moglam zasnac i tak do 6-ej rano znowu:(:(Ale jak maz oszedl do pracy to udalo mi sie przysnac i to az do 12.30 z malymi przerwami,bo jak zwykle ktos co chwila dzwonil i czegos chcial:( Ale i tak i lepiej:D:D:D:D Kobitki co do rozstepow...ja mam na dupsku juz od kilku lat i wiecie co juz ich wogole nie widac,a wszystko powstalo na skutek szybkiej utraty wagi po usunieciu wyrostka,schudlam wtedy 12 kg.a po 3 miechach wrocilo 12+6:D:Dno i dupsko nie dalo rady:P:P:P Ale naprawde juz teraz nie widac,nawet maz sie smieje,ze ja mam jakies zwidy bo on nic nie widzi. Mam tez 4 na prawej piersi,2 sa w czesci dokoldu:(:(a 2 pod piersia,wiec te akurat mnie mniej interesuja.Ale jak to mowi maz maz ciesz sie kochanie ,ze masz tylo tle,zwazywszy,ze tak mcno mi cycki urosly i tak szybko:D:D: Ciesze sie tez,ze nie mam jak narazie ani jednego na brzuchu,ufff tfu tfu tfu A cellullit hmnnnn troszku go jest lekko na dupsku i na udach,ale i tak dziwie sie,ze tak malutko zwazywzy,ze tyle musze lezec,poza tym dziewczyny no co mozemy zrobic,nic bo jak sie ma to w genach to nic nie pomoze aby zapobiec,taki los:D:D: No mam nadzieje,ze dzis dam rade pojechac do H&M,bo kurde nie mam cyckow do karmienia,a poród wiadomo w moim przypadku moze byc codzien:( Za tydzien wizyta u gin,zobaczymy co i jak no i zobaczymy czy pisior nie odpadł naszemu synkowi i jaki duzy juz jest,bo ostatnie usg mialam w 26 tc,moze uda sie ja namowic aby znowu nagrala nam cosik:P:P,no i bede musiala wyczarowac od niej skierowanie na badanie posiewowe na tego paciorkowca gruby B,zeby byc pewna,ze go nie mam tam na dole,bo jak bedzie to wtedy w szpitalu beda wiedziec,ze dzidzi trzeba podac antybiotyk,uffffffffffffffff Ale popisalam...zmykam sie ogarnac......bo siedze w pidzamie A NA POCZTE WYSLALAM MOJE NOWE FOTKI Z NOWA FRYZURA:D:D:D Marzka🌼 Sliczna corcia,sliczne zdjecia z synkiem,piekneeeeee❤️ pozdrowienia dla wszystkich kobitek🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczko-> ja tam sie nie boje wogole,ja juz sie nie moge doczekac jak zaczne czuc jakies skurcze bo bede wiedziala ze juz niedlugo bedzie dzidzia:D:D a na razie to nie mam zadnych przepowiadajacych ani nic nawet brzuch mi jeszcze nie opadl😠 Ja mysle ze ty bedziesz pierwsza bo ty masz wiecej objawów ze mozesz niedlugo urodzic a u mnie sie nie zapowiada,rozwarcie mam na opuszek hehe pozdrowionka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola ja rozwarcie mam takie samo :D. A objawy to bardziej mogą być wydumane, bo się za dużo naczytałam :D. hehehehe :D. Szylusia, nie chcę cię straszyć, ale w H&M nie ma raczej tak dużych staników, ale maja koszulki do karmienia i może z nich będzie rozmiar. Ślicznie wyglądasz :) Kolorek też robiłaś? jejku ja się nie mogę zdecudować na kolor. A coś bym wymyśliła. Co do rozstępów, to ja też bardzo szybko przytyłam, potem szybko schudłam, potem znów przytyłam i znów schudłam. No i mam, ale też już jakoś sobie poradziłam, głównie maściami na blizny. Ale taka moja uroda, wszystkie kboiety w rodzinie mają rozstępy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmelina🌼 A w ktorym jestes tygodniu??? Wiesz co wcale nie jest takie małe,jeszcze troszku napewno przytyje,moja kuzynka 2 tyg.przed porodem jej male wazylo 3 kg.a jak sie urodzilo mialo 3,9 kg.wiec przybralo prawie 1 kg w ciagu 2 tyg.:D:D Poza tym kobieto chcesz urodzic wielkiego dzieciaczka???Jak jest zdrowe to naprawde nie masz co sie przejmowac ta waga bo nie jest zła,a malenstwo nawet jak sie urodzi małe szybko nadrobi,wazne aby bylo zdrowe:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okokokokokok🌼 Hehehehe,no tez mam takie obawy,ze moze nie byc,ale wiesz moze jakis wiekszy pod biustem bedzie pasowal miseczka a obwod sobie jakos przerobie:D:D:D A co do włosów,to tak scinałam i robilam kolorek,taki cieply braz i blond pasma,hehe smieje sie,ze chce ladnie wygladac jak bedzie mi maz robic zdjecia przy porodzie:P:P:P,o ile nie zemdleje:D:D:D U mnie tez rozwarcie na opuszek,ale taki 1 cm.:D:D,zobaczymy za tydzien czy sie cos powiekszylo,bo nadal tam ciagnie i kurczy dziwnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wczoraj zaczął się 37 tc, ale porod prawdopodobnie będzie za 2 tygodnie przez cc, bo mała cały czas ułożona pośladkowo i lekarz powiedział że nikle szanse na obrocenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja we wtorek mam KTG, zobaczymy co na nim wyjdzie. U mnie dzisiaj dzieciątko jak szalone, wariuje w brzuchu, pierwszy raz od dawna. Nie daje mi spokoju, aż mam dosć. Co do stanika, to bardziej problem z miseczką, chociaż bawełnę łatwiej naciągnąć. A obwód można kupić przedłużkę. Ja ci dawałam linka, ale ceny tych staników to około 160 zł, szalona cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmelina, dla twoje spokoju wklejam siatki centylowe płodu. :D 22 tc 374 gram (10 centyl) 575 gram (50 centyl) 754 gram (90 centyl) 23 tc 351 gram (10 centyl) 588 gram (50 centyl) 839 gram (90 centyl) 24 tc 364 gram (10 centyl) 640 gram (50 centyl) 958 gram (90 centyl) 25 tc 409 gram (10 centyl) 726 gram (50 centyl) 1106 gram (90 centyl) 26 tc 483 gram (10 centyl) 841 gram (50 centyl) 1280 gram (90 centyl) 27 tc 584 gram (10 centyl) 983 gram (50 centyl) 1476 gram (90 centyl) 28 tc 708 gram (10 centyl) 1148 gram (50 centyl) 1689 gram (90 centyl) 29 tc 852 gram (10 centyl) 1331 gram (50 centyl) 1915 gram (90 centyl) 30 tc 1014 gram (10 centyl) 1529 gram (50 centyl) 2151 gram (90 centyl) 31 tc 1189 gram (10 centyl) 1738 gram (50 centyl) 2392 gram (90 centyl) 32 tc 1377 gram (10 centyl) 1955 gram (50 centyl) 2634 gram (90 centyl) 33 tc 1572 gram (10 centyl) 2175 gram (50 centyl) 2873 gram (90 centyl) 34 tc 1772 gram (10 centyl) 2395 gram (50 centyl) 3105 gram (90 centyl) 35 tc 1975 gram (10 centyl) 2611 gram (50 centyl) 3326 gram (90 centyl) 36 tc 2177 gram (10 centyl) 2819 gram (50 centyl) 3531 gram (90 centyl) 37 tc 2374 gram (10 centyl) 3015 gram (50 centyl) 3718 gram (90 centyl) 38 tc 2565 gram (10 centyl) 3196 gram (50 centyl) 3880 gram (90 centyl) 39 tc 2746 gram (10 centyl) 3358 gram (50 centyl) 4015 gram (90 centyl) 40 tc 2914 gram (10 centyl) 3496 gram (50 centyl) 4119 gram (90 centyl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okokokok No wlasnie dalas mi linka ,ale bez przesady,nie dosc,ze mam kupic w ciemno nie przymierzajac to jeszcze ryzykowac 160-180 a nawet wiecej pieniadzy:(:( Nie pisze sie na to,bo jak dla mnie za duze ryzyko,poza tym to stanik do karmienia,wiec kurde bez przesady z taka cena:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem i wcale ci się nie dziwie. Bo dla mnie to też bzdura z tą ceną. W ogóle to dla mnie dziwne, przecież nie jesteś jedyną kobietą z takim biustem. Ale to w naszym kraju norma, to samo jest z ciuchami, XS,S,M,L i czasami XL, które jest mniejsze niż nazwa wskazuje. Niby w naszym kraju same filigranki chodzą. Dramat. A może na e-bay, kurczę lipa. bo w f się nie wciśniesz, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no właśnie :D Głupio zapytałam. Jejku mam nadzieję, ze coś kupisz, chociaż trochę netu przeszukałam za takim stanikiem i lipa. Carmelina, to najważniejsze, nic się nie martw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia1978, Okokokokokokoko, Carmelina dziekuje za odpowiedz, dzwoniłam dziśna bakteriologie i panie powiedziały że coś rośnie i że musza dokładnie sparwdzić czy to tylko flora bakteryjna czy też coś poważniejszego, ja na CC sie nie szykuje bo juz mnie raz na dole nacinali wiec niech tną dalej jak bedzie potrzeba, u mnie dopiero 34 tydz., mała bo to bedzie dziewczyna na 100% Blanka jest ułożona główkowo od 29 tyg, i niech tak zostanie Carmelina 🌻 trzymam kciuki by wszystko było dobrze, a jak maleństwo ma 2630 to nie jest takie maleńki, z moją pierwszą córeczka też mi mówili że mała bo waga było podobna w 37 tyg, miara błędu to 200g, a przez 2 tyg napewno jeszcze urośnie, buziaczki dla Ciebie jeśli chodzi o rozstępy to mojego meża bratowje kazał lekarz smarować sie oliwką non stop bo ma okropne na całym brzuchu, i po tygodniu jej zbielały, dla mnie to jakiś cud, mi odpukać póki co nic sie nierobi Marzka G🌻 R🌻 A🌻 T🌻 U🌻 L🌻 U🌻 J🌻 E córeczki Katee u nas ceny są różne, rodzinny do 350 zł do 500zł, lub za frii jak ma sie sale do porodu wykupioną, znieczulenie ZOO 350-500 też zależy od szpitala, a położna do od 350 z brudnowskim do 800zł na Żeleznaj ja jak na dzień dzisiejszy nie mogę sie rozsypać bo lekarza mam z brudnowskiego szpitala a tam remont do 15-08, temu szpitalowi sie przyda, bo warunki do porodu są takie sobie, ale nie o to chodzi, poprostu chce żeby ktoś sie mną zainteresoała, i traktował mnie po ludzku a nie przedmiotowo Kasia 77 ja też jestem w lesie jeśli chodzi o pranie i prasowanie, zostawiam to sobie na sierpień Nowa - spełnienia marzeń 🌻 🌻 🌻 Okokokokokokoko ja polecam ZOO sama chciałam \"zaoszczędzić\" ale mi przeszło po 8 godzinach porodu, znieczulenie dostałam dopiero po 13 godz inaczej nie iwm jak bym kolejne 11 przetrwała, Szylusia duzy rozmiar, mi kiedyś sie marzyło C i teraz mam, a po porodzie i po kramieniu pewnie znów ochlapną do rozmiaru A, oby nie tfu tfu buziaczki dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekinio JA przed ciążą miałam 75 DD :D:D,wiec wiedziałam co mnie czeka,ale nie spodziewałam sie az takiego wzrostu:(:(,bo ciężko jak cholera,dwa arbusy i brzuch,no ale coz nie odetne sobie,ale mam wielki problem ze stanikiem do karmienia,maz sie smieje,ze mi zszyje dwa berety :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też dzisiaj dziewczynki tak ciągnie na dole ,że nie wiem.Do tego te skurcze co chwila.Ledwo jarzynową dzieciom ugotowałam i przed chwilą skończyłam lepić pierogi z mięsem.Zrobiłam z 60 najwyżej zamrożę trochę.Jeszcze muszę poodkurzać ale już padnięta jestem jak nie ja po prostu.Jeszcze rano poszłam na bazar i kupiłam jaśki dzieciom,bo stare wyglądały jak idż i nie wracaj i prześcieradła z gumką do łóżka piętrowego.A jak zobaczyłam kukurydzę ,bób i czereśnie to wracałam z takimi siatami ,że szok. Carmelina--->do 3 kg na 100% dobije zobaczysz.Nic się nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekinio, dzięki własnie tego mi potrzeba, żeby ktoś mi napisał od tej drugiej strony. Boli założenie tego cewnika? Jak późiej wygląda leżenie? U mnie kosztuje 500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×