Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

ale ci zazdroszcze :D kochana mamusia z ciebie :-) aaa i maleńka śliczna widziałam fotke na naszym wspólnym mailu ;) jeszcze raz gratuluje :-) no to która będzie 2 :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzka witaj!!!W którym szpitalu rodziłaś?Nie przypuszczałam,że w niedzielę też wypisują.:-)Ucałuj Julcię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe ktora nastepna... Eudaiomonia-> przyszla mi paczka od tego goscia, w sumie nie czekalam te dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie czuje się całkiem nieźle. Jedynie co to ciągną mnie trochę szwy, bo kroczę jest jeszcze trochę opuchnięte, a że miałam problem w wypróżnieniem to dodatkowo brzuch dokuczał, ale ten problem mam już za sobą ;) Teraz za to cyce dokuczają, nie ma to jak nawał ;) Rodziłam w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym. Mam go pod nosem, a że ciąża już była na tyle donoszona to mogłam tam spokojnie iść. Ale prawdę powiedziawszy to nie polecam, bo strasznie tam ze wszystkim zwlekają. Nie biorą pod uwagę terminu porodu wg ostatniej miesiączki tylko wg jakiś ich obliczeń i USG. Także była tam dziewczyna która była praktycznie 2 tygodnie po terminie i praktycznie nic z nią nie robili, leżała tam od 2 lipca a urodziła 5 lipca i to jeszcze przez cesarkę, bo sn nie szło. Do tego miała zielone wody, a mała pępowinę miała zawiązaną w supeł. W niedzielę nie robią problemu z wypisami w szczególności że jest w Wawie wszędzie pełno. Zresztą jak nic się nie dzieje to w 3 dobie najczęściej wypisują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmałą3
ja bede nastepna!he,he,he marzka,dzieki,ze znalazłas czas i opowiedziałas nam o wszytskim,bo teraz to najciekawsza lektura chyba dla nas wszystkich,oprócz malir,ona woli lektury szkolne,hihihi kurcze,szylusia mogłaby dac znac. gimelka,ja tez miałam okazje zostac na noc u mojej siostry na wsi,ale o nieeee,teraz to ja wole wiercic sie i stekac w swoim łózku. no,ja farbe do kołyski juz odebrałam,tak wiec mam nadzieje,ze juz niedługo bedzie miło na nia znów popatrzec. napisze wam co kupiłam w aptece: linomag sudokrem gaziki spirytus salicylowy,ale w sklepie dokupie jeszcze taki normalny i go rozrobie tantum rosa eferalgan w czopkach dicoflor 30 w saszetkach bepanthenen masc perfecta mama-krem kapusciany do biusty herbatke rumiankowa i koperkowa chcialam kupic soł fizjologiczna,ale to na recepte zastanawiam sie nad nanobase,to na ciemieniuche,ale chyba narazie dam spokój ,bo dosc droga,a moze sie okazac,ze pomoze zwykła oliwka i szczoteczka do włosków no i w koncu kupiłam sobie nowe laczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zakupy masz za soba. Ja uzywam tego kremu do biustu. Fajnie pachnie, tylko zanim go kupilam cycki zdarzyly mi popekac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi nie popekały,w ogole z rostepami mam raczej spokój,ale kupiłam go ze wzgledu na ten wyciag z kapusty,kapucha łagodzi stany zapalne,a to na pewno przyda sie przy nawale pokarmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzka serdecznie gratuluje corci :) I w sumie troszke zazdroszcze, ze masz juz porod za soba, ja sie panicznie boje... no wlasnie a co z szylusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmała jeżeli chodzi o sól fizjologiczną to polecam PHYSIODOSE. Jest tam 12 ampułek po 5 ml, ale można je zamknąć i zużyć w przeciągu 24h, bo inne co można kupić to trzeba od razu zużyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie kiedy ostatni raz Szylusia się odzywała?? Może by tak napisać do niej smsa, czy wszystko w porządku. W końcu po to były zbierane te numery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha,słyszałyscie moze o butelkach dr brown"s???? ja zamówiłam tommee tipee,ale zastanawiam sie takze nad nia.zobaczcie sobie na allegro,one sa takie spcecyficzne,ponoc cuda działaja w razie kolek. tak w ogole to przynajmniej przez 3 miesiace palnuje karmic piersia,ale i tak pozamawiałam buteleczki i smoczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie kiedy ostatni raz Szylusia się odzywała?? Może by tak napisać do niej smsa, czy wszystko w porządku. W końcu po to były zbierane te numery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gimelka - no mówiłam Ci że nie trzeba długo czekać :-) Teraz pokupiłam u gościa dziecisklep (503) dużo pokupiłam za 80 zł ale nie przesadzam żeby dobić do 200 bo jest gratis jakaś tandetna zabawka :p ok mmała :p czekamy :P hihiihihhhh w nowych laczkach pojedziesz do szpitala ? :p :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmala ja mam tommee tippee ale mam tez jedna dr brown, one maja taka slomke jakas w srodku ze niby dziecko sie powietrza nie nalyka i nie ma kolek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euda,ja ci tu dam,tak sie nasmiewac ze STARSZEJ kolezanki,hihihi 1 sierpnia ubieram moje nowe paputki i na pieszo ide rodzic.nie chce mi sie czekac az do 16-tego:) julka,na własnie o ta rureczke chodzi.tylko teraz jak jest z tymi smoczkami,jaki one maja przepływ?wysłałam pytanie do jednej laski,ona ma do sprzedania taka 240 ml,ale czy ten smoczek ma wolny czy szybki przepływ,od którego miesiaca mozna karmic nia dziecko? marzka,bo ta sól to niby jest polecana do przemywania oczu i noska.a ty w jakim celu stosujesz? okko,a ty gdzie nam zaginełas????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurde,ale mi inter muli,wcieło mi posta!!!!! eudo,ja ci tu dam,nasmiewac sie ze STARSZEJ kolezanki. 1 sierpnia ubieram moje nowe paputy i na pieszo ide rodzic,nie chce mi sie czekac do 16-stego:) julka,no własnie,o to rurke chodzi.tylko jaki tam jest smoczek,czy wolny,czy sredni czy szybki?laska ma do sprzedania butelke 240ml,ale nie wiem jaki tam jest ten smoczek,od którego miesiaca. marzka,bo czytałam,ze ta sól to do przemywania oczek i noska .a ty w jakim celu stosujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheeh,no teraz to oprócz eudo , internet robi sobie ze mnie jaja:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmała właśnie do tego celu go stosuje, a potrzebujesz w jakimś innym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny🖐️🖐️ Widzę,że wieści ode mnie nie dotarły:(:(pisałam wczoraj do okokokok,ale moze sms nie doszedł albo zapomniała wam przekazać:( Wczoraj jak wiecie nie wytrzymałam i pojechałam do szpital,bo te skurcze stały sie nie przyjemne i do tego ten dziwny ból jak na okres. Pani doktor mnie zbadała,okazało sie,ze szyjka rozwarta na 1 cm.czyli zaczęło sie cos dziadz,bo do tej pory moja szyjka byla twarda,zamknieta i trzymala jak korek:D Dostalam kroplówke rozkurczowa i jakas na wzmocnienie,bo bylam troszku wykończona po tym wszystkim. Akurat w tym szpitalu gdzie byla i gdzie chce rodzic jest nawał i na pataologi i na poporodowym,dlatego tez dostalam nakaz brania jeszcze 2,5 tyg.fenoterolu i isoptinu,aby zmiejszyc skurcze.Bo gdybym teraz rodzila,a wszystko ku temu szło to nie mieliby gdzie mojego malego wlozyc,bo jest tyle wczesniakow,urodzonym w 29-30-31 tygodniu,ze brak inkubatorow i musieliby mnie wyslac do innego szpitala,a mi sie to nie usmiecha,gdyz w tym maja najlepszy sprzet na oddziale neonatologi,dostali go miesiac temu od fundacji TVN.Wiec dzidzie aja tu rewelacyjna opieke i sprzet do ich ratowania. Na koniec dostałam zastrzyk w dupcie na droge i wrocilismy do domu,z nakazem lezenia ,prawie nie ruszania sie i z nogami do gory,a jakby sie cos dalej dzialo mam wracac,ale maja nadzieje i ja tez,ze wytrzymam jeszcze 2-3 tygodnie............ Noc minęła mi strasznie,wszystko boli,sciegna kolo pachwin to rwa strasznie od tych skurczy i od tego,ze co 2 minuty sie przekrecam z boku na bok,bo nie jest mi wygodnie,no i poza tym nie sypiam:(:( A teraz leze i sie nie ruszam,no tylko do kibelka i aby sie umyc i sie wkurzam i plakac mi sie chce,ze nie tak mialo byc,ze mialam sie cieszyc bedac w ciazy,ze mialam pracowac,ze mialam zyc,jezdzic zwiedzac ,czuc sie super,pokazywac jaka jestesm szczesliwa bedac w ciazy.......................a tu co lezenie ,siedzenie w domu.......dolina A tak fajnie jest pokazac,ze ma sie takie cudne brzusio:( Ehhhhhhhhhhhhh,hormony Wizyte u mojej gin mam za tydzien w srode,zobaczymy co sie dzieje,czy rozwarcie sie nie powieksza..............no i znowu zobacze mojego małego i zy wszystko u niego ok po tym wszystkim.. Uciekam,jak bede mogla bede pisala:( Usciski dla Was wszystkich❤️❤️ Marzka🌼ależ masz fajnie:D:DGRATULACJE raz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn nie nerwuj sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ty sie nie denerwuj :p :p p.s też sobie kupiłam nowe japonki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety,eudo,toc ja sie smieje, nie nerwuje:)ja sama lubie głupawki wygadywac . marzka,nie,nie własnie chciałam twojego potwierdzenia,ze własnie w tym celu. dzieki. no nic,zmykam,mój D zameldował,ze juz wraca do domku,a ja na samych gaciach i staniku paraduje w domu.a miało sie ochłodzic!popadało i teraz tylko duchjota. a za 2 godz.bedzie u mnie psiapsiólka i znów sobie poplotkuje:) co do tego smoczka w tej butelce,to juz wiem,facet mi odpisał.tam tez sa rózne poziomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona Ania 31
dziewczyny prosze o pomoc. odebralam wynik beta hcg i wynosi on 3083. ktory to tydz ? szukam w necie i ile stron tyle interpretacji? moze ktoras pamieta z wlasnego doswiadczenia? dziekuje z gory za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeeeeeee
Przykładowe normy beta hcg: (różne jednostki) Tygodnie ciąży poziom beta hcg 3 5-50 mIU/ml 4 5-430 mIU/ml 5 19-7340 mIU/ml 6 1000-56000 mIU/ml Kobiety ciężarne: 1 tydzień 10-30 U/l 2 tydzień do 100 U/l 3 tydzień do 1000 U/l 4 tydzień do 10000 U/l 5-12 tydzień do 290000 U/l 12-16 tydzień do 53000 U/l 29-40 tydzień do 60000 U/l i jeszcze takie: NORMY DLA PIERWSZYCH DNI PO OWULACJI (DPO-dni po owulacji) Dni po owulacji Zakres hCG inmIU/ml 10 DPO ---- 5 - 50 12 DPO ---- 10 - 100 14 DPO ---- 20 - 200 16 DPO ---- 40 - 400 18 DPO ---- 70 - 800 20 DPO ---- 140 - 1600 22 DPO ---- 180 - 3200 NORMY beta HCG dla poszczególnych tygodni ciąży w licząc od daty ostatniej miesiączki (LP-last period) 3 LP --- 5 - 50 mIU/ml 4 LP --- 5 - 426 mIU/ml 5 LP --- 18 - 7,340 mIU/ml 6 LP --- 1,080 - 56,500 mIU/ml 7 - 8 LP --- 7, 650 - 229,000 mIU/ml 9 - 12 LP --- 25,700 - 288,000 mIU/ml 13 - 16 LP --- 13,300 - 254,000 mIU/ml 17 - 24 LP --- 4,060 - 165,400 mIU/ml 25 - 40 LP --- 3,640 - 117,000 mIU/ml kobiety nie w ciąży:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusia, dobrze ze sie odezwalas. Odpoczywaj sobie i melduj sie co jakis czas:) A co do oczka to rzeczywiscie jej milczenie... Ale czekajmy, na pewno sie odezwie. Mnie znowu cos ciagnie na dole. I znowu mam uplawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej okokoko🌼 ODEZWIE SIE WIECZOREM,BYLA NA WIZYCIE U LEKARZA A POZA TYM MA MEZA PRZY SOBIE:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Marzka, ale Ci zazdroszczę:) Szylusia uważaj na siebie. Karusia, ja staram się zasypiać właśnie z poduszką między nogami i na lewym boku, ale budzę się na plecach albo na prawym boku, a poduszka leży na ziemi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×