Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

witam wzystkie brzuchate i mamusie dlugo sie nie odzywalam bo nie bylo o czym pisac!na ostatniej wizycie u gina dowiedzialam sie ze szpital na wilenskiej Madurowicza ma byc zamkniety od 1 do 14 sierpnia i mala ma nic nam nie odwalic i grzecznie tam sobe siedziec,jakas dezynfekcja czy cos tam takiego. naturalna blondynka=i jak podobal ci sie pobyt w szpitalu?ja tam rodzilam ponad 4 lata temu i juz tam nie chce! a tak w szczegolnosci to GRATULACJE WIELKIE ;-) to ladna dawke ci zaserwowali 2* znieczulenie dobre sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __chimerka__
Dziewczyny - gratulacje dla Was, Naturalna blondynko i Karusiu! Widze Karusia, ze szybciutko do domu wrocilas i strasznie sie ciesze, ze udalo sie bez naciecia. Rowniez tak bym chciala! Mialam zabojczy weekend! Przeprowadzka z BA do Katowic, ale wszystko sie udalo! Ciekawa jestem dziewczyny, ktora zostanie pierwsza sierpniowka, taka faktycznie sierpniowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrtr
tez czekam na PRAWDZIWĄ SIERPNIÓWE:) pierwsza, oryginalną z topiku sierpniówek:P może załozycielka okoko sie postara>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmnnnn Ja wziełam kąpiel w letniej wodzie......umęczyłam sie strasznie.....ide sie polożyć..bo jak stoje albo siedze to cholernie boli mnie na dole,w sensie jakby ktos mnie ciagnal za szyjke chcac ja wyrwac,no i podbrzusze jak leze boli jak na okres............buuuuuuu Ciekawe co to oznacza,moze wiecie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie tak pod wieczor wieczor pobolewa dol brzucha takie ciagniecie ale w miare lekkie ale jest czyli jakimis malymi malutkimi krokami ide do mety:( tylko teraz mala musi siedziec grzecznie i nie robic mamusi na zlosc :) to dobranoc i kolorowych snow w chlodnych pokojach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie tak pod wieczor wieczor pobolewa dol brzucha takie ciagniecie ale w miare lekkie ale jest czyli jakimis malymi malutkimi krokami ide do mety:( tylko teraz mala musi siedziec grzecznie i nie robic mamusi na zlosc :) to dobranoc i kolorowych snow w chlodnych pokojach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki spac nie moge i wstałam.. chyba sie za cos wezme bo inaczej zwariuje !! wiecie co mi sie sniło?? ze wygrałam w totka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam nadzieje wytrwac conajmniej do czwartku... bo wtedy odbieram badania na paciorkowca. Zreszta tak jak mowie - marze o sierpniowym lwie.. a brzuch boli coraz bardziej, no cos jak na okres wlasnie, i kluje w pisi, i cos strzela w kregoslupie i noga cierpnie.. boje sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane :) UWaga Uwaga, mam kolejną wiadmość, ANABANANA POSZŁA DZISIAJ RODZIĆ, OD PIERWSZEJ W NOCY MIAŁA SKURCZE, I OKOŁO 7 ODESZŁY JEJ WODY I POJECHAŁA DO SZPITALA. Trzymam kciuki, mocno mocno :) Ja raczej się nie postaram o bycie sierpniówką, bo mój lekarz idzie 2 sierpnia na urlop i pierwszy sierpnia, to jest ostateczny termin mojego porodu. Brzuch mnie boli niesamowicie, szczególnie rano, jak ten mój mały smok się przekręci tylko na jedną stronę brzucha. Rozstępy wyglądają, tak jakby miały pęknąć. Pieką jak fix. Kurde no to cierpnięcie skonsultuj z lekarzem. To kłucie jest, ja też mam i większość z nas to czuje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje przede wszystkim dla kolejnej rozpakowanej mamusi :*** mnie jakiś czas może nie być - dziś czekamy na wynik kolonoskopii i rezonansu mojej babci która mi właśnie ten domek przepisała co go remontujemy ... nowotwór .... choroba nie wybiera .... i to teraz jak za pare dni ma sie Mikołaj urodzić :( jestem słaba codziennie w szpitalu - babka strasznie schudła i nie umie sama sie poruszać :( smutne :( okokokokokokoko czemu nie odpisałaś mi na sms-ka ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam bardzo. Cały dzień miałam wyłączony telefon, potem od razu odpisałam na kafeterii. Przepraszam. Obiecuję się poprawić. Ty się nie rozpakowuj jeszcze, bo dałam mężowi twój numer, żeby ci napisał jak się dzieciątko urodzi :) Życzę dużo wytrwałości w walce z chorobą babci. I dużo dużo siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to z ogromnymi gratulacjami dodaję kolejne dzieciątko do tabelki :). Właśnie dostałam sms SERDECZNIE GRATULUJĘ :) mamusie 2w1 Pseudo.......wiek.....miasto......data ost.@....termin....płeć dziecka okokokokokokoko ...22...Kraków......18.10....25.07.2008...Chłopiec cocaina83....24.......Wrocław..........24.11....27.0 7. 2008 moniś.........27........Poznań......... 26.10..........1.08.08.....Konrad Avinion.......29........Kraków...........26.10.......... 02.08.2008 nowa08....23........Londyn.......30.10......03.08.2008.. .Dziewczynka annas1987.....21.......Słupsk...........???????......... .04.08.2008 ?????? Kasia 77.......31.......ok W-wy..........30.10......05.08.2008.chłopiec Kosmata_Panika...26,5 ......Kraków.....28.11.......05.08.08 Gimelka......22........lubuskie..........????.......5 -10.08.08....Chłopiec malir..........27........3miasto...........hmm.......... 06.0 8.08 Ola8509.......22.......Łódź...............29.10 .......6.08.08. chłopiec BUDGIE.......30.......Wrocław..........28.10........7. 08.2008 chłopiec anqa81….....26….....Zamość…....... ...01.11......... 07.08.2008 arvena4.....26........UK/Basingstoke...05.11..........08 .0 8.08 kala82........25.......Poznań............. ???? .............9.08.08 pola82........25......ok/Jeleniej Góry....3.11........10.08.2008 evak..........32......ok/Trójmiasta.... .03.11.......10.08.2008 eudaiomonia__22__katowice___18.11.07___ 12.08.2008___BOY anula28.......28.......Wałbrzych.........8.11........15. 08.2008 Julka...........24.......Londyn............9.12......... .15 .08.08 chłopak Katee........20........Radom............9.11.......15 .08.08dziewczynka mmała3.....35......Bydgoszcz.......09.11.......16.08 .08.dziewczynka mama_dzidka...30......Gorlice .........10.11........17.08.08....dziewczynka izagiersz....29........Sochaczew........13.11......19 .08.2008 Beusia.......26.........Dublin..............16.11.... 19.08.2008....Córcia Evi_22........22.......ok.Bydgoszczy...16.11.........2o .08.08 vanilka80.....27.............................15.11...... ...22.08.08 Szylusia......28.......Gdańsk...........19.11....22.08.2 008...CHłOPIEC Justyska1234...30...Wrocław.......15.11...22.0 8.2008 CHłOPIEC LadyMia......26.......Kraków......16.11....22 .08.2008...dziewczynka Pliszka.....25....Kraków/Belfast/Bratyslava...15.11.... 22.08.08 córa briana.........25......Poznań............/////....23 .08.2008. córeczka flamasterka...25.....Nowy Sącz.... 16.11......23.082008 dziewczynka brombabomba...32...Zielona Góra........16.11.......23.08.08chłopiec dwie_kreseczki..24...Gorzów Wlkp.....20.11.....24.08.2008 Synek ewitap........28......Hiszpania..........12.11......24 .08.08..chłopczyk ewcia73.......34.......Wrocław..........17.11.......24 .08.2008 Aloesik........24.........Tarnów...........17.11.......2 4.08.08...synek esab..........26.......Września...........17.11......... . 24.08.08 synek malolepsza...33......kuj-pom.........20.11.......26.08.0 8 dziewczynka ekinio.........29........W-wa............. 20.11.......27.08.08 Gunia222.....22........ok.Kielc...........20.11.......27 .08.2008synuś izulka81......27.......Łódź................20.11........ .27.08.2008 mata78.......29.......Łapy................21.11......... 28.08.2008 podłoga.......25........krk................22.11........ 28.08.2008 córka ngLka.........26.........???.................22.11...... ....29.08.208 guślarka......27.........Warszawa.......23.11.......29.0 8.08 - dz. BETTY-83.....25.........Łódź..............24.11.......30 .08.08..-córka ROZPAKOWANE MAMUSIE : NASZE URODZONE MALUSZKI : NICK..........DP..........PDP.............WAGA.......DŁU GOŚĆ.......IMIĘ Marzka.....3.07.08....17.07.08........2840..........50cm ........Julka kotkaaaa...16.07.08...27.08.08......2300/1960....???.... ...Tomuś/Kubuś Viola27.....25.07.08....24.07.08......3100...........??? ......Vanessa Karusia1978...26.07.08....24.07.08.....4020.....57 cm.....Michalinka naturalna blondynka...22.07.08....23.08.08.....2300....48 cm.... anabanana1983...29.07.08.....01.08.08......3530....57.l....Martynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto treść smsa :) "Mam na imię Martynka urodziłam się o 9.35, ważę 3530, mam 57 cm. Mam czarne wloski jestem sliczna i zdrowa a rodzice w niebowzieci. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Ale tutaj wiesci! Naturalna blondynka-> gratuluje corci!!! Troche sie pospieszyla na ten swiat, ale najwazniejsze, ze zdrowa jest. No i Ty tez pewnie przezylas meczarnie, ale teraz mozesz sie juz cieszyc swoja Natalka. A jak Ty sie czujesz? Jak szwy? Karmisz piersia czy butelka? Ananbanana biedulka nie doczekala sie na meza, bo Martynka postanowila zrobic tacie niespodzianke! Ale bedzie miala to juz za soba. Oczko-> nie doluj sie. Pomysl, ze co ma byc, to bedzie. Dalas rade 9 mcy, to dasz i te 3 dni. Trzymam mocno kciuki! Eudaiomonia_> Ty tez sie trzymaj kochana, tak Ci sie radosc przepalata ze smutkiem. Lece na maila oblukac Mala Karusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze, Martynka sie juz urodzila! ANABANANA-> GRATULUJE Z CALEGO SERCA!!!! No i jak szybko poszlo: o siodmej odeszly jej wody, a o 9.35 urodzila sie dzidzia. ja tez tak chce! Kurcze dziewczyny, zaczynam Wam zazdroscic, ze macie to juz za soba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie juz do mojej lekarki ne wybieram. mam zapisana wizyte na srode ale nie pojde. Nie mam juz sily, zreszta za duzo juz kasy tam stracilam zeby na 2 dni przed porodem jeszcze jej bulic. Do tego wejdzie jeszcze KTG i USG i 200 zl nie moje. Nie ma frajerow! teraz trzeba myslec o wydatkach na dziecko a za 5 minut badania. Teraz chodze juz do szpitala na wizyty i KTG (darmowe na NFZ) i w czwartek tez mam isc. Mozeliwe ze mnie juz zostawia. Ja raczej bede sierpniowka, nie rodz sie dziecka w 2 godziny przeciez...wiec nawet jakby mnie zebralo w czwartek to w piatek dzidzia sie wykluje. Zreszta ja juz nic nie planuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dostałam eska od anababany !!!Super!!!Gratulację!!!!Tabelka nabrała tempa.A zauważyłyście,że same dziewczynki oprócz Kotki mamy? oczko--->3maj się jeszcze dzielnie! eudaiomonia--->współczuję z powodu babci...trudna sytuacja zważywszy na ciąże... jutro wrzucę na maila nowe zdjęcia małej...Idę z nią dziś po południu na pole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia, powiedz mi gdzie kupiłaś ten pajacyk tygryska :). Strasznie nam się podoba. W ogóle śliczne to twoje dzieciątko :). Kurde no, ja mam obowiązkowo ktg i wizyty, ale chodzę teraz do znajomego lekarza na NFZ, także nie płacę. A muszę, bo ponoć przenoszona ciąża jest pod szczególną troską. Także jak trzeba to trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia- mala jest bombowa! Sliczna i duza. Ja nie wiem jak Ty ja urodzilas bez pekniecia... Kurde no, masz racje z tymi wizytami prywatnymi. A z porodem, to nigdy nic nie wiadomo, zobacz Anabanana! W 2,5 godz. mala byla na swiecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __chimerka__
Gratulacje dla Anabanany! Zaczelo sie pelna para:) Oczko - ja pewnie przenosze kupe czasu, bo zadnych przepowiadaczy nie mam. Jak wnoslilismy rzeczy do mieszkania, a jest w kamienicy na pierwszym pietrze wiec zero windy i schody dluuuugie to przebieglam w gore i w dol chyba ze 20 razy i nic, totalnie nic! Wiec moj termin 17 sierpnia przeciagnie sie chyba na wrzesien:) Dzis usg i jestem ciekawa ulozenia malej, obstawiam posladki, niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okokokokokokoko dziękuje - ja do 11 na 100% sie nie rozpakuje a termin z ost miesiączki mam na 25 sierpnia więc ... mój mąż mówi że jak wytrzymam do tego 25 to będzie pożądne bzykanko :p hhehh no anabana gratulllllaaaaccccjjjjjeeeeeeeeeee :D Karusia oczko ma w 100% racje mała jest śliczna i kochaniutka :D i od razu taka mała modnisia :D ten pajac jest naprawde rewelka tygrysica mała :) Hehe wasz kochany tygrysek aż zazdroszcze że już jest z wami ... Ja będe czekać do 11 a potem ide rodzić ( jak wytrzymam ) ... no i babcia moja czeka na prawnusia pierszwy raz zostanie prababcią więc czekam razem z moją babcią ( ja na mojego kochanego pierwszego synka jak sie urodzi dziewczynka nie zdziwi mnie to już ważne żeby zdrowe :p No a moja babcia na prawnuczka czeka ) !!! Dzięki za miłe słowa kochane to daje siły :) No no no zauważyłam same dziewczynki :p Ale co tam okookokokoko zaniedługo urodzi Mikołaja i ja pewnie też już zaniedługo urodze Mikołaja :D więc będą i chłopcy w naszej tabelce :p P.s zmieniła sie płeć u kogoś niż miała być przewidywana ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie Gratulacje!!!🌻 Tabelka nam teraz szybko rośnie:) A u mnie nic się nie dzieje, mała się nie obraca, tak że 7.08 na wizycie się dowiem czy będę miała cc... My żeśmy wymalowali wczoraj nasz pokój:D, dziś jeszcze umyłam okno, ale wiesza firanki mąż, bo wogóle się na mnie wydarł że umyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no anabanana szybciutko urodziła,jak widzicie nie ma reguły,ja rodziłam trzecie od 2 w nocy i umęczyło mnie gorzej niż przy drugim ale to byla wina tej zakichanej szyjki ,że nie chciała puścić o ten głupi centymetr no i wagi dziecka.Bóle parte 2 godziny a przeć nie można to mnie tak zmęczyło.Będzie dobrze i trzeba tak myśleć...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabanana GRATULACJE!!! super ze masz to juz za soba i twoj szkrab jest z wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __chimerka__
Karusia - w ogole to widze, ze w swietnej formie jestes! Tyle sie slyszy o depresji poporodowej, a Ty na full obrotach, z mala na dwór. No proszę... Tesciowa mi powiedziala, ze przez dwa tygodnie raczej z domu sie nie rusze, ale oczywiscie jak bedzie oki to nie zamierzam siedziec w chacie. Jak dlugo w ogole bylas w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjj🖐️ Anabanana❤️ GRATULACJE...........SUPER,ZE JUZ PO WSZYSTKIM,CZEKAMY NA WIEŚCI:D A ja dzis po ciezkiej nocy,brzucho bolało,nie moglam znalezc miejsca aby bylo lepiej i tak do rana,a rano o 9.30 obudzil mnie mąz:D:D,wiec juz jestesm spokojna wlasnie zaczął urlop,jutro wizta u gin i zobaczymy czy skurcze rozwieraja szyjke czy trzyma jak kłódka i bede sie mećzyc jeszcze sporo czasu............. A co do bóli,to tak jak pisalam ledwo chodze boli caly dól jakbym zaraz miala dostac okres i ciagnie strasznie i kurde niewiem czy tak ma byc czy co jest nie tak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bóle jakbym miała dostać 10 okresów na raz , kłuje w cipce na samym dole jakby ktoś wbijał paczke gwoździ i ogólnie takie ciągnięcie na dole :( :o nieprzyjemne okropniaście !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×