Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Jeśli się do piatku nie urodzi to zrobią cc. A to dlatego, żeby w razie czego nie męczyć mnie oxytocyną. Spróbujemy jak się nie da to wtedy pewnie cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Oczko - dzielna dziewczyna z Ciebie! Dasz rade! Ja mam usg w srode, zobaczymy ile moja Zuzina urosla. Pamietasz moze ile Twoj Mikolaj wazyl w 32tc? Zuzia wowczas 1900 gram wiec moglabym to jakos realtywnie odniesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimerka moj w 32 tc wazyl cos 1700 chyba :) oczko ja tez w Ciebie wierze, ze dasz rade :) Cesarka to wcale nie jest taka super sprawa, mnie juz tu uswiadomili :o ale ja nie mam wyjscia... ide w czwartek pod noz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka sa dwie szkoły co do cc... moja mama miła i jest zadowolona a kolezanka raczej nie.. ale mysle ze jest to juz tak bezpieczny zabieg ze nie ma sie czego obawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata_23
Czy ktos ma termin na koniec sierpnia? I ile wazy juz wasze dziecko? Ja jestem w 36 tygodniu i wczoraj bylam u lekarza i powiedzial ze dziecko na dzien dzisiejszy jest spore wazy niecale 3kg i powiedzial ze moze jeszcze troche urosnac i przybrac na wadze i zebym sie raczej nastawila na dluzszy i meczacy porod bo dziecko bedzie spore! Troche zaczynam sie bac porodu!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! przede wszystkim gratulacje dla Karusi i Violi. Melduje sie nierozpakowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata_23 Twoja dzidzia waży normalnie,tzn.nie jest jakims wielkim dzieckiem i dziwne,ze twoja lekarka tak twierdzi,wklejam raz jeszcze wage dzieci w danym tygodniu,zobacz sobie i sie nie stresuj,bo wielkie nie jest:D:D: O już znalazłam. Trzymaj 10 centyl oznacza drobne dzieciątko-90 oznacza duże a 50 średniaka 22 tc 374 gram (10 centyl) 575 gram (50 centyl) 754 gram (90 centyl) 23 tc 351 gram (10 centyl) 588 gram (50 centyl) 839 gram (90 centyl) 24 tc 364 gram (10 centyl) 640 gram (50 centyl) 958 gram (90 centyl) 25 tc 409 gram (10 centyl) 726 gram (50 centyl) 1106 gram (90 centyl) 26 tc 483 gram (10 centyl) 841 gram (50 centyl) 1280 gram (90 centyl) 27 tc 584 gram (10 centyl) 983 gram (50 centyl) 1476 gram (90 centyl) 28 tc 708 gram (10 centyl) 1148 gram (50 centyl) 1689 gram (90 centyl) 29 tc 852 gram (10 centyl) 1331 gram (50 centyl) 1915 gram (90 centyl) 30 tc 1014 gram (10 centyl) 1529 gram (50 centyl) 2151 gram (90 centyl) 31 tc 1189 gram (10 centyl) 1738 gram (50 centyl) 2392 gram (90 centyl) 32 tc 1377 gram (10 centyl) 1955 gram (50 centyl) 2634 gram (90 centyl) 33 tc 1572 gram (10 centyl) 2175 gram (50 centyl) 2873 gram (90 centyl) 34 tc 1772 gram (10 centyl) 2395 gram (50 centyl) 3105 gram (90 centyl) 35 tc 1975 gram (10 centyl) 2611 gram (50 centyl) 3326 gram (90 centyl) 36 tc 2177 gram (10 centyl) 2819 gram (50 centyl) 3531 gram (90 centyl) 37 tc 2374 gram (10 centyl) 3015 gram (50 centyl) 3718 gram (90 centyl) 38 tc 2565 gram (10 centyl) 3196 gram (50 centyl) 3880 gram (90 centyl) 39 tc 2746 gram (10 centyl) 3358 gram (50 centyl) 4015 gram (90 centyl) 40 tc 2914 gram (10 centyl) 3496 gram (50 centyl) 4119 gram (90 centyl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata_23
Szylusia Dzieki za te informacje:) a jak tam moze ktos wie czy to prawda ze jak brzuch sie obnizy tzn ze za jakies 2-4 tygodni sie urodzi ? Czy to tylko takie przypuszczenia? Bo wyczytalam to w paru gazetach:) i sie zastanawiam:) Bo ja mam termin na 27 sierpnia a brzuch od paru dniu mam nizej to jesli prawde pisza tzn ze urodze raczej przed terminem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Oczko - 2100 -2200 w 32tc, a teraz 4kg to moja Zuzia 3700-3800 będzie wazyc w 40tc. Ja pierdziele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Chociaz wg tej tabeli niecale 3,5kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja nadal 2w1 i tez narazi nie czuje sie na porod... Karusia GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! buzaki dla ciebie i malej Misi!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) jeszcze przed spankiem zajzałam. no to moja zosienka to zapowiada sie na kruszyne,ledwo ponad 3 kg jej wychodzi na czas porodu. karusia przysłała mi zdjecie małej.o rety,jaka sliczniutka,he i juz smoka cyca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka mamuśki ;) Dawno nie zaglądałam, ale to dlatego że teraz jestem jeszcze w Zabrzu u rodziców i jakoś nie bardzo mam kiedy wejść i poczytać. Gratulacje dla kotki, Violi i Karusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja nadal w dwupaku. Cisza. zero skurczów, nawet już brzuch praktycznie nie twardnieje, mąż mówi, że ma wrażenie, że w tej ciąży będę już zawsze. Zobaczymy jak się rozwinie. Karusia dzisiaj pisała, że pewnie wyjdzie we wtorek i wtedy do nas zawita. Pozdrawia nas wszystkie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:) Zajrzałam na Wasz topik bo ja miałam termin na 4 sierpnia rok temu a 28 lipca 2007 urodziłam cudownego synka. Wspominam to z wielkim wzruszeniem tym bardziej że dziś oficjalnie obchodziliśmy roczek Kubusia. Minęło to bardzo szybko i ten rok był wypełniony tyloma wydarzeniami: narodziny, pierwszy uśmiech, pierwsze ząbki, pierwsze mama itd. Dziś Kubuś sam już chodzi, sam też zdmuchnął świeczkę na torcie, gładzi sie po brzuszku jak coś mu bardzo smakuje, pokazuje paluszkiem na stół i mówi chcesz żeby mu dać coś do jedzenia, ma 6 ząbków i uwielbia brum, brum - za kierownicą mógłby siedzieć godzinami:) Było też i cięzko, ale Kubuś wynagradza wszystko. Życzę Wam lekkich porodów , zdrowych Maluszków i oczywiście satysfakcji z bycia Mamami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama i ja - dziekujemy !! wiadomo ze macierzynstwo to pasmo wielu doswadczen ale kiedy taki mały szkrab sie usmiechnie .. nawet najgorsze smutki gdzies odchodza :) my własnie pozeganlismy gosci , wiec teraz czas na odpoczynek... a na dodatek te skurcze przepowiadajace zrobiły sie bolesne i czuje ze spana dzis bede nici...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama i ja-dziekujemy:) dziewczyny,ale ja \"zjarana jestem\",rety, nie bedac w ciazy nie byłam tak opalona /naturalnie/jak teraz! pojechalismy motocyklem nad wode,popływalismy łódka,połazilismy,posiedzielismy na kocu,dzieciaki miały frajde,oni pojechali z moja siostra i w sumie to zrobilismy im niespodzianke ta wizyta. na prawde było super! ciekawe dlaczego karusia tak długo zostaje w szpitalu,musze jutro do niej zaesemesowac. Marzka,viola,a jak tam wasze małe smerfy???jak sobie radzicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi sie fuksło,tak od niechcenia zalicytowałam na allegro osłonki AVENTA,no i nikt poza mna nie zalicytował i z kosztem przesyłki bede je miała za 10zł.w aptece pytałam to kosztuja ponad 16zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane, maz wlasnie wyjechal... wraca w sobote a ja i mala mamy przykaz od niego sie nierozpokowywac ;-) mam nato nadzeje haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski! Nie mozna Was nawet na dwa dni zostawic, bo zaraz dzieci rodzicie:) KARUSIA-> OGROMNE GRATULACJE URODZENIA CORCI I 1000 BUZIAKOW DLA WAS DWOCH! Czekamy z niecierpliwoscia na osobista relacje i zdjecia Michalinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Karusia GRATULACJE!!!! OCZKO trzymam kciuki cobyś do piątku rozpakowała sie samoczynnie. Co do wielkości bąbelka - dasz radę znam drobne dziewczyne, które rodzily 4 - 4,5kg ( bez specjalnych problemów), byle Mikołaj zbyt dużej główki nie miał. wierzę w Ciebie do piątku jeszcze 4 dni ---- POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry A co tu dzisiaj tak cicho? Poszlyscie wszystkie rodzic? :P ja jem kanapke z chrzanem, dzis ide zrobic pierogi z kapusta i grzybami, na kolacje tez zamawiam chinszczyzne. ehhh dlugo juz tak nie pojem wiec musze sie pocieszyc :) Tez czekam na wiesci od Karusi jak jej porod przebiegal i w ogole co tam slychac... mama-i-ja - pozdrawiam :) mmala a ja w taki upal unikam slonca jak niczego innego, caly weekend siedzialam w domu a potem w wannie z zimna woda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie !! ale ja dzis pospałam, normalnie ja za wszytskie czasu czuje sie wypoczeta :) oczko jak tam u ciebie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, gratulacje wszystkim mamom ktore maja juz swoje pociechy !!!!!!!! u mnie wszystko w porzadku - spie b dobrze, czuje sie tez, jeszcze pracuje - juz prawie wszystko mam tylko ze nierozpakowane i niepoprane - to czeka w swojej kolejce :) czasami pobolewa mi dol brzucha tez tak macie ? jest to tepy bol do zniesienia i sama nie wiem czy to sa skurcze ? Taki sam bol mam w nocy jak chce sie przewrocic z jednego boku na drugi - lekarz mowi ze to normalne bo wszystko sie rozciaga i przygotowuje do porodu. A co tam u was jak po weekendzie ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilka80 ja mam czasami takie klucie w podbrzuszu jakbym miala okres dostac, no i brzuch twardnieje ale to juz nie boli. Podobno normalna sprawa na tym etapie ciazy bo macica sie szykuje do porodu itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloo🖐️ Ja melduje,ze nadal w dwupaku:D:D Aczkolwiek juz wczoraj mialam coraz mniej na to nadziei,od soboty wieczor mam multum skurczow,miezrylam sobie w sobote przez 2 godziny byly co 8-7-6- minut,a wczoraj jak sie nie ruszalam,w sensie lezalam w wyrku co 6 minut.ehhhhhhhhhhhh mialam juz ich dosc,ale nie nasilały sie tylko plecy przy nich bolały:( Jestem padnieta,cala noc sie krecilam brzuchol bolał mały sie wsciekał,no bo jemu tez niebyt fajnie musi byc jak go ta macica tak sciska.Plecy bola bo cala noc na nich,bo na bokach przy skurczach bolało bardziej:( Dopiero wyczłapałam sie z wyrka,udało mi sie troszku rano przysnac,ale plecy nie daly duzo............. Teraz siedze i szlak mnie trafia,bo przejde kawalek z pokoju do lazienki i juz brzuchole twardy i do tego boli na dole jak przed okresem i sciegna w pachwinach daja o sobie znac:P Dzis obiecalam,ze sobie poleze caly dzien jak dam rade z tymi plecami,bo maz na sluzbie wiec do jutra musze dac rade,a najlepiej do czwartku,bo w srode wizyta u gin ,wymaz na paciorkowca bede miala robiony,no i dobrze by bylo gdybym wynik miala zanim traife do szpitala. Powiem Wam mam juz dosc,wszystko mnie boli przez te notoryczne skurcze,juz bym chciala(za 3 dni)zaczac sie rozpakowywac,a nie taka meczarnia...goraca jak cholera wyjsc nigdzie nie moge ehhhhhhhhhh Ale jak do czwartku dam rade,to od piatku z mezem dzialamy aby wydobyc mlodego ze mnie,bo ja juz naprawde sily nie mam przez te cholerne skurcze,ktore sobie postanowily nie rozwijac sie i mnie pomeczyc:(:( zmykam cos zjesc,bo glodnam jak cholera.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa eudoimonia🌼 bedzie teraz rzadziej na kafe,ma chora babcie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×