Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Hehehe, od rana, od rana. Własnie wiem, odpoczywałam oglądałam sobie coś w tv. :) Teraz zamówiłam jedzonko dobre, to troche relaksu. Już jest lepiej. Mam jakieś napady paniki. Za cholerę nie chce przenosić. Współ,czuję kobietom, które rodzą np tydzień po terminie. Właśnie nie mam białej czekolady. Mam tylko ptasie mleczko, fujjj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okokokokko🌼 Wiesz arazie nie biore sobie nic do glowy,bo musze do wtorku wytrzymac,a potem moge sie stresowac wynikami,nie dzwonie nigdize bo nie chce sie martwic. W srode mam wizyte u gin to bede wiedziala o co chodzi,a najlepsze jest to ,ze od 3 miechow zawsze cos wychodzi mi w moczu,jak nie liczne bakterie to bardzo liczne i leki nie pomagaja,a teraz ta krew......poza ty nic mnie nie boliani nerki,ani jak sikam nic zero tak jak zawsze..... Ide sie polozyc...cos brzuchol zacyzna ciagnac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ!!!! ale świetne nowiny od rana,az mnie dreszcze przechodza,super,super,super! VIOLA,GRATULACJE!!!! KARUSIA,TRZYMAM KCIUKI!!! OKKO,ZYCZE PORODU PO 18-STEJ:) a my dzis bylismy do południa w urzedzie załatwic sprawe uznania dziecka przez ojca.tak wiec zosia bedzie nosic nazwisko swojego tatusia.a ten jaki dumny!:) tak w ogóle to zachcialo mi sie spaceru i poszlismy na pieszo.zeszło nam ponad dwie godziny,ja ledwo dotarłam do domu.teraz jeszcze odczuwam skutki uboczne tej wyprawy,w dodatku w upale. jutro mamy gosci,tak wiec laby nie ma. brombabomba,ja tez momentami swiruje od tego czekania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLABOGA! Nie wierze!!!!! Viola-> G R A T U L A C J E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Karusia_> rodz bezbolesnie i wracaj do nas szybko z Michalinka! Okoko-> nie swiruj tylko czekaj grzecznie na meza! Ja spadam, bo jestem w pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu widze ze cos sie tu zaczyna dziac viola GRATULACJE!!!!!!!!!! karusia 3mam kciuki za ciebie i Misie!!!!!!!!!!!!! ja jeszcze nadalw dwupaku ale juz nie wyrabiam dzis u mnie wielka duchota wrocilam wlasnie z mezem z maista, kupilismy zamrazare wiec zaraz sie chyba do niej zapakuje... a stopy mam slonowate ;-) tak mi dzis spuchly pierwszy raz... nasmarowalam je mustela do zmeczonych stop i ide sie legnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu dziś się dzieje... viola GRATULACJE!!! Karusia powodzenia i bezbolesnego porodu.. hmm a może już jest po wszystkim oczko i tobie szybkiego rozpakowania :) ja wam powiem ze i ja dziś się dziwnie czuje, cała noc nie spałam, miałam mdłości, rano biegunkę i na dodatek skurcze ale nieregularne.. a teraz cały czas twardnieje mi brzuch... poszłam dziś do miasta i ledwo doszłam tak mnie podbrzusze bolało ze musiałam co chwila przystawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za pustki??? czy wszystkie rodzą ???? :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś chyba jest w powietrzu.......... Bo ja dzis czuje sie jak na poród.... Ostatnia tabletka wzieta o 15-ej,a ja juz umieram.... Bylo ok,ale od jakiejs 1,5 godziny bola pley,ale nie na samym dole.....mlody walnal mnie chyba w nerke bo tak mnie zaczelo w tym miejscu bolec,ze az powietrza nie moglam zlapac i sie poplakałam pierwszy raz z bolu.... A teraz brzuchol boli na dole jak tylko sie rusze,nawet nie moge stanac tak boli i ciagnie,ale skurczy mam malutko ....... Siku biegam natomiast wiecej:( Cholera jasna ja musze wytrzymac chociaz do niedzieli rano jak mz wroci i wtedy musze zdazyc urodzic do poniedzilaku do 6.30:P:Paby maz mogl jechac na sluzbe...hehehe nie no tu zartuje bo mam nadzieje,ze w takim przypadku to by ktos go zastapil Ale mowie wam czuje sie fatalnie.........moze to tylo chwilowe ale wszystko nagle naraz...wzielam dwie no-sy forte aby troszku sobie ulzyc i mam nadzieje,ze mi lekko posci i bede mogla chociaz sprawdzic czy wszystko w torbie do szpitala juz mam ałłłłłłłłłłłłłłł moje plecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie wszystkie sie chyba pojechaly rozpakowywać ;-0 ja właśnie wróciłam z usg i tak mi jakoś nieswojo miejsca nie mogę sobie znaleźć Mowię wam babeczki ten moj mały brzdąc to jakis ufoludek będzie wielka głowa a reszta jakaś taka mikra tylko jak ja ta głowę urodzę??? oczko daj znać czy juz pojechałaś czy sie meżem nie możesz nacieszyc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusia--------> biedactwo, mam nadzieje, że Ci troche przejdzie i doczekasz sie męża trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc kobitki szylusia spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co która już rozpakowana ? ;) trzymam kciuki kochaniutkie i spadam nyny papapapa mam nadzieje że jak już sie rozpakujecie dacie znać - po to były te nr telefonów na wspólnym mailu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim ja juz po sniadanku, kawce i ogolnie biore sie z mezem za sprzatanie :) Szylusia wspolczuje, ze tak sie meczysz i naprawde mam nadzieje, ze wytrzymasz i doczekasz meza jeszcze 2 w 1 :) za okoko tez trzymam kciuki, moze po wczorajszej wizycie meza cos sie zaczelo dziac :D kurde no a Ty co tak szybko wstajesz ? :) wszystkie macie jakies objawy porodu a u mnie cisza, brzuch nie boli, nie stawia sie, szyjka zamknieta i zaklejona i kilka dni temu na badaniu miala 4 cm !!!! haha wiec pewnie gdyby nie moja cesarka w czwartek to bym jeszcze przenosila :o a najgorzej to chyba przenosic w taka pogode :o pozdrawiam i milego dnia wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie tu dzieje na naszym topiku!!!! Akcja rozpakowywanie trwa :) Viola- gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌼 Karusia - oby porod byl lekki, szybki i bezbolesny 🌼 oczko- bez paniki, wszystko bedzie dobrze, trzymam kciuki 🌼 ciekawe czy ktoras z Was urodzi jutro w moje urodzinki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __chimerka__
Witam witam! Ja of kors wciaz 2 w 1 i jakos nie czuje zadnych przepowiadaczy. Czlowiek znika na dwa dni, a tu kolejna dzidzia, a druga w drodze:) Jesli ktos ma jakies namiary na Karusie to dajcie pliiiiiz znac co sie dzieje... Pozdrawiam i zycze super soboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjjjjj Wiesci od Karusi❤️ DZIŚ RANO O 6.30 URODZIŁA CÓRECZKE WAGA 4020 G. 57 CM.DLUGA,10 PUNKTOW W SKALI APGAR.WSZYSTKO OK,NIE CIELI JEJ,ANI NIE PEKLA,Z PORODOWKI SZLA SAMA O WLASNYCH NOGACH,ALE LEDWO JA WYPARLA Wowwwwwwwwwwwwwwww GRATULACJE RAZ JESZCZE❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusie 2w1 Pseudo.......wiek.....miasto......data ost.@....termin....płeć dziecka okokokokokokoko ...22...Kraków......18.10....25.07.2008...Chłopiec cocaina83....24.......Wrocław..........24.11....27.0 7. 2008 anabanana1983.. 24 ..ok.Nowej Soli 24.10 ....01.08.08..Dziewczynka moniś.........27........Poznań......... 26.10..........1.08.08.....Konrad Avinion.......29........Kraków...........26.10.......... 02.08.2008 nowa08....23........Londyn.......30.10......03.08.2008.. .Dziewczynka annas1987.....21.......Słupsk...........???????......... .04.08.2008 ?????? Kasia 77.......31.......ok W-wy..........30.10......05.08.2008.chłopiec Kosmata_Panika...26,5 ......Kraków.....28.11.......05.08.08 Gimelka......22........lubuskie..........????.......5 -10.08.08....Chłopiec malir..........27........3miasto...........hmm.......... 06.0 8.08 Ola8509.......22.......Łódź...............29.10 .......6.08.08. chłopiec BUDGIE.......30.......Wrocław..........28.10........7. 08.2008 chłopiec anqa81….....26….....Zamość…....... ...01.11......... 07.08.2008 arvena4.....26........UK/Basingstoke...05.11..........08 .0 8.08 kala82........25.......Poznań............. ???? .............9.08.08 pola82........25......ok/Jeleniej Góry....3.11........10.08.2008 evak..........32......ok/Trójmiasta.... .03.11.......10.08.2008 eudaiomonia__22__katowice___18.11.07___ 12.08.2008___BOY anula28.......28.......Wałbrzych.........8.11........15. 08.2008 Julka...........24.......Londyn............9.12......... .15 .08.08 chłopak Katee........20........Radom............9.11.......15 .08.08dziewczynka mmała3.....35......Bydgoszcz.......09.11.......16.08 .08.dziewczynka mama_dzidka...30......Gorlice .........10.11........17.08.08....dziewczynka izagiersz....29........Sochaczew........13.11......19 .08.2008 Beusia.......26.........Dublin..............16.11.... 19.08.2008....Córcia Evi_22........22.......ok.Bydgoszczy...16.11.........2o .08.08 vanilka80.....27.............................15.11...... ...22.08.08 Szylusia......28.......Gdańsk...........19.11....22.08.2 008...CHłOPIEC Justyska1234...30...Wrocław.......15.11...22.0 8.2008 CHłOPIEC LadyMia......26.......Kraków......16.11....22 .08.2008...dziewczynka Pliszka.....25....Kraków/Belfast/Bratyslava...15.11.... 22.08.08 córa briana.........25......Poznań............/////....23 .08.2008. córeczka flamasterka...25.....Nowy Sącz.... 16.11......23.082008 dziewczynka naturalna blondynka...31.....Łódź.....17.11.......23.08.2008...córka brombabomba...32...Zielona Góra........16.11.......23.08.08chłopiec dwie_kreseczki..24...Gorzów Wlkp.....20.11.....24.08.2008 Synek ewitap........28......Hiszpania..........12.11......24 .08.08..chłopczyk ewcia73.......34.......Wrocław..........17.11.......24 .08.2008 Aloesik........24.........Tarnów...........17.11.......2 4.08.08...synek esab..........26.......Września...........17.11......... . 24.08.08 synek malolepsza...33......kuj-pom.........20.11.......26.08.0 8 dziewczynka ekinio.........29........W-wa............. 20.11.......27.08.08 Gunia222.....22........ok.Kielc...........20.11.......27 .08.2008synuś izulka81......27.......Łódź................20.11........ .27.08.2008 mata78.......29.......Łapy................21.11......... 28.08.2008 podłoga.......25........krk................22.11........ 28.08.2008 córka ngLka.........26.........???.................22.11...... ....29.08.208 guślarka......27.........Warszawa.......23.11.......29.0 8.08 - dz. BETTY-83.....25.........Łódź..............24.11.......30 .08.08..-córka ROZPAKOWANE MAMUSIE : NASZE URODZONE MALUSZKI : NICK..........DP..........PDP.............WAGA.......DŁU GOŚĆ.......IMIĘ Marzka.....3.07.08....17.07.08........2840..........50cm ........Julka kotkaaaa...16.07.08...27.08.08......2300/1960....???.... ...Tomuś/Kubuś Viola27.....25.07.08....24.07.08......3100...........??? ......Vanessa Karusia1978...26.07.08....24.07.08.....4020.....57 cm......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia Gratulacje!!!!!!!!!!!!! Ale Ci zazdroszczę, ja to jeszcze z miesiąc pewnie poczekam:( Meeeee..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne gratulacje dla Violi i Karusi,Oko szybkiego porodu i jak najpiękniejszych wspomnien z tego wyjątkowego dnia który z pewnaoscia juz nadchodzi!!!!!Dziewczyny wam wszystkim życzę zdrowych maluszków i szybkiego powrotu do domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super wiesci!rano juz dostałam sms od karusi,tak sie ciesze z kolejnego topikowego dzidziusia:) ja wczoraj w dzien i w nocy czułam sie tak fatalnie,ze momentami tez myslałam,ze to juz na mnie czas. ale pewno nie urodze wczesniej anizeli w sierpniu,tak jak jest mi to dane. zmykam smazyc kotelty,dzis mamy gosci. papapa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata_23
Witam! Widze ze tu sa dziewczyny ktore maja termin na sierpien:) wiec i ja sie dopisze do tego topiku:) ja tez jeszcze czekam na porod Termin mam dopiero na 27 sierpnia! Ale brzuszek mam juz nisko wiec moze urodze troche wczesniej? Z jednej strony chcialabym urodzic pare dni wczesniej poniewaz moj maz jest za granica i przyjezdza pod koniec sierpnia na urlop ale tylko na tydzien I bardzo bym chciala zeby zdazyl zobaczyc dzidzie i zebysmy mogli przez ten czas byc juz razem w Trojke:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Gratulacje dla Karusi! Ale duzaaaa dziewczynka! Najwazniejsze, ze Jej nie nacinali i nie pekla wiec pewnie szybciutko dojdzie do siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ja się melduję tak szybko przed obiadem. Mąż wrócił już jest ze mną. Porodu narazie nie będzie, rozwarcie na palec, skurczów brak, zapis ktg nieporodowy :(. Dzidziuś zdrowy, wszystko w porządku, ale ma +/- 4000g :(. Nie wiem jak ja go urodzę. Normalnie płakać mi się chce. Jeśli nie urodzę do piątku to cc. Lekarz mnie uspokaja, dobrze, że to znajomy, że w razie czego jakby się przedłużało, jakbym nie dawała rady to zrobią mi cesarkę. Ehhhh teraz to już się na serio boję. Teraz po badaniu ginekologicznym trochę brudzę, ale to ponoć normalne. Mam stymulować brodawki i kochać się, i może coś przyśpieszymy. PS. Gratulacje dla Karusi, też dostałam wiadomość z samego ranka. No i córcia też śliczniutka :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez gratuluje Karusi, ze tak dzielnie dala rade :) Super ze nie nacinali... okoko a Ty sie nie denerwuj bo to niepotrzebny stres dla Ciebie i Mikołaja :) Bedzie dobrze- zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×