Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

hej hej ! My już po obiadku. Teraz Mąż jest z dziećmi na ogrodzie. W końcu słonko wyjrzało. Ja jestem w domku i mam zamiar wziąć się za prasowanie ale tak mi się nie chce... No cóż trzeba, trochę się tego uzbierało ;) Kurcze, ja po synku dostałam @ dopiero po 4 miesiącach a niektóre z Was już teraz. Ciekawe czy tym razem mnie też spotka tak wcześnie ta wątpliwa przyjemność. Oczko, ja jak przestawiłam synka z piersi na butlę to też mi dużo osób mówiło, że tak wygodniej. Ciekawe dla kogo? Więcej z tym roboty niż jak cycem się karmi. Nie wspomnę też o tym ile kasy idzie na mleko w proszku!! A co do zabezpieczenia przed ciążą. Nie planujemy już dzieci w najbliższym czasie. Marzyliśmy o parce i mamy więc na tym chcemy poprzestać. Oczywiście jest tam gdzieś w głowie opcja nieplanowanej ciąży ale wolałabym uniknąć. Zastanawiałam się jaką metodę stosować i szczerze mówiąc nie wiem. Narazie chyba gumki :( choć nie przepadam za nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, wiem wieki tu juz mnie nie bylo ale od poczatku 2 tyg temu urodzilam moja sliczna dziewczynke to byla bardzo mila niespodzianka bo nie wiedzielismy co bedziemy mieli :) porod byl wywolywany i starasznie sie balam -- strach ma zawsze wielkie oczy :) niepotrzebnie bo to bylo najwspanialsze doswidczenie w moim zyciu, mialam znieczulenie a wiec prwie nic nie cdzulam -- duzo mniejszy bol niz u dentysty. samego parcia bylo 15 min az sama lekarz sie dziwila ze tak szybko jaik na pirworodke nam poszlo - jak juz mala pojawila sie na swiecie to pamietam ze do lekarz powiedzialam to juz po wszystkim ? i obie sie smialysmy.Moj maz i lekarz i pielegniarka byli obecni takze bylo bardzo kameralnie i intymnie - z meza tez jestem dumna stanal na wysokosci zadania i tez stwierdzil ze to najpiekniejsz chwila - nawet sam sie rwal do przeciecia pepowiny :):) takze ze szpitala mam fantastyczne wspomnienia -- gorzej niestety bylo juz po w domku ze skaczacymi hormonami i moimi humorami + brak snu. Karmie piersia o co tez musialam walczyc pompowalam przez prawie tydzien (co 3godz po 15min ) i watpilam ze cokolwiek sie pojawi - udalo sie ! okolo 5 dnia mlako zaczelo sie pojawic oczywiscie bylo go za malo a wiec moj glodomorek darl sie w nieboglosy a ja plakalam razem z nia i dokarmialm sztucznym a coreczka mi go zwracala. Od tygodnia zywimy sie cyca i nasza trojeczka jest bardzo szczesliwa. koncze i obiecuje ze sie bede czesciej odzywac jak sie tylko lepeij zorgnizuje pozdrawiam was wszystkie buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdulka 2424--> aja? DZIEWCZYNY ALE MY MAMY SWIATOWE DZIECIAKI :) właśnie przegladam fotki , normalnie odpadne takie fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitkaaaa
A CZY WASZE POCIESZY TEZ WAS ZA WLOSY CIAGNA:( BO MOJA TO MI JE POWYRYWA ROWNO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki :) u mnie za oknem znowu szaruga, pada deszcz. dzieci mi nie wyrobia caly dzien w domu, bez spaceru- przede wszystkim ten starszy. mam nadzieje ze sie rozpogodzi tak jak wczoraj po poludniu.mala po raz pierwszy spala mi w nocy od 22 do 3 rano bez pobudki. musialam mleko laktatorem odciagac bo piersi twarde jak kamienie. zawsze sie budzi co 3 godz.teraz wlasnie trzymam ja na ramieniu. kurcze, maz byl w przychodni zarejestrowac majke na usg bioderek. dopiero termin na 15 listopada. i to odplatnie- 40 zl. ona bedzie miec wtedy juz 15 tyg. to nie za pozno na pierwsze usg? chyba musze prywatnie. synek miał robione w 6 tyg i okazalo sie,ze musialam go podwojnie pieluchowac przez nastepne 6 tyg. tak wiec wole nie czekac do listopada bo gyby co to trzeba szybko dzialac. mam jednak nadzieje ze wszysko jest dobrze. Pliszko---> widocznie ominelam Cie bo chyba nie bylo twojego linku na NK w naszym mailu. przyslij mi albo na moja poczte albo na wspolna. majeczka jeszcze sie nie interesuje moimi wlosami :) czasem przez przypadek pociagnie jak sie jej w paluszki wplacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki, fakt pogoda dzisiaj nieciekawa, ale mój mały śpi!!!! już godzine śpi sam :) bez noszenia :) wiem wiem może dla was to nic takiego, ale zawsze wisiał tylko przy cycu albo tylko jak go nosiłam to spał a tu niespodzianka, aż poszłam sprawdzić czy wszystko ok :) wczoraj była położna i stwierdziła że mam odstawić wszystkie produkty mleczne bo mały najprawdopodobniej dostał jeszcze uczulenie na białko mleka krowiego, och żegnaj żółty serku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś to musisz odstawić wszystkie produkty które zawierają mleko i jaja. Przy Julce musiałam odstawić bo podejrzewam skazę i chyba faktycznie ją ma, bo jak nie jem niczego z mlekiem to jej nie wysypuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak wogóle objawia się ta skaza czy też uczulenie na nabiał? To jakaś wysypka, krostki lub plamy? pytam bo nigdy nie miałam z tym styczności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszły mu takie chrosteczki na buzi i główce, położna je oglądała i stwierdziła że to może być skaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł, heloł. Dzisiaj paskudna pogoda, więc się tylko werandujemy. Mikołaj śpi sobie w wózeczku na balkonie. Jutro wyjazd do rodziców. We wtorek wizyta u ginekologa, usg bioderek i szczepienie :). Dzisiaj chyba jeszcze muszę podskoczyć na zakupy, bo pieluch zaczyna mi brakować, chusteczek nawilzanych i innych takich. Muszę wam powiedzieć, że Mikołaj musi przerzucić się już na większy rozmiar pieluch. :). Kurcze jak te dzieciątka rosną. Miałam mieć egzamin w poniedziałek, ale się okazało, że mieli burdel w dziekanacie i ja jednak ten egzamin zdałam :). Teraz się boję, zeby nie unieważnili :D W jednym protokole, w orginale było, ze zdałam, w tym w internecie, że nie, a teraz w czymś takim jak wirtualny indeks jednak mam zdane :). Zrobiłam print screen :D Co by był dowód potem w razie czego :). Także rozpoczynam ostatni semestr. Remont w toku. Sciągnięta boazeria, kaloryfery, rozkuwają ściany. Do końca miesiąca mają skończyć. Potem przerwa aż do lutego. Wtedy już będziemy robić kuchnie, łazienkę, pokoje. :) Ehhh :) Już mąż siedzi i planuje co jak ma wyglądać. Niedawno to było takie odległe a teraz już się zaczęło. Cza leci przeokrutnie szybko. A nie pochwaliłam się, że zafarbowałam w końcu te włosy. Super, nawet fajny kolorek wyszedł. Robiłam nowym Castingiem z Loreal, kolor czekolada, na początku stwierdziłam, że jest za rudny, ale teraz jest ok. No i w końcu mam ciemniejsze włosy. Od liceum mialam ciemne, dlatego te jasne tak mnie wkurzały :). O i od razu samopoczucie lepsze :). Pozdrawiam was serdecznie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ Magdulka 24.24🌼 Hmnn to dlugo sie u was czeka na USG bioderek,cholera,ja dzwonilam do nas do przychodni jakis tydzien temu i zarejestrowana jestem na 22-ego wrzesnia,czyli mlody bedzie mial niespelna miesiac bez 2 dni:D:D A nasz Aniolek śpi,dostaje cyca,ssie 15-30 minut i to slychac,ze lyka a nie sciemia i zasypia albo sobie luka na swiat,a jak wariuje to dostaje smoka i pocyca go i zasypia:D:D Ciekawe tylko czy tak bedzie ciagle,czy mu sie znudzi smok i znowu zacznie terrorka:P:P Ok uciekam poki smok spi,wypiore i poprasuje:D:D do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oko-> ech nie wiem czemu nie moge sie doprosić o dopisanie do tego maila, jeżeli nie mogę to powiedz ale też bym chciala zobaczycw asze dzieciaczki :-( prosiłam o wysłanie na malir1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malir, ogromnie cię przepraszam. Myślałam, że dziewczyny wysłały ci login i hasło. Już powinnaś mieć go na mailu. Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuśki :) Dawno mnie nie było i pewnie sporo mnie ominęło... muszę doczytać :) Moja Natalka rośnie jak na drożdżach - ma już 4 kilo a przypomnę, że startowała z 2300. Karmię ją butelką i minimalną ilością mojego mleka, które jeszcze staram się podtrzymywać... Miała już 1 szczepienie infanriksem hexa a 22 jedziemy na usg bioderek. Poza tym jako wcześniaczek ma powyznaczane pełno kontrolnych wizyt u specjalistów - była już w poradni patologii noworodka i u okulisty. Ogólnie jest zdrowa ale mam problemy z kolka - masakra! Zastanawiam się czy to nie jest objaw alergii pokarmowej i podjadę z nią na badanie krwi, które stwierdzi czy ma uczulenie na mleko. Oboje z mężem jesteśmy alergikami więc mała ma 70% szansy, że też będzie miała alergię. Mamy karmiące z butelki >>> jakie mleko dajecie swoim dzieciaczkom? Natalka jadła najpierw BEBILON NENATAL a teraz ma NAN HA1 Czy też macie problemy z kolką i co stosujecie? Chciałabym zobaczyć zdjęcia waszych pociech - jeśli można to prześlijcie mi login i hasło na maila sara77@buziaczek.pl Dzięki :-D i pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ja karmię Mikołaja Nan1 Active. Jestem zadowolona. Nie ma żadnych kolek, robi normalnie kupki. Przez jakiś czas miałam wrażenie, żeboli go brzuszek, więc zmieniłam na HA, ale po nim miał zielone kupki i biegunkę. Wróciłam do zwykłego NAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja banana :-) my juz od godzinki w domku, martynka zasnela po cycku a ja wcoagnelam wlasnie owsianke-mniam jej jak ja ja uwielbiam :-)))) bylysmy dzis na zakupach i duuuupa nic nie kupilam sobie na chrzciny tylko jekies 2 bluzki masakra nie mam pojecia jak wystapie ale za to bylam w odwiedzinach u kuzynki na zakupach w yisku, zakupach spozywczych, w maglu i pralni chem.... haha u mnie jutro dozynki cala miescina udekorowana ludklami ze slomy, mamy m.in. sklep, szwaczke, pare mloda, plazowiczke swinki kilku pijaczkow i nawet prostytutke pod latarnia i to wszystko ze slomy hahaha rewelacja jak teraz jechalam przez wioske to sie usmialam jutro postaram sie zrobic kilka fotek i wam przesle :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka babeczki :) U mnie dzisiaj ciezki dzien po gorszej nocy. znowu sraczka i zielona kupka.Nie wiem po czym , nie wiem co mam jesc...a do tego doszło straszne zaparcie az mi niedobrze i kreci mi sie w głowie probowałam juz chyba wszystkiego, mydło , olej , gliceryna i nic...co mam robić ....Rano po obesranej nocy płakałam jak dziecko...mała obesrana( no nie dosłownie)pościel, ja , pies głodny...katastrofa ledwo chodziłam a przedemną był cięzki dzień bo potrzeba było do urzedów i zdjęcie do paszportui dokumenty. a jeszcze wczoraj dzwoniła ta babka z ośrodka , ze pomyliła adresy i żeby przyjść do przychodni z małą na 2:30 ...KATASTROFA zrobiłam sobie kawe( z dusza na ramieniu) i do roboty kąpiel małej posciel prasowanie , popsułam odkurzacz . i do miasta:zdjecia , magistrat i najgorsze osrodek zdrowia. a tam jak na egzaminie miliony dzieci , goraco, syfsko. a ja w dym , ze jak to wyglada ze mała ma 4 tygodnie ja mam cała liste pyan , ze nie była szczepiona a tu tyle dzieci, ze w ogóle cotomabyc....zreszta nie wyobrazam sobie przy tych wszystkich ludziach powiedziec ze nie byłam w kibelku 4 dni no i wogóle, az sie rozpłakałam. i wyszłam. za chwile dzwonili, ze przyda do domu we wtorek chociaz tyle...a i jeszcze pani mi dala info oszczepieniu na gruzlice bo tutaj nie jest obligatoryjne a ja jej na to ze potrzeba szczepienie a info znjde w necie... no i sytuacja troszke opanowana, ja dalej nie moge do wc i sasiad naprawił odkurzacz. kolezanka przyszła po psa i zdazyłam odciagnac mleko pare razy. i ledwo zipie i chce mi sie płakac bo boli mnie jak fiks, i w ogóle dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--->Pliszka o matklo co za dzien, hmmm na zaparcia nie mam pojecia co ci polecic nigdynie mialam takich problemow a w necie szukalas jakis porad no nie wiem ale zyzce ci powodzenia no i glowa do gory!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!! Znowu mała miała sraczke w nocy i zieloną kupke 100% po moim mleku, może to związane z tym zaparciem, nie wiem , ale dzisiaj nie dostanie mojego mleka a ja mam diete. zobaczymy jak się bedzie czuła.szlag mnie trafia bo takie małe jak boli brzuszek to nie wiem jak pomoc a pomoce nie działają ( kolka), wrrr no a mi sie udało iść na kibelek, straszne , już kombinuje co jesc zeby mnie to nie dopadło jeszcze raz i żeby małe nie bolał brzuszek. na razie ryż z rybką gotowana no i jabłka... zastanawiam się nad mlekiem, bo dużo do tej pory jadłam takich produktów ale mała ma krostki, mysłałam że to potówki ale zrobiło się ich więcej w nocy ( ehh to mleko) wiec zobaczymy po dzisiaj.Mam nadzieje, że to nie skaza, aczkolwiek ja też miałam w końcu spokojnie zasneła calineczka a ja ide do niej chociaż troszke odespać nocke. buziale mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oko-> dzieki nie przepraszaj bo itak podpadłaś ;-) fajnie ze juz mam Własnie oglądam zdjęci acudne wszytkie dzieciaczki!!! Wysyłam zdjęcia Maksa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanko i bardzo prosze o odpowiedz,mielismy zapisac Bartusia w piątek ale na śmierc zapomnieliśmy no i minęło dzis 2 tygodnie a ponoc własnie 14 dni jest na zapisanie dziecka.Co bedzie jak pojedziemy w poniedziałek???Jakas kara?Wogule płaci sie cos za zapisanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunia, nic się nie płaci za zapisanie, a co do kary to nie wiem, wiem że okres 2 tyg jest wydłużany w sytuacji np gdy dziecka nie chce uznać ojciec i matka nie ma jak pojechać do USC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brombabomba--> napisz co u Ciebie, jak znajdziesz chwilke:) U nas to nie witk dostała w zastrzyku zaraz jak sie urodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie lekarka powiedziała że zielona kupka może być też po wit A+D3, tam jest jakiś alkohol, którego dzieci mogą nietolerować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×