Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

okokokoko---> jak ja się ciesze na ten Kraków, nawet nie wiesz jak:) mam nadzieje , że ta kawa nam wypali, albo jakis spacerek, i że reszta Krakowianek się przyłączy! ja ide jeszcze zgromadzić śniadanko dla Miśki, i do spania a raczej na dymka i spać. Bromba--> ja też już waże 65 kg ale chciałabym tak do 58 dobić. ale wtedy to się pewnie bede potykać o te swoje cyce ehhhh, Chimerka--> dzieki za propozycje:) ja się bede budować na działce rolnej heheheh, jako rolnik, więc bedzie to siedlisko i procedury są prostsze , tak myśle jeżeli w PL cokolwiek moze być proste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimerka , bromba ----> ja to mam taką cichą nadzieje , że jak mi mama pozwoli :P to zrobie nocny przejazd przez knajpy w Kraku , bo normalnie potrzebuje sobie wyużyć z laskami ze studiów , tak normalnie aż na stole do białego rana, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh Pliszka :D No ładnie :D. Ja jestem w Krakowie na pewno do końca lutego, potem pewnie zniknę, bo będe się przeprowadzać, ale raz na jakiś czas będe jeszcze zaglądać. Ja w sumie ostatnie dni ciąży ważyłam 86 a teraz ważę 73. Nie jest źle. Waga przed porodem 66 :(. Jeszcze 7 kg. Ale wam dziewczyny zazdroszczę. Myślałam, że więcej chuddnę. Ale tylko mi się wydawało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala wkoncu usnela,a ja leze w lozku i przegladam forum ajutro musze wstac o 7 wrrr bojadedo tego hirurga pliszka ale ja tez bym zabalowalaalwe jak narazie nie mam szans, niemam nwet z kim malej zostawic moja sis mieszka 35kmode mnie moi rodzice w niemczech a tesccie w irlandii ot sie porozjezdzali... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko pocieszecie ze jakarmiac cycem malo co gubie,nibyzostalo mi 1,5kg nie duzo mieszczesie w stare dziny ale jakos mi teraz nie leza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala wkoncu usnela,a ja leze w lozku i przegladam forum ajutro musze wstac o 7 wrrr bojadedo tego hirurga pliszka ale ja tez bym zabalowalaalwe jak narazie nie mam szans, niemam nwet z kim malej zostawic moja sis mieszka 35kmode mnie moi rodzice w niemczech a tesccie w irlandii ot sie porozjezdzali... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabanana---> zapraszam do kraka :) dzieci zostawimy u mojej mamy a dalej idziemy żyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pliszka, chimerka, anabanana i reszta----> ja o rundzie po knajpach moge zapomnieć -no chyba że w babskim gronie, ale niestety nie mam takich kumpel, z którymi można zaszalę do rana w szampanski sposób. Moja best fumfela wyjechała do Poznania i dupa. W grę wchodziłaby runda z lubym a wtedy nie ma z kim dzidzi zostawić. U mnie niestety mamy juz niet. tata i siestra 140 km od mnie. a rodzice lubego zbyt wiekowi już są. \"tesiowa\" nawet się boi wnuka na ręce wziąć. Ot taka dola. Buziole i dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co babki fajnie wogole byloby sie spotkac..chodzi mi o nas wszystkie my :-) i wtedy poszalec no ale jak wiemy polska dluga i szeroka,dzieciaczki malutkie wiec zostaje nam tylko kafe haha o ja tez juz wkoncuwylaczam komputer i ide spac,do jutra!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach wy nocne marki,mi o 22giej oczy same sie juz zamykaja.teraz to wiecej spie niz przed mała.he,a myslałam,ze bede niedosypiac przy niej. od wczoraj uzywamy juz papmersów 3,bo 2 juz przyciasnawe i jak moja sie skicha to podobnie jak wasze bable,po same pachy i wtedy nie da rady inaczej jak tylko pod zlewem ja obmyc. od wczoraj równiez mała wypija 120 mleka i ma w koncu 3 godzinne przerwy.,do tej pory było tylko 90.cyckiem najada sie tylko w nocy. u mnie piekna pogoda tak wiec bardzo duzo czasu spedzamy na spacerach. mój chłop tez mnie w tamtym tygodniu wyprowadził z równowagi,oni chyba tak maja.na szczescie po rozmowie sie poprawiło. kurde no,mam nadzieje,ze u ciebie wszystko wróci do normy,a jak nie da rady to nie ma na co czekac,ja czekałam zbyt długoi przez co mó j starszy syn był swiadkiem wielu przykrych zdazen,a nie powinien.ludzie jednak musza sie zgrac,nie ma bata,na siłe nic sie nie da.a miałabys gdzie zamieszkac z maleństwem? pliszka,ciekawe czy bedzie probowal sie z toba kontaktowac jak bedziesz juz w polsce.rety jka ja ci zazdroszcze tej domowej siłowni . malir,zycze zdrówka dla maleństwa!!!!ja tez uwielbiam przejazdzki rowerowe! brombabomba,uwazaj zeby twój mały nie przyzwyczaił sie do takiego załatwiania,chodzi mi o to przyciskanie nózek do brzusia.to mu ułatwia sprawe,ale zeby nie było tak,ze potem sam nie bedzie mógł sie zalatwic.ja tak miałam ze starszym synem. karusia,pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje za przysługe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Dziewczyny z grodu Kraka - ja co prawda w Katowicach mieszkam, ale do Krakowa mam rzut beretem wiec bardzo chetnie. Nie mam problemu komu dac mala, bo obydwie babcie zwarte i gotowe czekaja na sygnal ode mnie:) Jest w tej kwestii swego rodzaju rywalizacja miedzy nimi. Ale z tym sa jaja! Brombabomba - nie pamietam czy to Ty mialas problem z odparzoną pupą dzidzi. Jak to wygladalo? Mojej malej najpierw wyskoczyl taki jakby pryszcz, potem sie tak jakby rozwalil i po nim zostala taka czerwona skorka, cos w stylu skory jak zejdzie po opalaniu. Potem wyskoczyly jeszcze cztery (tez sie rowalily) i jednym slowem nie wyglada to za ciekawie, a parę dni juz trwa. Jeszcze do lekarza się z tym nie wybralam, ale sprawa sie juz troche przedluza i chyba nie bedzie innego wyjscia. Daj znac czy u Ciebie to podobnie wygladalo i jak sobie z tym poradzilas. Sudocrem u mnie w akcji na biezaco, od wczoraj Alantan rowniez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimerka.... to sa odparzenia,moja tez tak miala lekarz przepisal mi masc i zeszlo,idz szybbko do lekarza bo z tego pozniej moze krew leciec i bedzie bolalo i jak zmieniasz pampersa to myj pupe woda i mydlem a nie chusteczkami tak lekarka zalecila oczywiscie nie zawsze mi sie chce hehe. Wasze dzieciaczki malo kupek robia bo moja to chyba ze 6 dziennie hehe jak nie wiecej czasami. malir...a moja to czesto boli brzuch bo ma wzdecia i kolki a kupki to ma bardzo rzadkie ale lekarz powiedzial ze takie moga byc,dlatego pytalam jaakie objawy twoj mial. Dzis ide z nia do lekarza bo ma katar od piatku,czyszcze jej ta woda morska i aspiratorem ale wole sie upewnic czy to zwykly katar. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
___chimerka___ -> przepraszam że się wtrącam ale u nas świetne pomógl krochml od kad go kąpiemy w tym nie mamy właściwie problemów ze skóra, a ma kwaśne kupy, jak coś się dzieje to przemywam po każdej zmianie pieluchy w takim mniej rozwodnionym, po wytarciu chusteczkami, na takie gorsze miejsca wklepuję bepenathen i czakam aż obeschnie mu pupa na to sudokrem i zakładam mu pampka 4 żeby miał luźniej, u nas działa, choć krostek nie mieliśmy tylko mocno czerwony rowek po przewinięciu przez teściową ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola27 ja tez rota zupełnie nie brałam pod uwagę zrobiłam badanie żeby wykluczyć taką możliwość badanie jest proste bo trzeba zebrać trochę kupki do pojemniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malir...a to ci lekarz zlecil to badanie wykonac czy ty sama zrobilas,a na wadze dobrze przybieral?? dzis tez lekarki wypytam o wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chimerka moja mała już 2 razy miała pupkę odparzoną, i używałam tylko bepanthenu + wietrzenie pupy, dobrze jest też dodać sody oczyszczonej do kąpania. Anabanana jeśli te staniczki aktualne to ja bym była chętna:) Bo mam tylko 2 i na zmianę je ubieram i codziennie piorę... Ja przed ciążą miałam 71kg, przed porodem 85, po porodzie 75 a teraz 66:) Tak że wchodzę w spodnie których nie miałam na sobie 2-3 lata:))) Malir to jest takie badanie specjalnie na rotawirusa, tak? Bo chyba zrobię małej odpłatnie bo ona strasznie rzadkie kupy robi i też ją brzuch boli, a lekarka powiedziała że to kolki... A co o małżeństwa to ja jestem bardzo szczęśliwa, poznałam mojego jak miałam 18 lat i był moim pierwszym prawdziwym chłopakiem, był też moim pierwszym :) Wzięliśmy ślub po 4 latach, teraz jesteśmy 4 lata po ślubie i nadal jest cudownie, dużo rozmawiamy, jeździmy na wycieczki motocyklowe, mamy wspólnych znajomych i kochaną córeczkę:D I chociaż on ni sprząta, nie gotuje i bałągani, to za to wszystko sam umie zrobić w domu czy przy samochodzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimerka---> u nas nie było odparzonej pupy ale mega krostki, ktore pekały. Najprawdopodobniej to było uczulenie kontaktowe - zmieniłam wtedy hustki do pupy- do czasy osuszenia się krostek przy każdej zmianie pieluchy myłam pupe wodą i zasypywałam albo mąką ziemniaczana albo alantanem w zasypce. Ale tak konkretnie sypałam:-). Jak to juz podeschło zaczełam smarowac 2 razy dziennie bepantenem. Tak mi poradział położna. Bepanten w maści oczywiście - działało reweracyjnie. Zresztą bepanten używam profilaktycznie po kazdej kompieli. Wiecie co zbaraniałam do cna. chyba wszystkie szare komorki na urlop pojechały. Nie wie jak się pisze kompieli czy kąpieli. i jedno i drugie wygląda mi jakoś nie tak. Zaraz kukne do słownika. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimerka----- jeszcze raz bo to może ważne być... Ivo miał takie spore krostki, ktore były jakby wypelnione wodą lub osoczem albo jasną ropą. Były całkiem spore. Jak pekały po osuszaniu to mu si tam dosyc mocno jakby łuszczyłą skóra. Nie wyglądało to ładnie i piszę o tym bo jakbys tak miała żebys się nie martwiła. Po maści wszystko sie wygładziło. Teraz Ivo ma pupke jak złotko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brombabomba kąpiel :) ja czasami tez zapominam co jak sie pisze. dzis zauwazylam, ze moj maluch ma male ciemiaczko, takie 2x2 cm szybko mu sie jakos zrasta, a podobno zle jak szybko rosnie :o a jak wasze dzieci maja? LadyMia moj maz to tez pierwszy chlopak i wszystko pierwsze i jest nam naprawde razem dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka-------- Ciebie tlumaczy pobyt na obczyźnie u mnie to nie wiem o co chodzi ale mam coraz częściej takie problemy, zwłaszcza jak piszę na klawiaturze za malo ostatnio czytam najwidoczniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badanie zlecił lekarz, ale prywatny bo było podejrzenie alergii pokarmowej i przed wprowadzeniem sztucznego mleka chciał sprawdzić czy to nie bakteria albo rota. Stuczne miało byc wprowadzone bo dieta nie pomagała. Na rota nic nie wsakzywało bo mały nie wymiotował, super przyrastał i nie lało sie z niego. Dla mnie najdziwniejsze bylo to, że brzuszek potrafił boleć nawet bezpośrednio po zrobieniu kupy i nie był wzdęty, nawet lekarz sie dziwił bo dziecko z typowa kolka ma brzuszek jak balon. Za badanie płacilam 30 zł w laboratorium mikrobiologicznym. bromba-> u nas tak samo ciemiączo szybko zarasta ale lekarz nie mówił żeby cos było nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimerka----- jeszcze raz przeczytałam Twojego posta - u nas dokładnie tak to wyglądało - pekające krostki a potem skóra jakby schodziła jak po opalaniu. Ja to określiłam jako łuszczenie ale Twoj opis jest bardziej dokładny. Nie zmieniałaś jakichś kosmetyków, proszku albo czegoś czego używasz do pupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam putanie o witamine D podajecie ją swoim dzidziom? Jak wasi pediatrzy podchodza do tematu? Czy mamy, które karmią tylko sztucznym też dają dzieciom witaminę D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brombabomba mi lekarka powiedziala, ze jesli jestem TYLKO na sztucznym to nie daje wit d3 bo jest jej wystarczajaco w mleku. sprawdzicie te ciemiaczko?? Prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej diewczyny, ja jestem wlasnie u siostry bylam u hirurga ogladnela mala i powiedziala zebysmy poczekaly bo przy ssaniu powinno sie samo wyrobic a jak nie to wtedy ciach ladymia to wyslij mi na maila sierpniowek swj adres to ci je podesle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobiety!!! Tylko 1 dzień mnie nie było a ile mam do nadrobienia w czytaniu. Ja podaję jedną kroplę dziennie wit D3. Mój synek kiedyś miał przez kilka dni ostra biegunkę. Mimo częstego zmieniania pieluchy i tak się odparzył. Smarowałam różnymi maściami ale tak naprawdę najbardziej złagodziła i zagiła skórę stara poczciwa mączka ziemniaczana :) Zotał poruszony temat małżeństwa. Mój Mąż też tak jak u Julki jest moim pierwszym mężczyzną, pierwszym facetem z którym się kochałam. Jesteśmy razem ponad 6 lat. Układa się nam dobrze. Jestem z nim szczęśliwa. Wiadomo, mamy spięcia, czasem się kłócimy o jakieś drobiazgi ale na szczęście ani on ani ja nie umiemy się długo na siebie boczyć. Wykłądamy kawę na ławę i dochodzimy do porozumienia. Dużo mi pomaga w domu. Sprząta,pranie wywiesza, naczynia umyje, dziećmi się zajmuje tylko nie gotuje bo chyba już za dobrze bym miała hi hi ;) W czwartek idziemy z małą na pomiary- waga i wzrost :) Ja nadal 4-5 kilo na plusie. Wogóle nic nie gubię na wadze mimo karmienia piersią.Właśnie od dzis postanowiłam zejść na rozsądną dietkę. Koniec ze słodyczmi, białym pieczywem, smażonym mięskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×