Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

może źle się wyraziłam ale czuję się nieraz zużyta jeśli można się tak wyrazić bo ja trochę jestem jak matka -rodzicielka.Tak mi trochę szkoda ,że już tego nie doświadczę.Ale \"normę\" już wyrobiłam:-)za siebie i za koleżanki. carmelina--->skarbie mój były mi cały czas powtarzał,żebym nie fikała bo już jestem skreślona bo mam 2 dzieci więc mam znosić jego bo nie mam wyjścia.A tu proszę.Nie szukałam ,a samo przyszło i na dodatek łaziło za mną pół roku,zebym się zgodziła na spotkanie.No i mam oto 20 letniego męża a mój były siedzi z mamusią.No i kto jest górą?Nie martw się nie ma tego złego ,co by na dobre nie wyszło.A takie sytuacje się mszczą.Jak dziecko zrozumie kiedyś co ci zrobił to go kopnie w dupę.Zobaczysz.Widocznie zasługujesz na kogoś lepszego.Hawk. anabanana,julka---.❤️🌼❤️ moja misia trzyma główkę jak leży na brzuchu ale nie katuje jej tym długo bo się złości.Ale chwilę wytrzymuje i rozgląda się dookoła leżąc na swojej pulchnej baryłce:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest karusia dla mnie jestes matka polka i do tego sexy kobieta z 20letnim facetem u boiku dla mnie jestes nr.1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! atak wogole to ja tez marze o 3 dzieci ;-)))) acha abc gratuluje !!!!! haha julka no no az ciekawa jestem co tak z tym twoim samopoczuciem... nono ja szczerze mowiac tez sie teraz nie zabezpieczam narazie stosujemy wyskok ala szczerze mowiac nie chcialabym dzidzi szybciej niz za 3 lata... wiecchyba czas pomyslec o jakijs antykoncepcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabanana czuje sie juz duzo lepiej,milo ze pytasz :) maz ze mna duzo rozmawia. wole jego niz psychologa. ja bralam cerazette ale jak skonczylam karmic piersia to odstawilam i czekam na okres zeby brac yasminelle. w przerwie uzywalismy gumek. dziecko za 3 lata? hmmm u mnie watpliwa sprawa. okoko lub magulka powiecie dokladnie jak sie nazywa ten parowar tefala? albo linka dajcie jesli to nie klopot. Skoro sprawdzony to pojade w weekend i kupie bo sie wybieram juz od jakiegos czasu. A kawke z pianka pije codziennie. Uwielbiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka---.:-) ja biorę amelię bo karmię a spirali nie chcę.Przynajmniej nie mam okresu:-) wysłałam na maila miśkę trzymaną przez białą damę jak byliśmy na spacerze to nas wypatrzyła w tłumie:-) carmelina--->piekne dziecko a ty extra babka.Głupi ten twój chłop,ale to jak większość mężczyzn.Psu i facetowi się nie wierzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karusia widze ze miske juz ubierasz w kombinezon.. niwjest jej zacieplo? przy jakiej temp na dorzezakladasz kombinezon i co wtedy ubierasz jej po spod???i przykrywasz tez kocykiem wwozku??? hmm wiem glupie pytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka---.karmię ją akurat na tym zdjęciu startym jabłkiem:-)To jest w ramach przygotowania przedżłobkowego.Ale pulpet nie?8 kg waży.A tak poza tym to tylko cyc;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karusia misia swietna i chyba podobna do ciebie :-) julka chyba jednak podobni... a ty kobiet oprzeslij tez swoja fote bo jakos nie moge sobie ciebie przypomniec czy wogole wiem jak wygladasz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki julka, carmelina, karusia-----słodkie te Wasze dzidziolki julka szczerze mówiąc nie widzę podobieństwa pomiędzy trwoimi mężczyznami ale obaj sa pzrystojni:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananbanana--->w cale nie głupie.Był duży wiatr i nie było za ciepło a my wybyliśmy z domu na cały dzień bo jeszcze byliśmy na wesołym miasteczku.To jest cienki kombinezon tylko tak groźnie wygląda.Materiał bardzo cienkie ocieplenie i podszewka.A rękawiczki są doszyte i nie da się ich wyjąć:-)Pod spodem miała body z krótkim rękawem i pajaca.A na głowie czapkę z polaru.Miałam ze sobą cienką kołderkę do wózka ale leżała na niej a nie pod nią.Ta białą dama myslała że ma już z pół roku a potem się zorientowałą że jej głowa lata jak ja za szybko przerzuciła z ręki na rękę:-) ten fotelik ma regulację zagłówka ale sadzam ją tam tylko jak ją karmię łyżeczką bo inaczej nieraz nie trafiam do buzi jak siedzi mi na kolanach:-)oparta o coś siedzi,nie przewraca się .Staram się tak nie robić bo ma niecałe 3 mies i nie chcę obciążać kręgosłupa ale do karmienia muszę.Silny jest skubaniec mówię wam.Jak jej się da palce to się podciąga do siedzenia.A jak ma coś wyżej pod głową to próbuje sama i się przewraca:-0nie można jej już zostawiać samej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia- moj 6kg wazy :D na brzuszku lezy ladnie, podciaga glowke i sie rozglada, jak go trzymam pionowo i z nim chodze po domu to tez mu glowy nie potrzymuje bo jest bardzo silny i daje rade. Nie probuje sie jeszcze przewracac z brzuszka na bok czy odwrotnie, chyba jeszcze za wczesnie dla niego albo len :) Ostatnio odkryl ze ma rece i jak sie zapatrzy na lapke to sie cieszy jak glupi do sera, a wiadomo ruchy jeszcze ma jakie ma, i jak mu ta raczka sie przesunie to macha glowa na boki i szuka :D smieszny ten moj maly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmała1
KARUSIA,przyszły kartki.o rety az tyle,dziekuje bardzo,własnie o takie nam chodziło!!!!!dziekuje!!!buzia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety,oczywiscie to byłam ja. dzieki równiez za odpowiedz odnosnie podnoszenia głowki.czyli zaczynami ostro cwiczyc z zoska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pliszka-----> dzięki za link i dzięki za pozdrowienia. Młody na dworze drzwi do chaty szeroko otwarte, cobym go słyszała w razie w więc próbuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pliszka------ dzięki, zalogwałam się, zabieram sie do czytania Julka--------- co ci się nie udalo, napisz co robiłaś pokolei, może będe mogła pomóc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabanana-----nie ma pośpiechu:) mmala------------moja Emi ładnie trzyma główkę i lubi leżeć na brzuszku bo ją po każdym przewijaniu kładę na parę minut, ale woli patrzeć na prawo więc ją zmuszam żeby patrzyła w lewo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny. Jestem przeszczęśliwa. Moje dziceko przestało ważyć na moich rękach. Odebrałam chustę. Zawiązywałam się tylko dwa razy. Za pierwszym razem Mikołaj był za wysoko. Za drugim już było spoko. Ciężar się rozłożył. Jestem mega zadowolona. Zawiązanie to bułka z masłem a wyglada na skomplikowane. Teraz śpi u mnie na rękach. Ja mam obie ręce wolne. Zaraz zabieram się za prasowanie. Odetchnęłam. :D. Cudownie :D. Ale się spisałyście. Zabieram się do czytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×