Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Carmelina jestes piekna i inteligentna kobieta masz wspamniala corke,nie wracaj do tego co bylo..wiem ze to holernie trudne ale nie ma sensu..masz dla kogo zyc a kiedys i spotkasz tego jedynego ktory zcalego serca pokocha ciebie i Tosie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to ciążą, raz lepiej raz gorzej, urodziłam po terminie, miałam wywoływany poród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spadam na kawe i poczytam ksiazke. maly nadal spi ... juz prawie 3h, ale pewnie obudzi sie z rykiem, ze glodny :) magdulka dawno nie pisala?a oko? milego popoludnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , a więc wirusów WZW nie mam... ufff jaka ulga, tylko teraz nie wiadomo co z moją wątrobą:((( Jeszcze jest też fajne radio dla dzieci na Mieście Muzyki RMF, tu jest link http://www.miastomuzyki.pl/radio,43 Moja Emi i ja tego słuchamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje dziecienormalnie wprawia mnie w zachyt,naspacerze pospala 2h a w domku w wozku nastepne 1.5h dawno takiego czegos nie bylo :-))) teraz pojadlai teraz cwiczymy ramionka na brzyszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje córki są identyczne, Nikola jest dokładnie taka sama jak Wiktoria w jej wieku. Coś o mnie mieszkam w Sochaczewie, tj. 60km od Warszawy, mam 30 lat. Moja starsza córka w zeszłym tygodniu skończyła 5 lat, a Nikola ma 2 miesiące. Teraz jestem na macierzyńskim i borykam się z pytaniem czy wracać do pracy czy nie.Nie wiem co jeszcze, pytajcie to bede pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za komplement:))ale ten czas leci Wiktoria ma juz 5 lat i jest taka 'dorosła', a dopiero były studia, ślub.............ehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam bo Wiki wróci zaraz z przedszkola i angielskiego a ja muszę iść z nią do lekarza bo mamy problem z brzuchem ale opiszę to w wolnej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej izula witaj.. masz swietna rodzinke :) a coreczki podobne do ciebie..sliczne Carmelina jestes sliczna i wykształcona wiec widac ze twoj m. na ciebie nie zasłuzył, nie umiał docenic tego co ma!!! głowa do gory karusia to radio jest swietne!! mały własie przy nim usnał :P nie wiem czy wam pisałam ale ja pracuje w takim duzym i salonie firan i zajmuje sie projektami..wiecie rysuje maluje i doradzam co by klientowi pasowała.. zajmuje sie klientami co zamawiaja firanki tak powyzej 10 tya zł... jest teraz tyle nowosci ze okna moga wygladac przepieknie a moj mały juz 2 noc przespał od 21 do 3 .. dla mnie bomba bo juz zapomniałam co to sen :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka babeczki:) My po spacerku, u nas piękna pogoda mała dosypia jeszcze na dworze w wózku. Dziekuje pięknie za zaproszenie, już sprawdzam. Izzuula --> witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) podczytuje was praktycznie od samego początku ale dopiero teraz nabrałam odwagi cokolwiek napisać. Urodziłam córkę Weronikę 29.08.Czy mogę dołączyć do waszego grona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewitap----- mamy czuja he he he LadyM ---- trzymam kciuki za Twoją wątróbkę:-) Zuważyłyście, ze już 400 nam stuknęła (o stronach oczywiście myślę) JA niestety jestem gdziś od środka chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×