Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Ja chyba miesiąc po porodzie, gdzieś około 15 września. A teraz miałam drugą od 23 października. Ale ja nie karmię piersią. Dzisiaj kupiłam sobie też suplement diety witaminowy, bo mi wypadają włosy a pazury to dramat. Musze się umówić na piątek na manicure.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde a jajestem juz ponad 2 mies po porodzie i nic a od poczatku nie karmie praktycznie piersia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esab u mnie mogło być tak szybko dlatego, że zaczęłam brać Cerazette a potem odstawiłam bo lekarz kazał i założyłam spiralę co wzmocniło skutek odstawienia tabletek. Za prawdziwą pierwszą miesiączkę uznaję tą co teraz jest czyli od około 23 października. Czyli prawie 3 miesiące po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też wypadają włosy ale przerabiałam to już po pierwszym porodzie. Wtedy garściami wyciągałam przez dobrych kilka miesięcy. A co do @. Ja tak jakby miałam 8 tyg po porodzie- przez 1 dzień plamiłam. Po miesiącu znowu się powtórzyło ale tym razem przez 2 dni. Karmie piersią więc może poprostu się jeszcze nie rozwinęło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja malaq usnela ok19.30 po kapieli szok!!!!!!!!!!!!! zawszezasypia ok 21.30-22.30a naweto 23 teraz japrzebudzilam i daje cycka ebypospalaw noicyale zato dzis juz druga nic obudzila sie o 5.20 anie jak wczesniej o4.30nie wiem czy toprzez zmiane czasu czyrzez ca;kiem rozregulowany plan dnia sowodowany obecnoscia tatusiaw domu ;-) japierwsza @ dostalam jakies 5tyg po porodzie,polog mialam krotki a po 5 tyg pierwsza@,po nastepnych 27dniach znowu @ a odoczatku karmie piersia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie zrzucam na jesień. Bo na jesień zawsze zrzucałam bardziej futro :D. Hehehehe, ale zobaczymy, jak dalej będą wypadać to sobie zaaplikuje kilka razy maseczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam teraz@ i zapomniałam co to za przyjemność, przyszła nagle i niespodziewanie i mnie wykańcza...wrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie sie lipcówki 2009 pojawiły.Ale ten czas zapyla. Moja mała nie odczuła zmiany czasu . Co do kup to robiła najpierw co karmienie ,potem raz na 2-3 dni a teraz znowu po 5 dziennie ale takich małych.Zaczełam jej dawac jabłko starte i zupe jarzynowa ale po jabłku dostała wysypki wiec na razie odstawiłam.Wystarcza jej mojego mleka a dawanie zupek traktuje jako przygotowanie do złobka.Ja tez myslałam ze to ja pieluchy uczulił y ale okazało sie ze to jabłko.2 dni ja kapałam w krochmalu i jej przeszło.A jak sie pupa odpaza to sa kwasne kupy bo któras pytała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Liczę na wasza pomoc, bo już brakuje mi pomysłów, mój maluszek od 3 dni ma potwornie odparzoną pupę, istny ogień, aż ma takie drobne krostki, jakby pęcherzyki. Nie wiem skąd takie coś, dbamy o tą jego pupę cały czas tak samo, niegdy nie chodzi z kupą w pieluszce, zmieniam od razu. Stosowałam już wszytko: bepanten, linomag, nawet mąkę ziemniaczaną a tu nic nie rusza. Może to jakieś uczulenie na pieluszki chusteczki ale takich samych używam od początku. Najdziwniejsze jest to że jemu nie przeszkadza to odparzenie, nie płacze, mogę te miejsca dotykać a on nic. Pomocy doświadczone mamusie, co to jest, co robić, może do lekarza powinnam pójść. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynka,proponuje odstawic husteczki nawilzajace i przemywac małej pupe zwykła woda.słyszalam,ze krochmal czyni cuda jezeli masci nie pomagaja. a tak w ogole pozdrawiam was dziewczyny.zmykam,bo mała sie rozryczala,nudzi sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuj ugotować niezbyt gęsty krochmal(z mąki ziemniaczanej) o konsystencji kisielu i dolewaj mu to do kąpania.Jak moja Miśka takie coś miała to po 3 dniach kąpieli w takim krochmalu jej zeszło,a miała wszędzie na głowie na brzuchu,też myślałam,że to od nowych pampersów a okazało się że od jabłka.Nie dajesz mu nic nowego do jedzenia(inne mleko,zupki albo owoce lub sok?).Jak karmisz piersią to może coś zjadłaś ?Albo dajesz WIT C (cebion),bo nadmiar wit C jest wydalany z moczem i kupką ,a ze jest kwaśny może odparzać.Nie przemywaj parę dni pupy chusteczkami tylko przegotowaną wodą z mydłem albo czego używasz do mycia.Ja bym mu pupę posmarowała też tormentiolem bo to się stosowało od wieków dopiero teraz słyszę że nie wolno.Ja smaruję jak nam coś wyskoczy i Miśka jest zdrowa i ma się ok.Jeżeli po paru dniach nie zejdzie to idz do lekarza kolo piątku żeby to zobaczył.Acha ,a nie kupiłaś nowego proszku,płynu do kąpieli albo płynu do płukania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko na chwilke,bo mała na reku. ja tez pewno niedugo dost.okres,bo skonczyłam karmic piersia. poza tym od 4 dni biegam wieczorem po pół godziny i robie brzuszki.mała zasypia około 20-stej,a ja ruszam z psiakiem .zmobilizowała mnie do tego ciaza siostry,bo bede musiała oddac jej spodnie,a ja w koncu musze wejsc w swoje. co do kupek to teraz jak pije tylko bute to widze,ze zagesciły sie i ma troche problemy ze zrobieniem.mam nadzieje,ze sie unormuje. wiecie co,na drugi dzien po bieganiu to dostałam takich zakwasów strasznych,ze kładac sie spac az zaczełam sie smiac sama z siebie.boz ile to kobieta musi sie wycierpiec w zyciu,hihi.ale teraz jest juz ok. wczoraj miałam taka chandre,ze w sklepie az warknełam na jedna kobiete.dzis jest juz ok,na szczescie. dostałam aneks do umowy o prace w zwiazku ze zmiana własciciela firmy i...podwyzki:).bałam sie,zeby mnie nie wyrolowali jak jestem na macierzynskim,ale dostałam to samo co reszta kolegów.tak wiec troche odetchnełam. musze konczyc,naraka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmala3 gratuluje :) Karusia pewnie Ty sie znasz- moj maly zaczal sie od kilku dni slinic i to ostro... pcha piastki do buzi . chyba nemozliwe zeby mu zeby szly, ma tylko 3 miesiace. ale jak nie ma lapki w buzi to piszczy :o smoka pluje i pcha piastke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karusia-ale sie usmiałam jak przeczytała jak to wystraszyłas babe wlepiona w ciebie i mała.dzieki Bogu pomyslnie skonczyła sie sprawa z wojskiem. julka-jakis czas temu dziewczyny pisała,ze ich dzieci tez wkładaja piastki do buzi,moja zoska robi to prawie na okragło.tak wiec to chyba teraz naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co całkiem niedawno zaczełam "nawlekac" D,ze chcialabym kupic sterylizator mikrofalowy do butelek.jak mu powiedziałam na jakiej zasadzie on działa to on wspaniałomyslnie odkrył,ze przeciez mamy porządny gar do gotowania na parze i w nim mozna to robic.wypróbowałam i sprawdziło sie rewelacyjnie.mieszczce 3 butelki/sa szerokie/razem ze smoczkami i nakretkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmała---.nie ma to jak pomysł:-) julka---.moja też tak ma od 3-4 tygodni.Tyle że ona nigdy nie chciała smoka.Ale dzieci mogą się ślinić nawet 3 mies przed pierwszym ząbkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki no ale się rozpisałyście przez weekend :-) pliszka - ni czytałam niestety \" nieznośnej lekkości bytu\" robię listę książek, które chcę przeczytać jak znajdę trochę czasu... karysia---- no to super, że Ci Michał w domu zostaje!!! mmała--- a o której budzi się Twoje malenstwo rano jak zasypia o 20? i ile ma tygodni? julka-- mój też się slini i pcha piąstki do buzi :-) juz nie pamiętam, która pisała o odparzeniu i wysypce - tak jak wiekszość polecam krochmal wiecie co, chyba zacznę łykać zwiększona ilość magnezu. Od kilku dni mam wręcz wisielczy nastrój. Dodatkowo @ mnie wykańcza..... a fe a fe a fe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie powiesilam w "salonie" świeżutko uszyte firany i zasłony. Nie ma szału ale jest przyzwoicie. Swoją drogą jak to sie człowiek zmienia. 9 lat mieszkam na swoim i tyle czasu uchowałam się bez firan aż tu proszę. Do tego sama częsciowo je szyłam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, my zaraz iodziemy na szczaepionki az sie boje a mala tak smacznie spi wczoraj skoncazyla 2 miesiace i spala az 9 godz a ja czuje sie jak nowo narodzona hm zobaczymy co bedzie po wizycie ? dzieczyny majace chuste nati jestescie zadowolone ? mysle p tym zeby ja sobie sprawic ale tak w styczniu jak mala bedzie miala 4 -5 miesiecy. Boje sie ze ja kupie i bedZie lezec w kacie bo nioe bede umiala wiazac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusie, wiem, że wiele z was korzysta z leżaczków - możecie się podzielić opiniami? ja dopiero teraz \'dojrzałam\' :) do decyzji o kupnie, ale wybór duży i nie mogę się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bromba-9 listopada bedzie 3 miesiace.ona zasypia czasem nawet przed 20-ta i na dobre budzi sie po 7-mej albo przed 8-ma rano.w miedzy czasie miedzy 1-3 jest mleko i miedzy 5-6,ale to jest chwila,od razu zasypai dalej.za to w ciagu dnia spi pare razy,ale czasem nawet nie godzine.ale i tak wole to rozwiazanie. dziewczyny,musze sie pochwalic.wczoraj ta umowa a dzis dostałam 8 stów z pracy,dodatkowo/wszyscy dostawali,ale kwota zalezała od lat pracy w naszej firmie,ja mam 9/,to pieniadze z funduszu socjalnego.ale sie ciesze,bo ost.krucho u mnie z kasa,a 9 list.mamy chrzciny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SŁUCHAJCIE, KOLEZANKA INTERNETOWA MA BARDZO DUZO CIUSZKÓW DO SPRZEDANIA PO SWOICH BLIZNIAKACH.DZIECI MAJA 10 MIESIECY.JA KUPUJE U NIEJ OD POCZATKU,CIUSZKI SA NA PRAWDE SLICZNE,B.ZADBANE I SOLIDNE.SPRZEDAJE JE ZA GROSZE.ONA MA TEGO MULTUM. JAK KTÓRAS JEST ZAINTERESOWANA TO NIECH PODA SWOJEGO EMAILA,ONA PRZESLE FOTKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my drugie szczepienie mamy 4 listopada.pierwsza szcepionka to była 6 w 1,teraz kupie ta 5w1.mam nadzieje,ze nic sie nie stanie jak nie bedzie ta sama,tzn producent ten sam.na wzw zaszczepie ja na koniec,juz za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esab,filipek jest gitowy.my tez uwielbiamy fotografowac zoske.ja co pare dni zmieniam tapete w telefonie. słuchajcie,tydzien cwiczen i zoska zaczeła w koncu ładnie podnosic głowke lezac na brzuszku. chimerka,czytałam,ze u ciebie tez jest poprawa. co do pieluszek bella hapy to tez niestety musze stwierdzic ze sa beznadziejne.zoska tez miała po nich czerwona pupe,no i sa b.sztywne.my uznajemy pampersy,a teraz testujemu hugisy premium/czy jak to sie pisze/ .okko je chwaliła.wydaja sie byc super.jezeli nie uczula zoske to bedziemy je uzywac na przemian z pampersami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam hustawke fisher price która tez moze byc stosowana jako lezaczek i nie wyobrazam sobie bez niej dnia co do chust to ja mam nati i tez nie moge pojac dlaczego kupiłam ja tak pożno.Wiazac nauczysz sie bez niczego tym sie nie martw.Moja miska jest strasznie silna i ruchliwa jak nie spi i martwiłam sie czy bedzie chciała w tym siedziec czy nie jest juz za duza.A tu okazało sie ze lubi ja bo zaraz zasypia.Denerwowała sie tylko na opczatku jak próbowałam wiazan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) Karusia dopiero doczytałam, że Twój Mąż nie idzie do woja :) Super, jednak się udało załatwić :) U nas najlepiej sprawdzaja się Pampersy. Hugissy mała ciągle przesikuje. Tak jak pisałam, albo mam felerną paczkę albo one nie pasują do Majki wymogów ;-) Happy miałam tylko raz na początku ale nie narzekam na nie.Nie było odparzeń, podrażnień itd. Mała już przyzwyczajona całkowicie do łóżeczka. Sama zasypia. Jak ja się cieszę he he :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×