Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

dzisiaj to chciałam sobie wytatuować na tyłku " mam malutkie dziecko--nie dawno rodziłam" żeby nikt na mnie nie patrzył jak na obiekt " normalny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, przeleciałam połebkach to co napisałyście ale nie czaję o co chodzi z tymi pomarańczkami, może by mi ktoś strescił? Odstawiłam synka od cycka. Dzisiaj dostał zupkę jarzynową gerbera i go cholera wysypało i chyba brzusio bolał bo był niespokojny. Wracam do swoich przyzwyczajeń żywieniowych z przed porodu i kurcze źle sie czuję. Co do wypadania włosów to osłabło po tym jak zaczęłam wcinać mleko małego :-). Kurcze boli mnie ciągle podbrzusze tak jak mnie bolało w ciąży, taki kująco-skurczowy bół nad spojeniem łonowym po lewej stronie. Byłam u lekarza dostałam antybiotyk b było jakieś zapalenie i vagifem po ktorym czułam się gorzej niż fatalnie. Nie mam pomysłu co to może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kur**** ja tez chce wygladac jak sprzed ciazy,niby mam 1kg w plusie ale cialo mam calkiem inne... juz nie mam plaskiegobrzucha tylko taki miekki tluszczyk albo to skora sama nie wiem, na biodrach tez za duzo,wchodze we wszystkie portki sprzed ale zlewnich wygladam i zlesie czuje! cycyki pokarmienie tez zapewne bede miala dopasa, nie dosyc ze sa duzeiciezkie tomalami jejeszcze wyciagnie, dobrze ze istnieja push upy...wgatkach modelujacych faktze lepiej wygladam ale zlesie w nich czuje taka skrempowana fujjj dobrze chociaz ze te kilka rozstepow ktore wyszly mina brzuchu po porodzie tak sie ladniewchlonelo ze nie ma praktycznie po nich sladu... uzywalam musteli na rozstepy i piersi, peeling krem vichy na cellulut ale jakos jestem inna,zmieniona... oczywiscie mazmowi ze super wygladam, bardzo mu sie podobam i takie tam ale ja sie zle czuje!!!! chyba wezme sie za jakies drastyczne cwiczenia bo inaczej nie mam szans dojsc do siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malir--->ja też się nad sądem pracy zastanawiam eudaiomonia--->cześć kochana anabanana--->ja tez brałam logest przed ciążą kilka lat.Azalia to to samo tylko 20zł tańsza. oczko--->nie denerwuj mnie ,że źle wyglądasz.Bo się przejdę do Ciebie i Ci wtłukę pliszka--->ty też sobie coś ubzdurałaś? wiecie co moja mała zrobiła się tak wrażliwa na krzyki i głośnie dźwięki że nieraz wyje jak nie wiem jak któreś dziecko zapomni i krzyknie albo jak się czymś zatłukę.U was też tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
164cm ja mam w planach zapisac sie na aerobik na basenie i chyba poczynie to jak najperdzej ja sie zegnam i ide spac..jutro znow do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karusia---> no kuźwa pasuje do mnie jak ulał. wiesz moja ma takie napady, np jak pies zaszczeka co dziwne bo małe zna piesa od zawsze. ja mysle że to taki wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co k... zapomniałam wam napisaać, tak mi się przypomniało. Kur... tym gnojkom to ktoś ręce powinien poucinać, wiecie że takie małe skur... rzuciły nam obok wózka petardę? Dobrze, że nie wpadła, a mały nie reaguje na takie akcje. Ojjj ja pier... co się w takich małych móżdzkach znajduje. Chyba tylko pustka. Jakby coś się stało to by gnój w więzieniu zdechł, zaruchany przez współwięźniów. Ojjj postarałabym sie o to. Karusia, kiedy idziemy saneczkować :D. Albo bałwanka lepić :D. A możesz mi wtłuć, bo coś mi ostatnio nie bardzo, Może mi się polepszy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karusia-> ja pójdę pewnie do cywilnego bo to umowa przedwstępna, wyobraź sobie że jeszcze raz do mnie dzwonili przeprosili i prosili żebym jednak przyszła do pracy, jak się zgodziłam to koleś nie odbrał ode mnie telefonów i nie oddzwonił, psychole normalnie :-( dlatego się wk...łam i nie chcę popuścić. Zobaczymy co się da z tego wywalczyć. Sądy pracy działają o wiele szybciej i praktycznie nie ma opłat, także walcz, nie można dawać po sobie jeździć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula-> właśnie piszę mały super fajny :-) a ubranka ma dokładnie te same co mój Maks ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okoko 🌻 no juz wrocilam, do rodzicow jeszcze na 2 tyg a potem do meza. Juz mi teskno a wczoraj wyjechal. Ale jak pod wozek wrzucili petarde? Kurde ja bym ich chyba gonila a co moj maz by zrobil to nie wiem :D W ogole to leze w lozku i jem chipsy paprykowe. Jutro bede zalowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oko-> ja po prostu nie wiem co nie którym ludziom się w głowę dzieje po moich ostanich przebojach mam wrażenie że tu się naprawde nie da żyć jeśli nie jesteś bogatym karkiem-ćwokiem, bo wtedy tylko sie ludzie boją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bossse jak te dzieci rosna, jula filip to sliczny chlopiec i caly tatus! kurde no dopatrzylam sietez twoichfotek, twoja martynka jest przesliczna! ma taka dorosla twarz nie jak dziecko i te lazurowe oczka... wogole mam jakistaki sentyment bo to immienniczka mojej cory ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malir bo my sie ubieramy w kubusia, tygryska i snoopiego hehe. Ogolnie lubie te bluzki z hm bo po praniu nic sie z nimi nie dzieje. A bylismy w Niemczech i akurat kupilam wyprawke na rozmiar 74 bo nic nie mialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kużwa to już nie pierwszy raz jak dzisiaj coś przeoczyłam. sorki moja. a co bratowa zasie??? właśnie ja się boje tego że ten skok temperatur bedzie nibezpieczny , że mała złapie takie przeźiębienie i ja nie bede wiedziec gdzie i jak i do kogo mam pojść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale te wasze dzieciaki są super :D. Kurcze ale rosnął. Anabanana ale jest podobna do ciebie :D. Ja pitole. Kurcze, ale ten czas leci. A petardę rzucili sobie dla zgrywu. Zajebisty dowcip.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pliszka a jak Ty sobie dajesz rade z mala, z babcia i z praca ? :) Moja bratowa? Zadrosna.O pieniadze. Kasliwe uwagi dawala w stosunku do nas. Ale juz to olałam. A najlepsze jest to, ze zyja na bardzo wysokim poziomie. Chyba w Polsce rzadkoscia jest zeby ludzie przed 30 JUZ splacili kredyt za mieszkanie 120m2 chyba w 5 lat. Widze, ze nie tylko moj maluszek chory. Rozmawialam z farmaceutka i juz tylko czekalam az powie, ze nie karmilam piersia i dlatego maly chory heheh Ale ja sobie czasem wkrecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okoko mogli sobie w gacie wrzucic ta pedarde, lepszą zabawe by sobie zafundowali. Ludzie to sa posrani. Jutro odbieram fotki z sesji rodzinnej od fotografa to Wam wysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie radze. jest mi mega przykro jak siedze cłaymi dniami w robocie i nie mam dla niej czasu. po prostu nie mysle . i kończe juz robić. wracam na macierzynski do konca maja. w dupie mam. a co do bratowej to nie ma co . i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pliszka rozumiem bo jak ja zostawilam malego na 12h jednego dnia z tesciami to non stop myslalam co mu jest. Ze ja bym sie nim zajela lepiej. Coz, taka nasza natura mam :) Aha a bylam w spa z mezem. boze jak bylo bosko ! chce jeszcze :) co do antykoncepcji to biore nowa wersje yasminelle , jest 28tabletek a nie 21 i nie mam okresu tylko jakies plamienie przez 2 dni. I tak sobie wkrecam, ze zajde w ciaze :o Jejku jak ja sie boje to wiem chyba tylko ja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczko alez dziekuje :-) wszyscy mowia ze martynka to albo caly tata albo cala mama a niektorzy ze wogole do nas nie podobna faktem jest ze jest identyczna jakja w wieku :-) Jula haha a sukienekmamy duuuzo,ikubusiowi takzemowimy zdecydowanie TAK choc ostatnio wzielo mnie na hello kitty i tym samym kompletyuje malej wiosenna szafe z kitty:-) codo petard to moim zadniem powinni wycofac to dziadostwo ze sprzedazy!!! Jula wroce jeszcze do zazdrosci..u nas rodzina tez sie odwrocila i nam dupe obrabia bo wiadomo jak komus lepiej sie powodzi to jest be! my jedyni jako kuzynostwo zaczelismy od wlasnego domu a nie od wpadki z dzieckiem i tulania sie po rodzicach czy tesciach, stac nas na auta, na dom, na wakacje, na dostatnie zycie, na to ze nie musze pracowac a teraz na dziecko... nierozumiem tego,maz naprawde ciezko pracuje mamy to z jego uczciwej i cezkiej pracy no ale innym sie nie podoba ale zeby pozyczyc pieniadze to wiedza do kogo... paranoja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabanana a wg mnie Martynka ma cos i z mamy i z taty :) U mnie jeszcze nikt nie powiedzial, ze dziecko podobne do mnie. Czysty ojciec i juz. Wg mnie mozna miec pieniadze i sie z tym nie obnosic, zyc po swojemu. A bratowa lubi pokaz i jak sie swieci. zupelnie inne podejscie ma niz ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do hello kitty to dzis w kapp ahl czy jakos tak- kupilam sobie stringi z kitty :D w ogole hello kitty znam juz od 4 lat chyba w uk za tym szaleja z tego co widze i do Polski przyjezdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jula no wlasnie, ja nie mowie ze mam i nie narzekam zyej poprostu po swojemu noale innych w oczy kole.. hellokitty tez juz znam dlugo ale dopierojak zobaczylam te ciuszki z h&m to mi sie baaardzo spodobalo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×