Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

jak jeszcze raz napisze to podam jej czarny nick no chyba ,że admin ją już zblokował sikorka to nie było do Ciebie bądź pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karusia kim jest
no wiec sikorka mysle, ze dla malych dzieci jak najbardziej ok. moja kuzynka 3-letnia stosowala na policzku i wygoilo sie. na opakowaniu przed soba mam napisane: żel do leczenia blizn ograniczajacych ruch, obrzmialych, hypertroficznych. ale na wszystkie pomaga, pooperacyjne i oparzeniowe rowniez. tylko zeby juz stan zapalny sie wygoil, dopiero potem mozna smarowac juz na sama blizne. mozesz sie upewnic lekarza. pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam drogie Panie Jak radziła pomarańcza - ogarnęlam się- i trochę nadrobiłam co u Was. Sikorka wspólczuję wypadku. Ja stosowałam contratubex (pewnie coś w nazwie pokręciłam, sorki) na sobie na blizny pozabiegowe. Działanie -ok. tylko moim zdaniem trzeba uważać w takich miejscach gdzie istnieje możliwość rozciągnięcia skóry. Na stópce raczej bym się nie obawiała. Znajome mamy polecają Cepan na takie rzeczy. Jest ponąć mniej uczulający i tańszy od pierwszego. Troszkę śmierdzi. Też go stosowałam i moim zdaniem działanie takie jak pierwszego. Pozdrawiam Was Wszystkie gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Któraś z Was, chyba Jula pytała o podawanie 2 razy dziennie warzyw. Chimerka!!!!!!!!!!!! nobla za pamięć kochana!!!!!!!!!!!!!!1 Ja tak robię właśnie od dawna. Dlaczego????? Był taki moment, że Ivo zaczął się bardzo \"zaokrąglać\". Jak poczytałam ile wtych kaszkach nestle i bobovity jest cukru to się załamałam (no nie we wszystkich ale w wielu). Ztwierdziłam, że warzywa sa zdrowsze. Skonsultowałam z pediatrą, która nie widziała przeciwwskazań a wręcz odwrotnie. Raz dziennie jest to posiłek z mięskiem a drugi bez mięska. Staram się różnicować smaki żeby nie miał dwa razy dziennie takiego samego menu. Teraz Ivo miał mniejszy apetyt i miałam wrażenie, ze nie przybiera. Sprawdziłam - fakt zdecydowanie za mało i co drugi dzień wprowadzam zamiast samych warzyw kaszkę. Myślę, że to słabe przybieranie ma związek z tym pieprzonym zapaleniem krtani co mieliśmy 2 miechy temu. synek stracił wtedy prawie 0,5kg. Potem nadrabiał a ostatnio jakis katar mu się przyplątał i zęby idą i to też ma u nas wpływ na apetyt. Może się bedziecie ze mnie smiać ale nie chce na starcie życia dawać mu zbędnych kilogramów i dlatego tak staram się go karmić, żeby miał wszystko co potrzebne do prawidłowego rozwoju a zbędnych cudowności typu cukier i niepotzrbne kilogramy jak najmniej. To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia - kochana pytanie do Ciebie o tę pieprzoną pomaranczę. to laska od nas? Ma namiary na naszego maila? Wiem, że jesteś dyskretna babka i nicka narazie nie ujawnisz więc daj chociaż znać, czy ta gnida ma dostęp do naszej poczty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i czołem. Pamietacie mnie? To ja... nie piszę ostatnio - bo i oczym nie mam. Z dziećmi Wam nie pomogę, bo mój ma 14 lat, a ja nie pamietam co i jak było jak on miał kilka m-cy. Dopiero co skończył mi się kolejny okres, ciaży brak, już się poddałam. Chyba nie chcę więcej dzieci i nie będę się starać i stresować i czekać. Idę do gina po tabsy i w nosie mam wszystko. Jestem rozdrazniona, zła, nerwowa jak diabli. Nerwy w rodzinie, nerwy w pracy, ech......... PS. Karusia - nie karm trolla, nie warto! Sciskam Cię mocno Płaskobrzucha. Kurcze, robiłam 6 wedera by taki mieć, przerwałam w połowie i mam jeszcze oponkę na cm czy 2. Ale przypominam sobie Twoją deseczkę i mobilizuję się do kolejnych ćwiczeń. Idę pracować - Oczko,Julka - rewelacyjne zdjecia ślubne, Ana, Chimerk,a Bromba i cała reszta - buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma dostęp do maila...uważajcie ,bo to jedna z nas yenny -jaką ja mam deseczke?brzuch?hehe z przodu deska,z tyłu deska nazywają ją tereska.ale ja nie ćwiczę tylko tak jakoś samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma dostęp do maila...uważajcie ,bo to jedna z nas yenny -jaką ja mam deseczke?brzuch?hehe z przodu deska,z tyłu deska nazywają ją tereska.ale ja nie ćwiczę tylko tak jakoś samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sklonowało mnie a najlepszym dowodem na to,ze to jedna z nas jest fakt,ze sie zamkneła bo boi sie ze podam jej maila,a jezeli byłaby to osoba z innego topiku to by jej to wisiało zreszta miała o nas informacje nie wynikajace z ostatniej strony a zadna normalna osoba nie czyta regularnie np.grudniówek 2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia, ja też cycka nie mam za barzdo. raczej miejsce na cycki... Z tą pomarańczą to przestraszyłaś mnie... Kto zakładał emaila niech zmieni hasełko może?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak źle aż nie mam ale zawsze chciałam duże.dlatego będę karmić misię do 10 roku zycia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwila prawdy 358904
karusia ogarnij sie, nie jestem z waszego topiku, admin chyba jest pijany lub niech jeszcze raz sprawdzi :) a czytam bo czytam bo sama mam dziecko z sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak niby nie jesteś to spierdalaj bo nikt cię tu nie chce prawda dziewczyny?jak jesteś sfrustrowaną flondrom z problemami to wyżyj się gdzie indziej ja i tak wiem swoje ,nikt nie czyta z podpierdolki tylko się zapisuje jak nie ma co do ukrycia jestes stąd i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwila prawdy 358904
dziewczyno jak ty sie zachowujesz naprawde sie opanuj i ogarnij napisalam co mysle bo taka jestes i tyle i nic mnie nie obchodzi, troche samokrytyki wrzuc na klate ok ? a nie jestem stad i gowno mnie obchodzi co o mnie myslisz, jak bede chciala to bede sobie tu pisala i wylewala moje " zale i frustracje " hihihiiiii to publiczne forum i sie zdziwisz jak wiele osob was czyta i nic nie pisze bo nie maja czasu na jebane forum tylko sie zajmuja dziecmi i mezem czy tez praca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwila prawdy 358904
chyba naprawde cie boli ze masz bardzo odpowiedzialnego meza 20latka i on juz cie olal i sie czepiasz innych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euadiomonia
? helou :-) wróciłam dziś z szpitala :) co tu sie dzieje karusia ? weź gadasz z pomarańczą ? jak by miała choć odrobine odwagi napisała by spod swojego czrnego nicka i wiadomo by było kto to taki . No ale widać nie zawsze zazdrośnicom pasuje czytać szczęśliwe babki ( jak Karusia ) i dlatego piszą na pomarańczkowo :p tfu tfu pomarańczo Yennyfer - :D wow ty żyjesz ;-) hehe miło cie widzieć chyba 100 lat nie pisałaś ;p a teraz o szpitalu i mężu ;-) 2 dnia zrobili zabieg bolesny okrpniaście ... po zabiegu jeszcze gorszy ból do teraz boli ... 4 tyg uważać z jedzeniem gorącymi kąpielami , przesiadywaniem gdzie jest para i gorąco , nie moge pić nic ciepłego , nie moge jeść nic twardego i kwaśnego i takie tam sratatatatata w ogóle jak z jajkiem no i nie dźwigać ;-) więc mam męża na caaaały tydzień jeszcze w domu ;-) hehe Mężowi nie powiem ... 2 razy dostałam sms-a o treści nie zazdroszcze Ci całe dnie słuchać stękania i krzyków Mikołajka ;-) przyznał mi też że w ogóle nie można nic przy nim zrobić ;-) jestem dumna z męża naprawde poradził sobie i teraz między nami jest jeszcze lepiej pomaga na każdym kroczku i w ogóle jestem znowu szczęśliwa :) tak w pełni szczęśliwa :D pozdrówka dla was na razie nie mam czasu podczytać wszystkiego co opuściłam ale obiecuje nadrabiać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euadiomonia jescze nick na szybko wpisywałam ale ciapa ze mnie ... no spadam może jutro wpadne ;) pap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam chodziło o to że mąż ... no nie powiem ;) super :) pisze chaotycznie i nawet nie wiem czy ortograficznie dobrze ale co tam ważny sens ;-) no ale te zdanie nie zrozumiałe było :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co mnie też gówno obchodzi co ty o mnie myślisz głupia szmato:-)od mojego męża wara bo to nie twoja sprawa:-) idę ,bo właśnie wrócił z pracy:-) ja się swoimi dziećmi zajmuję,do pracy też chodzę parówo bez grama odwagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki, a my dopiero grubo po 20tej wrocilismy do domu... od rana bylismy w miescie.. bylam u fryzjerki i mam postrzepiona polkrotka fryzure :-) a maz zalatwial sprawy dot.dzialalnosci.. masakra poprostu.. Oczko byalam w rosmanie i chcialam ci kupic a bransoletke ale juz sa wysprzedane :-( a moja Martynka podczas raczkowania i nie tylko bo tez podczas zabawy siada sobie sprtytnie na kolankach-na zgietych nozkach hmm wydaje mi sie ze to poczatek wastwania na nozki Marzka u nas wyrosla gorna dwojka lada dzien wyrznie sie druga gorna dwojka jedynek na dole jak i na gorze jeszcze nie widac :-) Karusia kurde podaj nam nicka tej pomaranczy, jezeli jest od nas i tymbardziej ma dostep do maila powinnysmy ja grenmialnie stad wywalic i to z wielkim huuuuukiem!!!!! Yenny pamietam o tobie :-) calusy!!! a gdzie moja Gunia??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki. Ale u nas dzisiaj był upał, masakra. Ja nadal czekam na bransoletki :). Czatuje na aukcji Allegro :D. Idą jak świeże bułeczki. Mam kremówkę i truskawki i dużo jajek, muszę to jakoś przerobić, bo się zepsuję, chyba rozpocznę sezon tortowy :). Ale mi się dziewczyny nie chce jechać do Krakowa. Jedyne co to spotkanie z Pliszą i Karusią mnie motywuje :D. Może jeszcze któraś z was się skusi :). A dzisiaj robiłam Mikeimy lane kluski, bardzo bardzo mu smakowały :). Zostało mi jeszcze, może mu jutro z truskawkami dam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mloda dzis jadla pierwszy raz brukselke a wczoraj kalarepe alez jej smakowalo haha jej zreszta wszystko smakuje :-D dzis tez mnie kusilo zeby dac martysce truskawke ale sama sie obzarlam wiec mala bedzie miala truskawkowe mleko :-) laski sory ze tak pisze wyrywkowo i nie kazdej odpisuje ale popsrostu wpadam tu jak po ogien oby cokolwiek napisac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa i zapomniałam odpisać :D Sikorka Contratubex jest dobry, dobry na blizny jest też Cepan to jest z wyciągu z cebuli, i teraz wyszła taka nowa maść silikonowa. Na bazie silikonu i wyciągu z cebuli i czegoś jeszcze. Te dwa ostatnie powinny być dużo tańsze od Contratubexu, a działanie sprawdzone :). Sama miałam blizny po oparzeniach i zeszło :). A i mialam też inne blizny, ładnie się wygładziły. Teraz nawet sama używam tej silikonowej na rozstępy. Śmierdzi jak ten sos spod mięsa, co leży w brytfance :D. Bromba, ja też tak próbuje karmić, żeby raczej bez cukru, soli itd. Yennyfer kopę lat. A jakie tabletki bierzesz. Polecam ci swoje :D. Biorę YAZ :) Ale ciii, bo powiedzą, że jakaś reklama tu jest odstawiana, bo któryś raz je chwalę :D. A gdzieś ty widziała moje ślubne? JA też mam jak wy miejsce na cycki, ale cycka brak. Eudaimonia, to dobrze, że wam się w ońcu zaczęło układać, życzę powodzenia i szybkiego powrotu do zdrowia :) Naturalna, niestety ci z Itaki mają racje. Jak czasem widzę te dzieci, 3-4 latki same to aż mi się hmmm. Kiedyś mi się wydaje było inaczej, można było bezpieczniej dzieci zostawiać a teraz. Zgroza. Anabanana pokaż się w nowej fryzurce :). Ja czatuje dalej na Allegro, jutro może do Rossmana skoczę, bardzo mi miło, że pamiętałaś o mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabanana u nas brukselka biła rekordy :). Kalarepa średnio. Ale w sumie czasami mu daję, ale tylko trochę, a sama reszte zjadam na surowo. Uwielbiam surową kalarepę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł, heloł, wieczorową porą. dziś w pracy nie miałam kompletnie czasu, żeby się odezwać, teraz nadrabiam. Liwka miała dzisiaj bunt jedzeniowy - tym razem nie chciała obiadu. mąż robił dwa podejścia, ale był tylko krzyk i machanie rękami. tak więc opuściła warzywka i miała długą przerwę, od kaszki na drugie śniadanie do wieczora jakieś 10 godz. na szczęście kolacja była już ok, więc widocznie nie miała ochoty na warzywka i mięcho. po pracy wylęgłam na trawkę przed dom - ależ dobrze tak się wyluzować, młoda sąsiadka bawiła Dziecię - cud i miód :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za info o kremach.Poczekam aż mu się wygoi,bo na razie to cały czas coś się sączy:( A o jakie bransoletki chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o takie z poparciem dla transplantologii i kartą zgody na pobranie narządów. ja też widziałam u siebie w Rossmannie, ale zanim się drugi raz wybrałam to już nie było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×