Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Gość sierpnióweczka 2007
kochane zapewne Oczko w szampanskim humorze otwiera kolejne winko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha. Pisałam do was z telefonu, ale coś się zepsuło i nie wysłało. Także piszę dopiero teraz. BARDZO BARDZO WAM DZIĘKUJE, ŻE PRZEZ TEN CZAS MNIE WSPIERAŁYŚCIE I OPIEPRZAŁYŚĆIE, ZE DAM RADĘ I W OGÓLE MOTYWOWAŁY I BYLYŚCIE ZE MNĄ. Poza tym zdałyście tą pracę ze mną :). Także i wam gratuluję i dziękuję :). Zdałam na 5 :). Praca też na 5 Ogólna średnia na dyuplomie 4,5 :D. Nawet nie wiecie jaka jestem happy :). Jeszcze raz wam dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO oko
no to gratki:) wiedziałam, że co 16-ty to 16-ty i będzie dobrze;) a opić trzeba wcześniej czy później, nie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wlasnie zajrzalam, czy nasza Pani Magister sie odezwala :) Gratulacje raz jeszcze. Yenny pisz co tam !!! Znacie buty marki Łukbut czy jakos tak? Bo ich strona internetowa nie dziala, nic na neci nie widze a tesciowa chce takie buty kupic małemu na zime jak bedzie do nas jechala za kilk dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratki oczko🌼 yenny - dawaj znac co u Ciebie! Tak czy siak napisz. Robiłas test? Ja w dalszym ciągu trzymam kciukasy. 🌼. No ja za to już po jednej lapmce:P tak jak obiecałam.Powyższe - WASZE ZDROWIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnio Zapraszam na błyskawiczną kawkę. Ja juz częściowo ogarnęłam chałupkę, choc jeszcze duuużżżżooo przede mną. dzieć nakarmiony zasypia w łóżeczku, a raczej powinien zasypiać, bo mnie co chwilkę jakies dziwne dzwieki dopadają z jego pokoju. Lecę wstawiać wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oko Super!!! Gratulacje :-) Moja mała ponad godzinę dziś usypiała :-0 Chyba jednak mamy z tym problem :-( A od kilku dni zaskakuje mnie nowymi pomysłami :-) Zaczęła oprócz przytulania i całowania misi, dawać im swojego smoka albo bidon z piciem i mówi przy tym mniam, mniam :-D Taka mała mamuśka z niej hehe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochane zajrzyjcie szybko na p
poczte !! pilna wiadomość :D:D:D:D:D:D:D czekałyśmy na to !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wieczorem🖐️ jestem wykonczona i ide dzis juz spac wymiekam mam dosc na dodatek maz lezy chory :o kochane zajrzyjcie szybko na - wiedzialam :P Bedzie wszytsko dobrze :) Musi :) Znacie to buty Łukbut czy nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Baby jestem czytam na bierząco tylko poważnie mam tak strasznie mało czasu , że hej. całuje mocno . aha a podawała któraś nifuroksazyd na biegunke????? coś mi nei gra to bardzo syfski lek jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suuuuuuuuuuuuuuuper!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dziewczyny a moja misia pierwszy raz w życiu chora.wpadłam na chwilę do domu ugotować starszym obiad bo jestem w szpitalu.Przez tydzień miałą gorączkę bez zaddnych innych objawów prawie 39 stopni,lekarka myslałą że to 3 dniówka,w piątek doatała skierowania na mocz i morfologię ale mieliśmy robić w pon bo juz były pracownie nieczynne,ale dostała 42 stopnie gorączki wywracała się ,pojechałam do szpitala i...wzięli nas na kwarantannę,dziecko mi wytargali bo mówili,że podejrzenie sepsy!!!!moja misia okaz zdrowia!!!!sanepid i szpital w pełnej gotowości,panika,ale okazało się,że nery...lekarz mówi,że jeszcze dzień ,dwa i byłoby roponercze i dializy...że też ja matka polka nie zrobiłam jej tego zakichanego moczu wcześniej.No i gnijemy w szpitalu,dostałam krzesło przy jej łozeczku za 5 zeta za dobę,ale ona w łózeczku nie chcę,przy cycu tylko to kiszę się na tym plastikowym krześle z nią na rękach całą dobę.Będę tam minimum 7 dni bo dobrze nie jest ale nie ma też tragedii,gorączka spadła ,dostaje dożylnie antybiotyk taki jak się przy sepsie podaje ,dali jej już to na izbie.sala 6 osobowa podzielona na boksy po 2 m2 każdy-masakra-wychodzić nie wolno...a obok leży dziecko z wirusowym zapaleniem opon mózgowych...ciekawę z czym z tamtąd wyjdę i kiedy padne.Lecę gotować.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×