Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Ja na początku myślałam o innym wózku ale mąż wypatrzył gdzieś na allegro Implast volant za 700zł więc chyba go kupimy tym bardziej ,że facet który go sprzedaje przywiezie go do nas i będę mogła oglądnąć a sprzedaje dlatego że teście kupili dziecku inny wózek i teraz mają 2.Jest jeszcze na gwarancji i za tą cenę to okazja.Kolor taki jak chcę -czerwony a i tak faktycznie w okolicy roku dziecka zamienia się furę na parasolkę.On ma dużą gondolę i co jest fajne -można regulować oparcie także w gondoli.http://www.allegro.pl/item335060599_wozek_volant_3_gleboko_spacerowy_promocja.html taki jak ten na zdjęciu obleci chociaż ja nie chcialam trójkolowca ale to nie do końca trójkolowiec.Podobny do trinity tego co oczko kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyMia
Witam wszystkich:) Dołączam dzisiaj do Was - trochę późno bo to już 5 miesiąc:) Mam 26 lat i jestem z Krakowa. Obecnie jestem w 20 tygodniu i bardzo się cieszę bo o dzidziusia staraliśmy się prawie 3 lata(!!!), i w końcu jak udaliśmy się do kliniki zdecydowani na leczenie (nie wiadomo co nam było, bo badania w normie), lekarz kazał mi laparoskopowo udrożnić jajowody bo stwierdził że to na pewno to, strasznie sie bałam, termin zabiegu miałam na 20.12 2007 a tu miesiączki brak i dwie kreski! CUD!!! Niestety płci na 100% nie znam, lekarka w 17 tyg stwierdziła że raczej to chłopak bo widzi mosznę, ale siusiaka nie było więc nie wiadomo. 10 kwietnia idę to mam nadzieje sie dowiem:) Pozdrawiam wszystkie kobietki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mamusie:) Witamy LadyMia. Moja Kruszynka dzisiaj spokojna, ale wczoraj dala koncert jak nic. Cudownie:) Znowu przytylam i robi to sie niebezpieczne, bo zaczynaja bolec mne plecy. Mam juz 10 kg do przodu. Pogoda chyba ladna, bo sloneczko swieci:). Wlasnie koncze pic kawusie i zbieram sie do urzedu. W banku zalatwione, trzeba zrobic nastepne posuniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:-) witam nowa kolezanke i wielkie gratulacje!!!!!!!!! ja juz tez zostalam przy moim wozku- implast bolder 2 funkcyjny bo fotelik do auta kupilam wczesniej cena 1500hmm moze do sierpnia ztanieje ale i tak jestem na niego w 100% zdecydowana :-D u mnie dzis tez przepiekne slonko, tez po kawce wypbieram sie na zakupy.. aaa co do wagi maluszkow to jak czytalam ze ktoras z was napisala ze jej22tyg maluch wazy 450g to azs ie wystraszylam bo moja mala zaczela 23tydz a wazy ok 370g ale wyczytalam w necie ze to i tak w normie wiec kochane nie martwmy sie na zapas!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba ja tak napisałam ale jak dodałam później rodzę duże dzieci bo syn ważył 4200g a córka 3800g więc waga to sprawa super indywidualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :). Witam nową koleżankę. Zapraszam do zapisania się do tabelki i serdecznie gratuluję. Ja też tak jak ty i Karusia mieszkam w Krakowie :) Ewitap, to nie implast a Trinity, tańsza wersja implasta, robiona w Polsce :) Zobaczymy. Nie kosztuje kokosów, jakby coś z nią było nie tak, to i tak potem jakąś fajną parasolkę sie kupi :D Ale czytałam, że nie ma problemu z tymi wózkami. Mają trochę mało ciekawą kolorystykę, ale coś wybiorę. Plecy niestety mi nie przeszły. Nie dają się tak strasznie we znaki, ale wczoraj pochodziłam, a jednak dzwigam coraz większy ciężar. No nic czekam właśnie na zestaw ćwiczeń od fizykoterapeuty. Karusia, to jest praktycznie taki sam jak ten mój :D Ładny kolor, wogóle fajne są te wózki. On nie jest trójkołowiec i powiem ci, że prowadziłam po sklepie i taki jak ten z dwoma kołami z przodu i z jednym i ten się wydaje dużo stabilniejszy :) Także nic się nie martw :) Gimelka jak będe miała ten zestaw ćwiczeń to się przypomnij to jak coś to ci wyślę :D 10 kg to jeszcze nie tak dużo. Możesz kupić sobie płytę w Empiku Fit Mama, to są zestawy ćwiczeń dla kobiet w ciąży, między innymi na kręgosłup. Ja też zaraz zrobie sobie kawkę trochę poskładam ciuchów i potem na 18 do ginekologa. Kupiłam wczoraj maluchowi ogrodniczki wojskowe :D Ekstra, tyle że już większy roziar 74 :D Superowe. A tu znalazłam jeszcze wózek :) jeszcze się rozmyślę, ze swojego :) http://www.allegro.pl/item338010774_implast_volant_fotelik_okazja_cudenko.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny ten wozek, oczko. I cena nawet przystepna. ja wlasnnie wrocilam z urzedu i z zakupow. Taka ladna pogoda (17stopni) ze az chce sie zyc!! Chyba dostalam jakis zastrzyk enrgii. O! I w planach mam zrobienie brokulow z tunczykiem:) Ale zobaczymy co wyjdzie z moich planow. Pozdrowionka Oczko-> Daj znac jak bedziesz miala te cwiczonka:) Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będe miała to jasne, że się podzielę, tylko tez mi przypomnij, bo głowa nie ta :D Hehehe. Ciążowa skleroza :). Ja tego wózka nie kupuję ;D Chociaż jest fajny, narazie mam problem z wyborem koloru. Bleeee. A ja mam prasowanie, ale coś się dziwacznie czuje, a moje maleństwo od rana kopie jak szalone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja Kruszynka tez dzisiaj kopala. Nawet dluzsza chwile. Rozbrykana jakas, ciekawe po kim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończyłam prasować :). Moje maleństwo też nie wiem po kim takie rozbrykane, ale cieszy mnie to, że już ustalił sobie pory kiedy kopie :). Hehe, ale go widać już jak tu wystawi nóżke, tam rączke :D hehehe śmieszny jest :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no smieszne to. U mnie tez widac ruchy na zewnatrz. Lubie tak sobie lezec, glaskac sie po brzuszku i delikatnie pukac, a pozniej obserwowac jak Kruszyka mi odpukuje:) Wczoraj to juz tak sie nasmialam. Noramalnie jakby sie ze mna bawila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio przeczytałam, że właśnie w ten sposób się bawi, że specjalnie wypina jakieś miejsce czy uderza, żebyś się z nią bawiła :). No i przy okazji ćwiczy ruchy i wszystko inne. Ponoć powinno sie jeszcze wtedy mówić do brzuszka :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) widzę, że już sporo z Was zna płeć dzecka i wie, że maleństwa są zdrowe z czego bardzo się cieszę, bo zdrowie dzieciaczka jest przecież najważniejsze:) Gratuluję zatem wszystkim Wam zdrowych maluszków i trzymam kciuki za pozostałe dziewczyny, które jeszcze nie miały usg genetycznego:) Ja dzisiaj poznałam płeć mojego dziecka i mogę dopisać się do tych wszystkich mam, które intuicja ZAWIODŁA, bo nie będzie dziewczynki;) tylko chłopczyk i to na 100%:) Też zdrowiutki co najważniejsze:) Dopisuję do tabelki płeć: NICK..........WIEK......MiASTO..........OST. @.......TERMIN PORODU...PŁEĆ Marzka.......24.......Warszawa........11.10...........17 .07.08 .....Dziewczynka Karusia1978......29...Kraków...........24.10.2008......2 4.07.2008...Dziewczynka Viola27.......27.......Żory...............18.10......25. 07/03.08.2008 cocaina83....24.......Wrocław..........24.11.......27.0 7. 2008 okokokokokokoko ...22...Kraków......18.10.........28.07.2008.....Chłopiec anabanana1983.. 24 ..ok.Nowej Soli.. 24.10 ......01.08.2008....Dziewczynka moniś.........27........Poznań......... 26.10..........1.08.08....chłopiec Avinion.......29........Kraków...........26.10.......... 02.08.2008 Kasia 77.......31.......ok W-wy..........30.10......05.08.2008.chłopiec Gimelka......22........lubuskie............????......... ..5 -10.08.08 malir..........27........3miasto...........hmm.......... 06.0 8.08 BUDGIE.......30.......Wrocław..........28.10..........7. 08.2008 chłopiec anqa81….....26….....Zamość…....... ...01.11......... 07.08.2008 arvena4.....26........UK/Basingstoke...05.11..........08 .0 8.08 kala82........25.......Poznań............. ???? .............9.08.08 pola82........25......ok/Jeleniej Góry....3.11........10.08.2008 evak..........32......ok/Trójmiasta.... .03.11.......10.08.2008 anula28.......28.......Wałbrzych.........8.11........15. 08.2008 Katee........20........Radom..............9.11........16 .08.2008 mmała3......35........Bydgoszcz........09.11.......16. 08.08 mama_dzidka...30......Gorlice .........10.11........17.08.08 izagiersz....29........Sochaczew........13.11......19 .08.2008 Evi_22........22.......ok.Bydgoszczy...16.11.........2o .08.08 ewitap........28......Hiszpania..........12.11........20 .08.08 eudaiomonia__22__katowice___18.11.07___20.08.08(z USG) vanilka80.....27.............................15.11...... ...22.08.08 Szylusia......28.......Gdańsk.............19.11........2 2.08.2008 Justyska1234...30...Wrocław...........15.11.......22.0 8.2008 Neluś82......25.......Poznań............. ??? .......... 23.08.2008 dwie_kreseczki..24...Gorzów Wlkp....20.11........24.08.2008 Aniunia00.....24.......Tarnów............17.11.......... 24.08.08 ewcia73.......34.......Wrocław..........17.11.......24 .08.2008 malolepsza...33.......kuj-pom............20.11.......... 26.08.08 ekinio.........29........W-wa............. 20.11.......26-31.08.08 Gunia222.....22........ok.Kielc...........20.11.......27 .08.2008 kotkaaaa....25...Wawa...18.11...27.08.2008.Chłopiec i dziewczynka izulka81......27.......Łódź................20.11........ .27.08.2008 mata78.......29.......Łapy................21.11......... 28.08.2008 ngLka.........26.........???.................22.11...... ....29.08.208 esab..........25.......Września...........17.11......... . 29.08.08 Carmelina.....32..... Warszawa.........28.10..........? Ola8509.......22.......Łódź...............29.10......... .? sikorka112...32.......Szczecin..........01.11..........? czekająca na cud Sylwia 23.Ełk - Gdańsk...4.11......? Sylwik2630....26.......Den..Haag........27.11.........?J ulka...........24.......Londyn............9.12...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha widzicie poziom dziewczynek i chlopcow ciagle rowny :-))) ja wlasnie pomylam okna-znowu i powesilam nowe firanki-ja jestem amnaczka ladnych okien i nowych firanek tylko ze sie przy tym zeeeczylam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chętnie umyła okna, bo są paskudne. Ale niestety mąż mi zabronił. Mam trudny dostęp do okien, bardzo wąskie parapety i nie pozwolił mi myć. :) Pogoda piękna siedzę prawie, że na balkonie i oddycham wiosennym powietrzem, do wizyty pozostało już tylkjo 3 godziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.Ale pogoda ,słoneczko świeci cieplutko a ja musze w domu siedziec bo mnie grypa okropna dopadla😠a tak sie cieszylam ze mnie od poczatku ciazy zadna choroba nie dreczyla i sobie wygadalam. anabanana1983->ja gdzies czytalam ze niektore dzieci sa mniejsze niektore wieksze i to i tak sie pozniej wyrowna,moja to jakas duza chyba bo w 23t1d miala536g hehe. Ja tez juz wiem ktory wozek kupie implast bolder 3 ten w kwiatki kolor taki jakby bordo u mnie kosztuje 1480 zl tylko trzeba dokupic torbe do niego bo nie ma. Karusia1978-> voltan to fajny wozek i,ogladalam go ostatnio,podobny do tego boldera,fajne to jest ze w gondoli mozna oparcie podnosic dzieciaczek bedzie mogl sobie obserwowac hehe Pozdrowionka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczko-> mi duzo osób mówilo ze w ciazy lepiej sie nie naprezac,ja do mycia okien wykorzystalam mojego hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jedyne co usłyszałam od swojego ginekologa, to to, żeby nie przesadzać z wysiłkiem i raczej nie stać długo z podniesionymi rękoma, np wieszając pranie czy myjąc okna. Jeśli już to robić sobie przerwy. Ponoć wtedy mięśnie są duzo bardziej napięte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola27 a mi sie podobaja boldery ale 4 kolowe a co do koloru to jeszcze nie wiem,moze czerwony albo pomaranczowy ale z tej strszej kolekcji bo w najnowszej sa brzydkie te kolory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola->ja bylam w sobotę w sklepie i oglądałam na żywo volanta i bolderka.Obydwa wózki są firmy Implast i są naprawdę bardzo podobne-jedyne różnice jakie zauważyłam między nimi to to,że bolder nie ma letniej budki(w volancie dodawana jest druga budka do spacerówki) i że kształt budek jest kwadratowy a nie okrągły jak w bolderze.Reszta taka sama.aaaaaaaa nie,volant jest ok.200zł tańszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczko->no ja to wogole sie oszczedzam,malo co robie w domu hehe tylko te podstawowe rzeczy,nawet na stołki nie wchodze zeby sobie cos siegnac bo sie boje ze spadne ,moja kolezanka tak stracila dziecko wiec juz jestem uczulona na tym punkcie.A wogole najsmieszniejsze jest to ze ja nie moge sie zbyt mocno smiac bo mnie brzuch bolec zaczyna ale tylko jak sie smieje nie wiem moze to miesnie hehe Anabanana->ja wole trojkolowy bo jest lzejszy a ja mieszkam na 2 pietrze wiec musi byc lekki zebym go mogla zniesc z dzieckiem,ja i tak dopiero w czerwcu wozek kupuje nie wczesniej bo bedzie tylko stal i sie kurzyl i miejsce zajmowal . Bralyscie cos na grype w ciąży????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karusia gratuluje zakupu ladny kolor ale ja tez ogladalam na zywo boldera i sa w nim 2 budki-1do gondoli i 2 do spacerowki! nie zawsze dodawana jest torba ale zawsze mozna ja dokupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia -> no drugiej nie ma niestety ale mi sie strasznie te kolory w kwiatki podobaja dlatego ten wybralam:)i ogolnie wozek pod wzgledem funkcji tez mi odpowiada. Ide sie polozyc bo mi glowa pęka i goraczke mam chyba:-/ Papapa;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×